Masz pytania?
Skontaktuj się
z nami
Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
+48 58 ­300 16 66

Biuro podróży Wezyr

Od 1999 roku Wezyr Holidays/Coral Travel zapewnia swoim Klientom komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Na przestrzeni lat biuro wzbogacało się o nowych klientów, którzy dzisiaj tworzą liczne i lojalne grono. Dzięki ich zaufaniu Wezyr Holidays/Coral Travel ugruntował sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku.

Wezyr Holidays/Coral Travel wyspecjalizował się w wyjazdach indywidualnych i grupowych do Turcji. Oprócz szerokiej wiedzy i doskonałej znajomości regionów turystycznych, kultury i tureckich zwyczajów, biuro posiada ponad pół tysiąca ciekawych obiektów, w różnych standardach. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie Klientów, z roku na rok oferta wypoczynku się poszerza. Od kilku lat można podróżować w nowych kierunkach. 2007rok to początek działania wyjazdów do kraju faraonów - Egiptu. Tunezyjskie piaski Sahary i zielona północ są dostępne od 2008. Rok 2009 to propozycja dla wszystkich spragnionych niepowtarzalnego klimatu wysp Morza Śródziemnego ? pierwsze samoloty wylatują na Kretę i Rodos. W poszukiwaniu urokliwej egzotyki w sezonie 2010 pojawia się Maroko, a na wszystkich lubiących katalońską kulturę od sezonu 2011 czeka Hiszpania.

Atutem biura Wezyr Holidays/Coral Travel jest oferowanie usług na wysokim poziomie, skierowanych do Klientów o różnych potrzebach.


Obsługiwane kierunki Pozostałe biura podróży