Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
gdzie do chorwacji? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie do chorwacji?

chcialabym wyjaechac w tym roku na wakcje do chorwacji na okolo dwa tyg moze mozecie mi polecic jakies ladne miejsce z piaszczysta plaza (mam male dziecko) i nie bardzo zatloczone przez turystow. interesuja mnie bardziej regiony blizsze niz dalsze ze wzgledu na dojazd z malym dzieckiem. moze znacie jakies fajne kwatery, apartamenty? ile to moze nas kosztowac na osobe? czy w ogole chorwacja jest droga? wszystkim dziekuje za ewentualna pomoc monia

cześć! muszę cie bardzo zmartwić w chorwacji nie ma piaszczystych plaż!!!!!!!!!! w zależności od wieku twojego maleństwa mogę ci polecić kilka miejsc, sama jestem pilotem i doświadczyłam parę wyjazdów w różnych porach roku do chorwacji.Pytasz o bliższe tereny w zależności od twoich wymagań , i finasów oraz transportu no i ile chciałabyś przeznaczyć na ten wyjazd?? pełno pytań jak chcesz mogę ci udzielić kilku rad podać kilka adresów itd... pozdrawiam daria

[%sig%]

Komentarz

na wyjazd z dzieckiem do 1,5 roku to b.dobry pomysł i jest tanio w porównaniu z innymi krajami nad możem śródziemnym. pa

[%sig%]

Komentarz

monia napisał(a):

> chcialabym wyjaechac w tym roku na wakcje do chorwacji na okolo
        > dwa tyg
        > moze mozecie mi polecic jakies ladne miejsce z piaszczysta
        > plaza (mam male dziecko) i nie bardzo zatloczone przez
        > turystow. interesuja mnie bardziej regiony blizsze niz dalsze
        > ze wzgledu na dojazd z malym dzieckiem.
        > moze znacie jakies fajne kwatery, apartamenty?
        > ile to moze nas kosztowac na osobe?
        > czy w ogole chorwacja jest droga?
        >
        > wszystkim dziekuje za ewentualna pomoc
        > monia

Polecam wyspę Brać - jest pięknie, spokojnie, kameralnie, na plaży luzy, piaszczystych plaży niestety nie ma, jedynie w Bol jest plaża z małymi kamykami - i tak trzeba zabrać buty do wody - jeżeli wybierasz się do Chorwacji to już w Polsce kup maskę do nurkowania. Szczerze mówiąc ostatnio kilka razy wyjeżdżałam na wakacje w różne rejony Europy, wszędzie było OK ale widoki krajobraz w Chorwacji są niesamowite. Nigdzie nie było tak pięknie. I na pewno tam wrócę - bo warto.

Komentarz

Piaszczysta plaża jest na Rab.

Komentarz

Czesc
            Dolaczam sie do Gaduly i polecam wyspe Brac i miejscowosc Bol plaza jest co prawda kamienista ale bardzo czysta a kamyczki sa male mozna sie obejsc bez butow. Z Brac jest niedaleko do Splitu lezy wlasciwie na przeciwko no i obowiazkowo nalezy zwiedzic Dubrownik

Komentarz

dziekuje wam bardzo za odpowiedzi
              mój synek będzie mial delikatnie ponad roczek w sierpniu - własnie w sierpniu planujemy swoj urlop.
              zalezy mi na plazy piaszczystej ze wzgledu na malca - kupelek lopatka etc -
              szkoda ze tylko w miejscowosci Rab jest piasek - ale napewno sprawdze tamtejsze oferty!

jeszcze raz dziekuje.

monia

Komentarz

W cirkvenicy też jest piasek

Komentarz

Trwa
                X