Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Ile się jedzie z Polski do Chorwacji? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ile się jedzie z Polski do Chorwacji?

Hey witam wszystkich w tym roku chcielibysmy pojechac na wakacje juz we trojke z naszym rocznym synkiem. niew iem jednak ile by nam zajela podroz do chorwacji samochodem z wawy. prosze o informacje. monia

Czas podrozy zalezy od trasy i okolicznosci na drodze.
    Nie wiez tym ktorzy pisz 14h autem z warszawy. To niemozliwe!
    16 -18h musicie liczyc przy dwoch kierowcach ..

Komentarz

Zależy też, gdzie w Chorwacji (Dalmacja to następne parę godzin jazdy).
      W zasadzie większość jeździ przez Austrię (autostrady).
      Ale większość bierze sobie w obie strony nocleg w Wiedniu lub w Grazu.
      Cena za dobry hotel **+ w Wiedniu lub Grazu w okresie letnim - EUR 24,- za osobę/dobę (ze śniadaniem). Opłaca się napewno - bezpieczeństwo na drodze jest ważniejsze niż parę złoty. A to doradzam, bo sam robię ok. 60.000 km rocznie i wiem, gdzie są granice wytrzymałości.
      Jeżeli się zdecydujesz na nocleg w Austrii (a może kilka dni w Wiedniu - przecież macie urlop) chętnie pomogę.
      Pozdrawiam - Z.

Komentarz

Trasę Wrocław - Szybenik zrobiłam (z jednym kierowcą) w 14h. Jest to możliwe jeżeli ktoś cały czas dużo jeździ i spędza w aucie kilka godzin dziennie.
        No i postwaą jest dzień tygodnia i godziny przejazdu np. przez Wiedeń.
        Pozdrawiam

Komentarz

dziekuje za odpowiedzi
          monia

Komentarz

co oni wszyscy pisza??Jestem pilotem na tej trasie tzn. na razie w spoczynku bo mam teraz 1,5 roczną córę ale mogę ci coś powiedzieć na ten temat : tzn najlepszy kierunek to Cieszyn - a W-wy najszybciej i najwygodniej w zależności od możliwości i kierowcy i auta(bo wiadomo jak się jeżdzi po polskich drogach ) ale to ok 4 godzin jazdy potem polecam trasą przez czechy ,austrię,słowenię i potem chorwację.Od cieszyna kierunek albo mikulov trasa ok albo znojmo (wszystko zależy od dnia tygodnia , nie polecam piątków i sobót bo tłok chyba, że po sezonie ale on zaczyna się juz w maju na kierunki południowe) sory za pisownie ale już nie czytam tego co piszę więc wybacz!Jest jeszcze takie mało znane przejście z fajną stefą bezcłową ale tylko do maja nazywa sę LAA potem proponuję nocleg polecam HOtel WEISS ok.znojma adres mogę udostępnić cena przyzwoita, warunki też, rezerwacje z góry,miło, przytulnie ,na poziomie.dalej trasa na wiedeń - ale ten wiedeń omijasz średnicówą nie pakujesz się w centrum chyba, że jedziesz na mikulov i wtedy wpadasz do centrum wiednia i tu kluczysz!!JEŚLI TU NIE BYLIŚCIE NIE POLECAM BO JEST ZŁY OPIS I MOŻNA SIĘ POGUBIĆ!!tracisz 2 godziny w szczycie !łatwiej na znojmo!! PROSTA DROGA !potem na graz i odbijasz na słowenię _ chyba że jedziesz na pólnocną chorawcję i odbijasz dopiero w klagenfurcie,Nie wiem gdzie chcecie jechać.Mam namiary różnych ofert i wiem o wielu hotelach w chr.mam przyjaciółkę, która ma kwatery w PULi .
            CO do godzin to przez czechy kolejne 4 austria 4 , słowenia i tu jest pytanie... w zeszłym roku jechaliśmy z Katowic bez noclegu od godż 20 w piątek do 14 w sobotę do Puli- sezon korki , płatne autostrady-wszędzie!!Z NIESPEŁNA ROCZNYM DZIECKIEM , ALE TERAZ JUŻ BYM SIĘ NIE ZDECYDOWAŁA, JAK JEST MNIEJSZE TO LEPIEJ TO ZNOSI!!

MASZ PYTANIA NAPISZ PA DARIA

[%sig%]

Komentarz

W ubieglym roku (juz 4 raz) jechalismy 2 samochodami do Chorwacji. Poniewaz mieszkamy w Zywcu czyli przy granicy Slowackiej obralismy trase na Bratyslawe,Wieden,Slowenija,Chorwacja. Wyjezdzajac z domu okolo 9 rano w miescie Kralowac bylismy okolo godz. 14,30. Jednakze przez Slowacje,Austrie i czesciowo Chorwacje pedzilismy 160-170/h. Pierwszy dluzszy postoj wraz z noclegiem mielismy w Plitvickich Jezerach,gdzie bylismy okolo godz. 18. Z Plitwic do wybrzeza Adriatyku jest juz tylko okolo 300 km, jednakze tam droga jest kreta i dosyc mocno zatloczona. Srednia predkosc dojazdu do wybrzeza wyszla nam okolo 70km/h. Coz po drodze mozna poogladac resztki powojenne i opuszczone domostwa. Z W-wy bedzie z 350 km wiecej wiec proponuje w trasie rowniez jakis nocleg. Pozdrawiam.

Komentarz

Prawdomowny napisał(a):

> W ubieglym roku (juz 4 raz) jechalismy 2 samochodami do
                > Chorwacji. Poniewaz mieszkamy w Zywcu czyli przy granicy
                > Slowackiej obralismy trase na
                > Bratyslawe,Wieden,Slowenija,Chorwacja. Wyjezdzajac z domu okolo
                > 9 rano w miescie Kralowac bylismy okolo godz. 14,30. Jednakze
                > przez Slowacje,Austrie i czesciowo Chorwacje pedzilismy
                > 160-170/h. Pierwszy dluzszy postoj wraz z noclegiem mielismy w
                > Plitvickich Jezerach,gdzie bylismy okolo godz. 18. Z Plitwic do
                > wybrzeza Adriatyku jest juz tylko okolo 300 km, jednakze tam
                > droga jest kreta i dosyc mocno zatloczona. Srednia predkosc
                > dojazdu do wybrzeza wyszla nam okolo 70km/h. Coz po drodze
                > mozna poogladac resztki powojenne i opuszczone domostwa. Z W-wy
                > bedzie z 350 km wiecej wiec proponuje w trasie rowniez jakis
                > nocleg. Pozdrawiam.

Czy mógłbyś podać namiary noclegów w okolicy Plitvickich Jezior, mam kłopoty z ich znalezieniem. Z góry dziękuję.

Komentarz

Trwa
                X