Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Chiny - Orientalny Express w czerwcu z Rainbow Tours

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chiny - Orientalny Express w czerwcu z Rainbow Tours

Hej
    Jedzie ktoś w czerwcu na takie cuś?
    Chiny - Orientalny Express

Hej
    Dajcie jakieś porady - jakie gniazdka tam są, gdzie kupować chińską walutę i czy kupować - można płacic dolcami?
    Dajcie helpa

Komentarz

Hej, gniazdka w hotelach są dostosowane do standardu europejskiego, walutę kupisz w Chinach, oficjalnie jest zakaz wywożenia poza CHRL, ostatnio byłem w maju 2016, kurs w hotelu 1 eur =7 RMB, na lotnisku drożej. Pewnie dolarami też zapłacisz, jak i euro (ja kupiłem od razu RMB, więc nie wiem na 100%), ale czy będzie Ci się chciało przeliczać i targować za każdym razem ?

Komentarz

ile to kosztuje w ogole?

Komentarz

tez bym sie chetnie wybral ale wszytsko zalezy wlasnie od kosztow

Komentarz

Na dwie osoby budżet był ok. 10 tys zł - starczyło

Komentarz

Hmm to i tak dużo pieniążków...

Komentarz

Wiesz co, trzeba liczyć wszystko - dolarów poszło prawie 1000 (wzięliśmy 1000 USD a przywieźliśmy 200) - na pilotów i potrzebne rzeczy 500 USD, reszta wydatki - picie, jedzenie gifty
                Stąd taki a nie inny budżet.
                W wersji bardzo oszczędnej można byłoby się zamykać pewnie w 8500.

Komentarz

Taka wycieczka to z pewnością niezapomniane przeżycie, warte niemal każdych pieniędzy.

Komentarz

To co się zobaczy to się nie "odzobaczy"
                    To co zobaczyliśmy to NASZE
                    Widoki piękne, przeżycia niezapomniane
                    W tym roku Mexico

Komentarz

macie racje warte sa wszystkiego takie wyprawy

Komentarz

Przyznam, że chetnie wybralbym sie na taka wyprawe, ale mam troche innych wydatkow. Pytanie dla osob, ktore juz byly - czy cale zwiedzanie jest zaplanowane czy jest tez czas na samodzielne wycieczki w miejsca, które chcemy zobaczyć?

Komentarz

Hmmm, wiesz co, czas był tylko późnym popołudniem - nie zobaczyłbyś chyba za wiele, chyba, że chodzi o jakieś popularne miejsca dostepne dłużej.
                          Program wycieczki mocno napięty, o 9.00 byliśmy już w trasie, o 19.00-20.00 zjeżdzaliśmy ze zwiedzania do hotelu, kolacja, prysznic i spać

Komentarz

ile taka wycieczka trwa zwykle? bo jak piszez Krzyśku - intensywnie spędzaliście czas. ja się zastanawiam nad ofertą do Chin z Trade&Travel, bo jakoś tak widzę mają kilka różnych ofert, jeden tydzień lub dwa. Cena najniższa lekko ponad 4 tysiące za osobę/tydzień, to wydaje mi się bardzo dobra cena. ktoś ma jakieś wrażenia? w sumie jeden tydzień takiego intensywnego zwiedzania mi wystarczy

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chiny, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                            Trwa
                            X