Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Złote Piaski Almatur Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Bulgaria, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Złote Piaski Almatur

Czy ktoś może jedzie do Złotych Piasków przez biuro Almatur od 17 do 30 lipca? a jak tam jest w tych Złotych, można coś ciekawego zobaczyć? Słyszałam, że dyskoteka Malibu jest fajna, tylko nie wiem, ile kosztuje wejściówka. Ma ktoś takie info? Z góry thnx! =)

Heja imienniczko )! Ja jadę z Almaturu, ale 29 czerwca, jak wrócę, to postaram się wszystko Ci dokładnie opisać. Też słyszałam, że w Malibu jest zajebiście, więc chyba coś w tym jest ) Pozdro

Komentarz

chcesz sie wiecej dowiedziec pisz na gg 3115731 bo duzo by sie rozpisywac pozdrawim ja bylam w tamtym roku i w tym tez jade

Komentarz

koniecznie wybierz sie na wycieczke do Nyseberu .warto skoczyc na 2 dni do Istambułu.
        Bułgaria jest super, extra żarcie, świetna pogoda, tanie ciuchy( pod warunkiem, że nie będziesz kupowała na głownych ulicach handlowych, tylko gdzies w zaułkach).miłego pobytu.

Komentarz

Do malibu wejdziesz za 2 levy czyli 5zl,ale moze w tym roku bedzie troche drozej...

Komentarz

ble ja mysle czy jechac z tego almaturu 17lipca moze Ty mnie jakos do tego przekonasz?;P

Komentarz

W Malibu sie wcale nie placi za wjazd, tylko trzeba taka mala ulotke/wejsciowke na miescie zdobyc... a frajerzy niech sobie placa;P

Komentarz

ja bym jechal gdyby byly jeszce miejsca(

Komentarz

Trwa
                X