Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
jakie sa ceny na Barbados Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Barbados, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jakie sa ceny na Barbados

Witam Czy byl ktos na Barbados na wlasna reke (nie z biura) i czy moze mi podac jakie sa tam ceny hoteli, jedzenie, generalnie ceny zycia na Barbados.

Ja byłam na Barbadosie w 2009 roku, ceny jedzenia są dosyć wysokie zwłaszcza te produkty do których jesteśmy przyzwyczajeni, najtańszy oczywiście rum i barbadoskie piwo. Praktycznie większość produktów na wyspę jest sprowadzana co równa się wysokim cenom. Zatrzymałam się u przyjaciół więc niestety nie wiem jakie są ceny noclegów. Wynajem samochodu (van na 8 osób) natomiast wyszedł nas na dwa tygodnie 3000zł. Uważam, że jest to wydatek konieczny, taksówki są drogie a jest tyle wspaniałych rzeczy do zobaczenia, że naprawdę szkoda siedzieć w jednym miejscu. Ludność miejscowa jest cudowna i można spędzić naprawdę wspaniałe chwile bawiąc się z nimi w lokalnych klubach tańczyć calipso pić rum i wydać naprawdę mało. Wstępy do większości atrakcji turystycznych są płatne z tego co pamiętam bilety do ogrodów wahały się pomiędzy 20-30 barbadoskich dolarów, jaskinia Harrisona podobnie. Warto wcześniej sprawdzić ceny wejściówek na stronach internetowych danej instytucji bo podobno co roku idą w górę. Ogólnie rzecz biorąc nie jest to tanie miejsce.

Komentarz

wybieram sie na barbados na 14 dni z Niemiec ale kupiłam w polskim biurze. Mam w pakiecie śniadania i jestem ciekawa ja kształtują się ceny żywności w sklepach i w restauracji. Pokój mam z aneksem więc będziemy z koleżanka gotować aby było taniej. bardzo prosze o pomoc

Komentarz

lece na poczatku czerwca tylko ze sniadaniem bo moje biuro doradzilo mi wersje ze sniadaniem zamiast all inclusive. sprawdzalam ceny zywnosci i wyglada to podobnie jak u nas piwo kosztuje 1,5 $
        bylam juz kilka razy z maxfly na karaibach i nigdy sie nie zawiodlam wiec mam od nich sporo informacji przed wylotem. Alizabeta jesli twoj hotel ma aneks kuchenny to dacie rade. W piatki w Oistins jest na Fish market super imreza. warto jechac. kiedy lecicie? My z Frankfurtu. Ile placiluscie? ja 800 EUR na osobe. Juz sie nie moge doczekac tej bajecznej plazy i turkusowej wody!!!!!!!

Komentarz

Kasia na jak długo lecisz na Barbados ? jaki hotel wykupiłaś ? 800 e to bardzo atrakcyjna cena!

Komentarz

Kasia wróciłaś ? jak wrażenia ??????
            bepi@poczta.fm

Komentarz

wrocilam. bylo bardzo fajnie, moj maz powtarzal caly czas -jestesmy w raju. raj byl ale drogi a do tego okazalo sie ze na wypie nie wymienie frankow na dolary! nie przyjmuja frankow szwajcarskich w zadnym banku. dobrze ze byla karta troche amerykanskich dolarow i mala pozyczka od naszej agentki bo lecialysmy razem a potem zwiedalismy wszyscy wspolnie wyspe.
              jestem w pracy napisze w wolnej chwili .
              co chcecie wiedziec? Beata ma ceny z restaturacja i moje paragony ze sklepu. Maslo kosztuje 18 $ Barbados. troche gotowalismy troche w restauracji. dobre jedzenie i piwo.
              napisz Bepi pytania to odpowiem

Komentarz

Hej Kasia masz juz wolna chwilke ?
                Napisz w jakim hotelu, pensjonacie byliscie za ta cene i jak dlugo?
                Barbados jest rajski ..a jak dokladnie z cenami i jak zwiedzaliscie wyspe ? lokalnymi autobusami ? taxi?
                Jestem bardzo zainteresowana barbadosem ale jeszcze za malo wiem co i jak ..

Komentarz

Kasiu jak znajdziesz czas napisz jak z wyżywieniem na miejscu ?gdzie się stołowaliście ? jakie ceny w knajpkach ? jadłodajniach lokalnych ? jakie ceny w sklepach napoi cola , piwo, alkohol ? jakie ceny taxi itp, wszystko mnie interesuje z tego raju , chętnie też pooglądam rajskie fotki-)
                  bepi@poczta.fm

Komentarz

aha i napisz Kasiu jak z rozrywką na miejscu czy to taka wyspa gdzie są wokoło wesołe klimaty ? typu dominikana.. czy w knajpkach na plażach lecą jakie fajne klimaty ? czy raczej spokój wszędzie..

Komentarz

może ktoś skorzysta z promocji Condora z Fra na Barbados bo cena :::281 euro
                      Barbados wylot 16.11 powrót 30.11
                      http://www.ltur.com/de/search.ltml?sa=FL&SEA_*****s=1&SEA_kids=0&SEA_kids_as_*****s=0&zo=zoBGI&foah=DUS

Komentarz

Toz to prawie za darmo

Komentarz

Holi a dzisiaj cena spadła jeszcze bardziej tym razem wylot z DUS ( Air Berlin) jest po 231 e czyli 960 zł w 2 strony(((

Komentarz

Bepi, a podzielisz się info jakie ci sie udalo zdobyć o Barbadosie? Robilas chyba rozeznanie.
                            Gdzie tam odpoczywać? Gdzie szukać rajsich plaż? Gdzie mieszkać i jak jeść (all czy nie all) itd?

P.S. Jestem świeżo po przeczytaniu twojej relacji o PC - dzięki, teraz już wiem że Dominikana na własną rękę nie jest taka straszna.

Komentarz

Z tego co się orientuję ceny jeszcze lepsze powinny byc w Rici, w końcu firma korzysta z ofert 160 biór podróży, tak że na pewno nie jedno tam da sie znależć.

Komentarz

Trwa
                              X