Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Primorsko pensjonat Janka Biuro podróży Amida Bielsko-Biała Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Bulgaria, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Primorsko pensjonat Janka Biuro podróży Amida Bielsko-Biała

czy ktos był z tego biura w Primorsku prosze o jakiekolwiek informacje

Cześć,
    kiedy jedziesz do Janki bo my też się tam wybieramy z Amidy samolotem 13.08?
    Pozdrawiam

Komentarz

Witaj.Byliśmy w Bułgarii 3 razy w tym 1 raz z Amidy w Primorsku.Biuro raczej ok.To co jest w folderach to jest na miejscu.Sa tam dwie plaże do których trzeba dojść ale trochę ruchu jest wskazane.My nie wykupiliśmy jedzenia na miejscu i tobie też tak radzę zrobić.Jest dużo fajnych knajpek,restauracji z bardzo dobrym bułgarskim jedzeniem.Najczęściej jedliśmy w "Dzien i noc" przy głównym deptaku,są tam nawet menu po polsku.Rezydentem na miejscu był Aleksander tj.bułgar mąż właścicielki Amidy.Idż na pierwsze spotkanie bo warto.Już Ci zazdroszczę.Pozdrowienia

Komentarz

sorry 2 razy byliśmy w Primorsku z Amidy

Komentarz

~hermiona napisał(a):

> Cześć,
          > kiedy jedziesz do Janki bo my też się tam wybieramy z Amidy
          > samolotem 13.08?
          > Pozdrawiam
          ja jadę autokarem 5,08, troche długo trzeba jechać ale narazie na samolot mnie nie stać moze sie tam spotkamy przypadkiem bo my jesteśmy do 19,08

Komentarz

dziękuje za rady. Byłam 3 lata temu w Primorsku z Małgosi
            było ok.Mam nadzieje że Bułgaria przez te trzy lata nie straciła na swym uroku
            Pozdrowienia

Komentarz

Witam . Ja jadę do Laguny 21.08 autokarem . Czy ktoś był w tym roku i może przekazać jakieś informację ?

Komentarz

bylem w lagunie warunki jak w 19 wieku brak cieplej wody jedzenie takie sobie ja juz tam niepojade

Komentarz

Proszę o opinie na temat Pensjonatu Laguna W Primorsku.wybieram się tam 15 lipca(z bura Amida) ,autokarem z mężem i 13 letnią córką.

Komentarz

Witam!
                    Primorsko polecam wszystkim spragnionym niedrogiego odpoczynku! Mam do tego miasteczka szczególny sentyment bo życie ciągle każe mi tam wracać. Najpierw wiele lat temu z rodzicami, później gdy podjęłam prace jako pilot wycieczek, pierwsze zlecenie realizowałam w Primorsku! Dwa lata temu byłam tam po raz ostatni i muszę przyznać - byłam bardzo miło zaskoczona! Miasteczko sie rozwija oferujac turystom coraz wiecej atrakcji. Ponadto jest na prawdę tanio, a jedzenie serwowane w wiekszości restauracji jest przepyszne. Niestety są również minusy - należy pamiętać, ze to Bułgaria i jeśli ktoś w poprzednich latach spędzał urlop w Zlotych Piaskach, Primorksiem moze byc rozczarowany. Tutaj ciągle nie ma zbyt wielu sklepów, barów czy restauracji. Problem jest również ze standaryzacja obiektów noclegowych, zwykle nie wyglądają tak, jak zapewniają o tym w biurach podróży.
                    Niemniej jednak życzę Wam udanego wypoczynku!

Komentarz

Ja byłam w pensjonacie [koło aqua parku ]wszystko było ok.
                      Na mieście można dziennie w innym miejscu jeść.Biuro bez zastrzeżeń.
                      Pogoda gwarantowana.

Komentarz

W lipcu tego roku z grupą przyjaciół byliśmy na wczasach w Primorsku, po raz pierwszy z Biurem Podróży Amida. Muszę przyznać, i to opinia całej naszej ośmioosobowej grupy, ze biuro jest bardzo dobrze zorganizowane. Podróż i sam pobyt przebiegał bez żadnych zarzutów. Piloci mili, profesjonalni, kierowcy bardzo sympatyczni. Rezydent Pan Aleksander bardzo chętnie służył pomocą w każdej sytuacji (miłym zaskoczeniem był dla nas przewóz bagaży przez rezydenta do pensjonatu i w drodze powrotnej z pensjonatu do autokaru, jak do tej pory to pierwsze biuro (spośród tych, z których korzystaliśmy do tej pory, a było ich przynajmniej kilka) , które w ten sposób potraktowało nasze jakże ciężkie bagaże. Apartamenty i pokoje ( Amida i Katia) zadbane, z wyposażeniem typu lodówka, telewizor, wentylator, żelazko w pokoju lub na półpiętrach; wymiana pościeli, ręczników raz w tygodniu. Ponadto miasteczko bardzo urocze z dwoma plażami (północną i południową), aquapark, mnóstwo restauracji, barów, kawiarenek i pyszne bułeczki z serem, kremem, czekoladą itp.. Mnie bardzo przypadły do gustu "milinki", oczywiście musaka, smażony ser, sałatka szopska itd. . A wieczorem koniecznie spacerek promenadą.... Szkoda tylko, że czas tak szybko biegnie... i to co miłe szybko się kończy....
                        Reasumując: polecam biuro Amida z Bielska Białej i życzę udanych wakacji

Komentarz

Byliśmy z Amidą w Bułgarii w Primorsku z polecenia znajomej i jesteśmy bardzo zadowoleni, za drobne pieniądze otrzymaliśmy standardowy hotel, rewelacyjną opiekę, genialną wycieczkę fakultatywną na wieczorek folklorystyczny i na pewno do Amidy jeszcze wrócimy. Jedynym ale za to wielkim minusem było jedzenie. Nie polecam wykupowania posiłków w Lagunie, było naprawdę źle. 7X bez przerwy to samo bez możliwości zmiany. Za grosze można zjeść fantastyczne specjały na terenie miasteczka lub w okolicy- naprawdę. Z AMIDĄ W CIEMNO, ALE BEZ WYŻYWIENIA.

Komentarz

Trwa
                          X