Masz pytania?
Skontaktuj się
z nami
Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
+48 58 ­300 16 66

Biuro podróży TUI

Marka TUI jest już od 24 lat obecna na polskim rynku turystycznym. TUI Poland Sp. z o.o. jest częścią TUI Group AG, notowanego na London Stock Exchange i Deutsche Börse.

Biuro oferuje wypoczynek we wszystkich zakątkach świata - od basenu Morza Śródziemnego, kończąc na najbardziej egzotycznych miejscach jak Mauritius, Java, Singapur czy Jamajka. Grupa TUI poprzez spółki własne i zależne zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. W jego bogatym portfolio znajdują się zarówno touroperatorzy, linie lotnicze (TUIfly, Thomsonfly, Corsairfly, TUI ) jak i statki wycieczkowe, hotele (Grupotel, Dorfhotel, Iberotel, Magic Life, RIU, Robinson Club, Anfi del Mar, Atlatnica, Gran Resort Hotel, Nordhotel, Paladien) oraz agencje turystyki przyjazdowej.

Podstawowym przesłaniem koncepcji Grupy TUI jest uzmysłowienie klientom, że biuro jest obecne przy Kliencie na każdym z etapów podróży: od momentu wyboru oferty, poprzez odprawę na lotnisku, przelot, aż do pobytu i opiekęw miejscu wypoczynku. Przesłanie to ma także swoje odzwierciedlenie w sloganie "Discover your smile", czyli "Znajdź w sobie uśmiech". Wakacje z TUI to najpiękniejsze dni w roku i obietnica dołożenia wszelkich starań, aby urlop spełnił wszelkie oczekiwania Klientów.


Obsługiwane kierunki Pozostałe biura podróży