Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Dokąd jechać?

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Miejscowość Primosten - byłem 2 razy i pojadę i z 10. Oddaje Ci kase na wakace jeśli nie będzie Ci się podobało :P
    btw. nie słuchaj tych co pisze Zadar, Makarska, Dubrovnik a nie daj Boże Split. To duże miasta i pełno tam ludzi - ciężko tam o prawdziwy wypoczynek.

Komentarz

Ja od siebie z cala szczerościa polece Wyspę Rab. Jest to szczegolnie uczesczane miejsce przez cale rodziny, bo kazdy znajdzie tam cos dla siebie :-) )

Komentarz

Myślę, że każde z chorwackich miast warte jest odwiedzenia. W Primosten rzeczywiście jest mało ludzi, ale też samo miasto ma dużo większą powierzchnię. Jak dla mnie wszystko zależy od preferencji osoby, która wybiera się do takiego kraju. Jednym odpowiada duża ilość ludzi, innym niekoniecznie. Moja podróż do Chorwacji w największej części odbywała się za pośrednictwem pociągu (jak chcecie niedrogie bilety to polecam EuroPodróże) i miałem okazję zwiedzić kilka tamtejszych miast. To rzeczywiście piękne i warte odwiedzenia miejsce. Myślę, że nawet teraz, we wrześniu, czy październiku warto jest się tam wybrać. Jak najbardziej polecam.

Komentarz

Polecam Primosten, byłem w tym roku i jestem naprawdę zadowolony

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
          Trwa
          X