Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
jakie sa ceny na Barbados Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jakie sa ceny na Barbados

Witam Czy byl ktos na Barbados na wlasna reke (nie z biura) i czy moze mi podac jakie sa tam ceny hoteli, jedzenie, generalnie ceny zycia na Barbados.

Ja byłam na Barbadosie w 2009 roku, ceny jedzenia są dosyć wysokie zwłaszcza te produkty do których jesteśmy przyzwyczajeni, najtańszy oczywiście rum i barbadoskie piwo. Praktycznie większość produktów na wyspę jest sprowadzana co równa się wysokim cenom. Zatrzymałam się u przyjaciół więc niestety nie wiem jakie są ceny noclegów. Wynajem samochodu (van na 8 osób) natomiast wyszedł nas na dwa tygodnie 3000zł. Uważam, że jest to wydatek konieczny, taksówki są drogie a jest tyle wspaniałych rzeczy do zobaczenia, że naprawdę szkoda siedzieć w jednym miejscu. Ludność miejscowa jest cudowna i można spędzić naprawdę wspaniałe chwile bawiąc się z nimi w lokalnych klubach tańczyć calipso pić rum i wydać naprawdę mało. Wstępy do większości atrakcji turystycznych są płatne z tego co pamiętam bilety do ogrodów wahały się pomiędzy 20-30 barbadoskich dolarów, jaskinia Harrisona podobnie. Warto wcześniej sprawdzić ceny wejściówek na stronach internetowych danej instytucji bo podobno co roku idą w górę. Ogólnie rzecz biorąc nie jest to tanie miejsce.

Komentarz

wybieram sie na barbados na 14 dni z Niemiec ale kupiłam w polskim biurze. Mam w pakiecie śniadania i jestem ciekawa ja kształtują się ceny żywności w sklepach i w restauracji. Pokój mam z aneksem więc będziemy z koleżanka gotować aby było taniej. bardzo prosze o pomoc

Komentarz

lece na poczatku czerwca tylko ze sniadaniem bo moje biuro doradzilo mi wersje ze sniadaniem zamiast all inclusive. sprawdzalam ceny zywnosci i wyglada to podobnie jak u nas piwo kosztuje 1,5 $
        bylam juz kilka razy z maxfly na karaibach i nigdy sie nie zawiodlam wiec mam od nich sporo informacji przed wylotem. Alizabeta jesli twoj hotel ma aneks kuchenny to dacie rade. W piatki w Oistins jest na Fish market super imreza. warto jechac. kiedy lecicie? My z Frankfurtu. Ile placiluscie? ja 800 EUR na osobe. Juz sie nie moge doczekac tej bajecznej plazy i turkusowej wody!!!!!!!

Komentarz

Kasia na jak długo lecisz na Barbados ? jaki hotel wykupiłaś ? 800 e to bardzo atrakcyjna cena!

Komentarz

Kasia wróciłaś ? jak wrażenia ??????
            bepi@poczta.fm

Komentarz

wrocilam. bylo bardzo fajnie, moj maz powtarzal caly czas -jestesmy w raju. raj byl ale drogi a do tego okazalo sie ze na wypie nie wymienie frankow na dolary! nie przyjmuja frankow szwajcarskich w zadnym banku. dobrze ze byla karta troche amerykanskich dolarow i mala pozyczka od naszej agentki bo lecialysmy razem a potem zwiedalismy wszyscy wspolnie wyspe.
              jestem w pracy napisze w wolnej chwili .
              co chcecie wiedziec? Beata ma ceny z restaturacja i moje paragony ze sklepu. Maslo kosztuje 18 $ Barbados. troche gotowalismy troche w restauracji. dobre jedzenie i piwo.
              napisz Bepi pytania to odpowiem

Komentarz

Hej Kasia masz juz wolna chwilke ?
                Napisz w jakim hotelu, pensjonacie byliscie za ta cene i jak dlugo?
                Barbados jest rajski ..a jak dokladnie z cenami i jak zwiedzaliscie wyspe ? lokalnymi autobusami ? taxi?
                Jestem bardzo zainteresowana barbadosem ale jeszcze za malo wiem co i jak ..

Komentarz

Kasiu jak znajdziesz czas napisz jak z wyżywieniem na miejscu ?gdzie się stołowaliście ? jakie ceny w knajpkach ? jadłodajniach lokalnych ? jakie ceny w sklepach napoi cola , piwo, alkohol ? jakie ceny taxi itp, wszystko mnie interesuje z tego raju , chętnie też pooglądam rajskie fotki-)
                  bepi@poczta.fm

Komentarz

aha i napisz Kasiu jak z rozrywką na miejscu czy to taka wyspa gdzie są wokoło wesołe klimaty ? typu dominikana.. czy w knajpkach na plażach lecą jakie fajne klimaty ? czy raczej spokój wszędzie..

Komentarz

może ktoś skorzysta z promocji Condora z Fra na Barbados bo cena :::281 euro
                      Barbados wylot 16.11 powrót 30.11
                      http://www.ltur.com/de/search.ltml?sa=FL&SEA_*****s=1&SEA_kids=0&SEA_kids_as_*****s=0&zo=zoBGI&foah=DUS

Komentarz

Toz to prawie za darmo

Komentarz

Holi a dzisiaj cena spadła jeszcze bardziej tym razem wylot z DUS ( Air Berlin) jest po 231 e czyli 960 zł w 2 strony(((

Komentarz

Bepi, a podzielisz się info jakie ci sie udalo zdobyć o Barbadosie? Robilas chyba rozeznanie.
                            Gdzie tam odpoczywać? Gdzie szukać rajsich plaż? Gdzie mieszkać i jak jeść (all czy nie all) itd?

P.S. Jestem świeżo po przeczytaniu twojej relacji o PC - dzięki, teraz już wiem że Dominikana na własną rękę nie jest taka straszna.

Komentarz

Z tego co się orientuję ceny jeszcze lepsze powinny byc w Rici, w końcu firma korzysta z ofert 160 biór podróży, tak że na pewno nie jedno tam da sie znależć.

Komentarz

Trwa
                              X