Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Marusici - opinie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Marusici - opinie

Witam! Wybieram się w lipcu do Marusici,niedaleko Omisu znalazłam fajną kwaterę - domek Tiho, przy plaży Borak i Lovrino. Czy ktoś z Was już tam był? Proszę o opinię.

z przyjaciółmi chyba wylądujemy w Marusicy od 11 sierpnia 2007, rzeczywiscie mało informacji jest na temat tej wioski i równiez szukam infa - ustaliłem, ze dobra komunikacja jest z M. do innych miejscowosci (jedziemy autobusem, za drogie paliwo. Jesli masz jakies info skorzystam.

Pozdrawiam

Komentarz

Byłem w Marusici 2 razy i zdecydowanie polecam tą miejscowość dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta. Bardzo cicha miejscowość i bardzo życzliwi ludzie. Mały sklepik ( wszystko co potrzeba, czyli: chleb, napoje, alkohol i chemia gospodarcza ) oraz mała restauracja ( jedzenie bardzo dobre i wcale nie drogie). Blisko do Omisia - można skoczyć PKSem za pare groszy, PKsy kursuja mniej wiecej co godzine ze Splitu do Makarskiej przez Omiś i wszystkie przybrzeżne miescowości. Plaża kamienista, przy plaży płycizna. Sa 2 wysokie skały z których można poskakać do wody ; ) Z pewnością jeszcze nie raz się tam wybiore, może w przyszłym roku.

Jeszcze jedno. Rakija domowej roboty z Marusici - pychotka ; )
      Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
      X