Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Tanie nieruchomości w Bułgarii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Bulgaria, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tanie nieruchomości w Bułgarii

Wiecie, że w Bułgaii nieruchomości są bardzo tanie ? więcej informacji można dostac na www.bgnieruchomosci.com

No nie jest to do konca prawda. Owszem nieruchomosci sa tanie ale nie na wybrzezu!!! A chyba takimi wiekszosc jest zainteresowana za nieruchomosci blisko morza w w miare turystycznie atrakcyjnych miejscowosciach zaplacisz wiecej niz nad Baltykiem. A juz przy samym morzu to jest kosmos.
    Wiem co pisze bo kupilem i przebudowalem na pensjonat dom.
    Kupilem go 7 lat temu teraz musial bym za taki sam w tym samym stanie zaplacic 8 razy tyle. No ale do plazy jest 20 metrow.

Komentarz

Co do tych nieruchomości nad Morzem Czarnym to rzeczywiScie okazja,jeśli się zna ceny np. w Hiszpanii. z tego co wiem nad połnocnym bułgarskim morzem mozna jeszcze trafić na okazje.A poza tym nie można porownywac z polskim Baltykiem gdzie sezon trwa 1 miesiąc lub wcale. A po wejsciu Bułgarii do Unii ceny na pewno znacznie wzrosną. Dlaczego tylu Anglików tam kupuje domy i apartamenty? Gdybym miała troche kasy to bym tam zainwestowała dopóki nie ma przeludnienia. Jeżdze tam co roku i mi się bardzo podoba. Marze o emeryturze w tym pięknym kraju i w takim klimacie.

Komentarz

W zeszłym roku byłem w Kraneve i działka ok.100 M.kw. w odległości od morza ok.1oo m kosztowała ok. 50 tys.zł. to dużo ?

Komentarz

działka 100m.kw. ???a co można na niej postawić-budkę z hot-fogami...ciekwe ile wieksze dzialki kosztją, albo domy nad samym morzem przy plaży...?

Komentarz

Tam by się jeszcze zmieścić taka tekturowa landszaft co mieć dwie dziura do włożenie głowa przez turysty a gospodaż móc robić foto.

Komentarz

słoń na jednej nodze też by sie zmiescił

[%sig%]

Komentarz

www.bgnieruchomosci.com ok ale tam nie ma żadnych ofert...

Komentarz

hmm. ale ich zapytalem i mi wyslali.

Komentarz

Na tych 100 metrach można postawić pompowany basen z marketu i ze dwie przyczepy kempingowe, jakoś je nazwać, przykleić ze 4 gwiazdki i powstanie hotel że ho ho.

Komentarz

Trwa
                    X