Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Złote Piaski Almatur Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Złote Piaski Almatur

Czy ktoś może jedzie do Złotych Piasków przez biuro Almatur od 17 do 30 lipca? a jak tam jest w tych Złotych, można coś ciekawego zobaczyć? Słyszałam, że dyskoteka Malibu jest fajna, tylko nie wiem, ile kosztuje wejściówka. Ma ktoś takie info? Z góry thnx! =)

Heja imienniczko )! Ja jadę z Almaturu, ale 29 czerwca, jak wrócę, to postaram się wszystko Ci dokładnie opisać. Też słyszałam, że w Malibu jest zajebiście, więc chyba coś w tym jest ) Pozdro

Komentarz

chcesz sie wiecej dowiedziec pisz na gg 3115731 bo duzo by sie rozpisywac pozdrawim ja bylam w tamtym roku i w tym tez jade

Komentarz

koniecznie wybierz sie na wycieczke do Nyseberu .warto skoczyc na 2 dni do Istambułu.
        Bułgaria jest super, extra żarcie, świetna pogoda, tanie ciuchy( pod warunkiem, że nie będziesz kupowała na głownych ulicach handlowych, tylko gdzies w zaułkach).miłego pobytu.

Komentarz

Do malibu wejdziesz za 2 levy czyli 5zl,ale moze w tym roku bedzie troche drozej...

Komentarz

ble ja mysle czy jechac z tego almaturu 17lipca moze Ty mnie jakos do tego przekonasz?;P

Komentarz

W Malibu sie wcale nie placi za wjazd, tylko trzeba taka mala ulotke/wejsciowke na miescie zdobyc... a frajerzy niech sobie placa;P

Komentarz

ja bym jechal gdyby byly jeszce miejsca(

Komentarz

Trwa
                X