Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Australia - jak najlepiej dolecieć Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Australia, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

alice123 mogłabyś napisać coś konkretniej na temat lotów, które znalazłaś ? Chodzi mi o linie lotnicze. i loty - skąd - dokąd. To co ja znalazłam: loty do Australii wcale nie wygląda tak fajnie jak piszesz... Chętnie przyjrzę się bliżej Twojemu pomysłowi...

Komentarz

Ja kilka lat temu jecialam z pragi do wiednia, z wiednia miedzyladowanie w malezji i juz prosto do sydney. Tylko jedna przesiadka nie trzeba czekac na lotniskach czyli szubko docierasz na miejsce. Australia super miejsce. Warto zobaczyc i juz na miejscu nie jest tak drogo. Mieszkałam tam, uczylam sie i pracowałam przez 2 lata. Warto tez przepłynac sie statkiem np. na Fiji. Australia bardzo polecam.

Komentarz

czesc, np Londyn - Abu Dhabi - Sydney za nie cale 3500 dzis znalazlam, linie etihad airways
        Frankfurt - Sydney za 3800 liniami Quantas, air china reklamuje sie za Frankfurt - Sydney 850EUR ale cos ich strona szwankuje, generalnie trzeba szukac codziennie promocji itp

Komentarz

to są ceny w 2 strony ? wyglądają bardzo ciekawie...

Komentarz

tak w dwie strony ze wszystkimi oplatami

Komentarz

Trwa
            X