Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
JAKIE WYBRAĆ BIURO PODRÓŻY ? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Bulgaria, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• JAKIE WYBRAĆ BIURO PODRÓŻY ?

Wybieram się do Bułgari wybrałem biuro Orbis Travel lecz okazało się że wszystko już zarezerwowane. Teraz jestem w kropce, nie mam pojęcia jakie wybrać biuro podróży żeby się nie naciąć. A może ktoś wybiera się do Złotych Piasków i wie czy są jakieś uczciwe oferty (jeszcze na lipiec)? Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!! \"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" \"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" \"\"\"

Wybierz TUi lub (w drugiej kolejnosci) Neckermanna.

Komentarz

Dziękuję za odpowiedź- zadzwoniłem do Tui to mi powiedzieli ze organizują tylko i wyłącznie wycieczki autokarowe do Bułgari (a ja mam zamiar polecieć). Poza tym odradzam dzwonić do TUI bo pani była tak nie przyjemna że nikomu nie życzę z nią rozmowy--- nie mam zamiaru dorabiać firm które maja tak OKROPNE talefonistki.

Komentarz

zobacz sobie oferte Itaki. zwlaszcza na 20 lipca na 2 tyg jest dobra oferta za 1600zl w fajnym hotelu..

Komentarz

Na pewno nie leć ze Scanem, bo to porażka w tym roku! Spróbuj w Rego-Bisie albo poproś o pomoc Ajkę lub Beatę. Są niezawodne!

Komentarz

allex napisał(a):

> Dziękuję za odpowiedź- zadzwoniłem do Tui to mi powiedzieli ze
            > organizują tylko i wyłącznie wycieczki autokarowe do Bułgari (a
            > ja mam zamiar polecieć). Poza tym odradzam dzwonić do TUI bo
            > pani była tak nie przyjemna że nikomu nie życzę z nią
            > rozmowy--- nie mam zamiaru dorabiać firm które maja tak OKROPNE
            > talefonistki.

witam.cos to kolega lub kolezanka pokręcił,-a.Tui do Bułgarii ma tylko dojazd własny.Może spróbuj z Alfa-star
            http://www.alfastar.com.pl/?t=1&id_imprezy=9261

Komentarz

Miju napisał(a):

> Na pewno nie leć ze Scanem, bo to porażka w tym roku! Spróbuj w
              > Rego-Bisie albo poproś o pomoc Ajkę lub Beatę. Są niezawodne!

Rany boskie !!! Ajka jest niezawodna ????????? Przecież właśnie jęczy żałośnie na swoim wątku i przeklina na Triadę, która ją zrobiła w konia ( a do tej pory była taką zawziętą obrończynią tego biura). Ta panienka wszystkim naokoło udziela rad, ale sama sobie doradzić nie umie.
              Wracając do tematu - najlepiej to daj sobie spokój z Bułgarią, oni jeszcze nie zauważyli, że jest XXI wiek, pozostali w latach 60-tych, po co chcesz sobie marnować urlop. Za te same pieniądze wybierz się do Egiptu czy Turcji i będzie ok.

Komentarz

jak mozecie sluchac tej przemądrzałes ajki, ona jest załosna przecież !

Komentarz

Nie jedź nigdy w życiu z OPEN TRAVEL. Byłam w zeszłym roku z nimi. Totalne oszustwo. A najlepiej to wybierz sobie bardziej cywilizowany kraj. Na Bułgarię szkoda nerwów i pieniedzy. Pozdrawiam.

Komentarz

A ja tam Ajkę lubię, bo udziela rzeczowych rad. No i potrafi pokazać własne błędy, przecież mogła się nie przyznawać do porażki z Triadą!

Komentarz

Trwa
                    X