Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
WYJAZD NA WCZASY DO ALBANI SAMOCHODEM Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Albania, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• WYJAZD NA WCZASY DO ALBANI SAMOCHODEM

wybieramy sie po 15sierpnia na wczasy w ciemno na wybrzeze albanskie w dwie rodziny 2+2 " 2+2 samochodem. moze ktos wrocil i moze podac jakies szczegoly miejsc zakwaterowania, cen i ogolnych wrazen. z gory dzienki, bylismy w albani 5lat temu na jednodniowym wypadzie z czarnogory ,w miescie shkoder wszyskim sie podobalo spokoj . wrazenia jak bysmy sie przeniesli w czasy dawnej komuny.,

biura podrozy oferuja wyjazdy do albani,co nikt tam nie jezdzi,czy nikt nie wraca.

Komentarz

moze ktos ma jakies ciekawe i aktualne linki na temat wakacji w albani??

Komentarz

Daj sobie sokój tam jest bieda,jak bylam na Korfu zrobiłam wycieczke to orazka,koszty paliwa,noclegów o drodze-ku sobie lasta i jedz do Grecji czy Turcji.Z lotu taka-samolotu Albania-Gory Dynarskie wyglada strasznie,suchota,siekota-

Komentarz

zorganizowane wczasy mnie nie interesuja zadne lasty samoloty padbym z nudy na plazy i przdawkowal drinki. to ma byc wypad w ciemno, jak zawsze i jest super ,zadowolenie sam wszystko zalatwiam na miejscu pretensje moge miec tylko do siebie , a nie lezec na plazy i nazekac na biuro podrozy ze cos jest niezgodne z oferta

Komentarz

Też myślę o indywidualnym wyjeździe do Albanii. Natrafilem na serwis albania.com.pl.
            Maja sporo ofert. Moze tam znajdziesz dodatkowe informacje?
            Jak juz wrocisz z Albanii - opisz na forum jak bylo, co widziales etc.

Komentarz

czy jadac do albanii samochodem trzaba miec go zarejestrowanego na siebie?????

Komentarz

Albania jest piękna ale niestety Biedna. Łącznie z Macedonią, Kosowem, Mołdawią i Serbią zaliczają się do najbiedniejszych państw Europy. Ja byłem w Albanii prywatnie i bardzo mi sie podobało. Jest tam bardziej dziko i orientalnie

Komentarz

polecam wszystkim to wspaniałe miejsce ... na 1.5 miliona ludności wybudowali 85.000 tys bunkrów a więc jest się gdzie schować od słońca stoja na samej plaży i maja widok na morze.......za 20$ mozesz wynająć miejscowego jeepaa ( osła ) a za dopłatą to i oślicę mozna wynajać da mleko a i zabawić się mozna za kolejną dopłatą to nawet skrzynkę porów dostaniesz prawie alincl ...!!! pozdrawiamy......!!!!!!-D-D-D-D

Komentarz

jest 5 sierpnia moze ktos wrocil z albanii i podzieli sie wrazeniami?????

Komentarz

bylam na 1dniowej wycieczce w Albani, bylismy na wczasach na Korfu skąd plynelismy 2godzinki statkiem. wysiedlismy z kurorcie Saranda- bardzo ladne miasteczko buduje sie hotelik na koteliku, mysle ze za pare lat będzie tam super turystyczna miejscowosc, widac ze sie starają. ale wystarczy pojechac kilka km wgląb kraju i juz jest mega bieda, pełno powysadzanych w powietrze domow, dopiero od kilkunastu lat albanczycy mają prawa jazdy dawniej tylko zawodowi kierowcy mogli jezdzcic samochodami takze drogi są straszne.. na jeden dzien polecam, na dluzej nie wiem, awe jak wrocisz to napisz koniecznie jak bylo i jakie wrażanie.pozdrawiam

Komentarz

10 sierpnia ---czy ktos wrocil z albanii???? moze sie podzielic wrazeniami

Komentarz

Albania jest super
                          trzeba tam jechać - dopóki tam jeszcze unia nie dotarła
                          więcej info - forum: moje bałkany

Komentarz

Jest to kraj biedny - bardzo biedny
                            ale fascynujacy i chce tam wrocic
                            trzeba tam jechac poki eu tam nie ma

ludzie zaskakujaco mili ale i wycofani w stosunku do obcych( pozostalosc rezimu)
                            drogi ok ale trzeba byc ostrrroznym - jezdza bez swiatel , furmanki piesi na drodze.

takiego kraju nie ma w europie nigdzie

jedzcie tam chocizby by wspomoc lokalnych ludzi

mam nadzieje ze ten kraj stanie sie za 5 ,10 lat celem turystow jak grecja

Komentarz

.. i ja myślę o Albanii .. ;-) .. może .. może .. ? .. ;-))

Komentarz

Trwa
                              X