Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
wycieczka na Białoruś Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Bialorus, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wycieczka na Białoruś

witam,
    chciałabym się wybrać na wakacje na Białoruś i może też Litwę, ale nie bardzo wiem jak się zabrać za organizację tej wycieczki. Proszę polećcie mi jakieś sprawdzone biuro turystyczne, jakieś biuro tłumaczeń gdzie mogę przetłumaczyć kilka dokumentów oraz garść cennych rad. Z góry serdecznie dziękuję

nie będzie tak łatwo. żeby dostać wizę, musisz skorzystać z usług pośrednika, najlepiej od razu w warszawie. musisz też kupić ubezpieczenie w takim baraku obok ambasady. nie jest tam miło. no i przygotuj się na ciągłe kontrole na granicy. ale tak czy inaczej, warto!

http://www.intourist.pl/page_wizy_bialoruskie.html to jest ten pośrednik, z którego usług skorzystałem przed moim wyjazdem!

Komentarz

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie to oprócz baraku gdzie jest niemiła obsługa to na całe szczęście otworzyła swoje biuro AXA , mają konkurencyjne ceny i obsługa jest bardzo miła. Jest ciepło, dużo miejsc siedzących żeby wypełnić wniosek. Mają wzory wniosków co ułatwia sprawę. Pomagają wypełniać wnioski,a nawet wypełniają, tyle że za opłatą. Można zrobić XERO, A NAWET MAJĄ KLEJ ŻEBY PRZYKLEIĆ ZDJĘCIE

GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!

Komentarz

Qśwa, niedługo Tora-Bora stać się atrakcyjnym miejscem na wakacje.
        Choć z drugiej strony za 5$ być kożuchy w Afganistanie, niestety na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieka.

Po co Ty chcieć się pchać w tamta destynacja ? (ale mnie się udać mądrze zapytać !!!)

Komentarz

Hińczyk - na Białorusi można kupić tanią kurtkę z węża strażackiego .

Komentarz

Witam
            Byłem na Białorusi 3 razy na rybach.
            Oprócz tego że jestem zapalonym podróżnikiem lubię łowić ryby.
            Jeździliśmy na Białoruś łowić gigantyczne sumy.
            Miałem okazję zwiedzić prawię całą Białoruś
            Kraj piękny i zadbany. Drogi ogólnie lepsze jak w Polsce.
            Oczywiście jest trochę biedy na wioskach, ale w miastach nie ma prawie w ogóle pijaczków i żebraków. Nie ma głodnych ludzi, a szczególnie dzieci. Nie to co w Wwie, w środku UE w XXI wieku...wstyd!
            Oceniam, że "przeciętni" ludzie żyją spokojniej i dostatniej jak w Polsce.
            Młode małżeństwa otrzymują mieszkania na preferencyjnych warunkach.
            Nie spotkałem Białorusina, który chciałby opuścić swój kraj.
            Niestety obecnie ten piękny kraj jest bardzo szykanowany przez Rosję i UE.
            Łukaszenkę (podobnie jak Kadafiego) zakłamane media przedstawiają w złym świetle, aby zdobyć rynek zbytu i uzależnić Białoruś, zadłużyć w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.
            Białoruś wyprzedza przykładowo Polskę pod względem udogodnień dla biznesu. Zadłużenie jest minimalne. Teraz ze względu na spekulantów wzrosła bardzo inflacja.
            Dzieje się to samo co u nas w 1989 roku. Najpierw spowodują gigantyczną inflację, a potem zadłużą i przejmą wszystkie wspaniałe fabryki. Młodzi ludzie zamiast spokojnie żyć i wychowywać dzieci, będą myśleć czy starczy na raty.
            Mógłbym tak pisać bez końca bo byłem w szoku w jaki podły sposób jesteśmy oszukiwani.

Komentarz

Pawle. Ja nie byłem na Białorusi, ale znam kilku Białorusinów z klubu Audi.
              Zobaczysz, że będą coraz bardziej tyrać tak jak my, aby spłacić zadłużenie. Już idzie gra aby ich podporządkować bankierom.
              Białoruś jest podbijana spekulacją a wspomniany przez Ciebie Kaddafi bombami NATO.
              Najlepszy opis Białorusi zrobił podróżnik dokumentalista Edward Maciejczyk. Facet wie co nakręca bo był już grubo w ponad 100 krajach na świecie.
              Polecam ten film!!!!
              http://www.youtube.com/watch?v=N0KCyy_LYiY
              Nie zgadzam się tylko, że JP2 kręcił Wałęsą. Moim zdaniem było to bardziej skomplikowane.
              Faktem jest, że nas zaprzedali i będzie coraz gorzej.

Komentarz

Wcale nie jest trudno dostać wizę, trzeba jedynie we wniosku wpisać dane osoby którą planujemy odwiedzieć. Niektorzy wypisują dane z kosmosu

Komentarz

Ktoś może podzieli się doświadczeniami na Białorusi. ALe takim dłuższym pobytem. Jak to wygląda.w dłuższym terminie i wizycie. Ktoś był może 3-4 miesięce.

Komentarz

Trwa
                  X