Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
gdzie do chorwacji? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie do chorwacji?

chcialabym wyjaechac w tym roku na wakcje do chorwacji na okolo dwa tyg moze mozecie mi polecic jakies ladne miejsce z piaszczysta plaza (mam male dziecko) i nie bardzo zatloczone przez turystow. interesuja mnie bardziej regiony blizsze niz dalsze ze wzgledu na dojazd z malym dzieckiem. moze znacie jakies fajne kwatery, apartamenty? ile to moze nas kosztowac na osobe? czy w ogole chorwacja jest droga? wszystkim dziekuje za ewentualna pomoc monia

cześć! muszę cie bardzo zmartwić w chorwacji nie ma piaszczystych plaż!!!!!!!!!! w zależności od wieku twojego maleństwa mogę ci polecić kilka miejsc, sama jestem pilotem i doświadczyłam parę wyjazdów w różnych porach roku do chorwacji.Pytasz o bliższe tereny w zależności od twoich wymagań , i finasów oraz transportu no i ile chciałabyś przeznaczyć na ten wyjazd?? pełno pytań jak chcesz mogę ci udzielić kilku rad podać kilka adresów itd... pozdrawiam daria

[%sig%]

Komentarz

na wyjazd z dzieckiem do 1,5 roku to b.dobry pomysł i jest tanio w porównaniu z innymi krajami nad możem śródziemnym. pa

[%sig%]

Komentarz

monia napisał(a):

> chcialabym wyjaechac w tym roku na wakcje do chorwacji na okolo
        > dwa tyg
        > moze mozecie mi polecic jakies ladne miejsce z piaszczysta
        > plaza (mam male dziecko) i nie bardzo zatloczone przez
        > turystow. interesuja mnie bardziej regiony blizsze niz dalsze
        > ze wzgledu na dojazd z malym dzieckiem.
        > moze znacie jakies fajne kwatery, apartamenty?
        > ile to moze nas kosztowac na osobe?
        > czy w ogole chorwacja jest droga?
        >
        > wszystkim dziekuje za ewentualna pomoc
        > monia

Polecam wyspę Brać - jest pięknie, spokojnie, kameralnie, na plaży luzy, piaszczystych plaży niestety nie ma, jedynie w Bol jest plaża z małymi kamykami - i tak trzeba zabrać buty do wody - jeżeli wybierasz się do Chorwacji to już w Polsce kup maskę do nurkowania. Szczerze mówiąc ostatnio kilka razy wyjeżdżałam na wakacje w różne rejony Europy, wszędzie było OK ale widoki krajobraz w Chorwacji są niesamowite. Nigdzie nie było tak pięknie. I na pewno tam wrócę - bo warto.

Komentarz

Piaszczysta plaża jest na Rab.

Komentarz

Czesc
            Dolaczam sie do Gaduly i polecam wyspe Brac i miejscowosc Bol plaza jest co prawda kamienista ale bardzo czysta a kamyczki sa male mozna sie obejsc bez butow. Z Brac jest niedaleko do Splitu lezy wlasciwie na przeciwko no i obowiazkowo nalezy zwiedzic Dubrownik

Komentarz

dziekuje wam bardzo za odpowiedzi
              mój synek będzie mial delikatnie ponad roczek w sierpniu - własnie w sierpniu planujemy swoj urlop.
              zalezy mi na plazy piaszczystej ze wzgledu na malca - kupelek lopatka etc -
              szkoda ze tylko w miejscowosci Rab jest piasek - ale napewno sprawdze tamtejsze oferty!

jeszcze raz dziekuje.

monia

Komentarz

W cirkvenicy też jest piasek

Komentarz

Trwa
                X