Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Chorwacja - dojazd własny Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Chorwacja - dojazd własny

Chciałabym w tym roku wybrać się do Chorwacji w okolice Dubrovnika samochodem. Czy możecie polecić jakiś dobry, sprawdzony hotel? I z jakim biurem?

PO co Ci biuro podrozy jedz sama (prywatnie) nie z biura ! Jedz w okolice Splitu to jest dobre miejsce wypadowe , zwiedzisz wtedy wschod Chorwacji (Dubrownik) i piekna srodkowa Dalmacje. Jezeli CIe przekonalam to skorzystaj z oferty mojej siostry , ktora mieszka w Chorwacji i wynajmuje pokoje ( przeczytaj : rodzina polsko-chorwadzka.....)Naprawde bedziesz zadowolona!

Komentarz

Chodzi o to, że jade ze znajomymi, którzy bardzo chcą mieszkać w hotelu i mieć wliczone w to wszystko również wyżywienie, poza tym często dziecko jest liczone za free.
      Byłam już w Zadarze i mieszkałam na kwaterach prywatnych i byłam bardzo zadowolona, tak że dla mnie nie ma to znaczenia (również finansowego). Ale znajomi niestety dysponują ograniczonym budżetem i chcieliby z góry wiedzieć co ile bedzie ich kosztować.

Komentarz

jesli maja niski budzet to powinni dokladnie porownac oferte hotelu i kwater. Rok temu w Splicie kwatera stala 14euro za dobe za osobe. bez jedzonka, ale czasem gospodarz poczestowal rakija i rybka

Komentarz

Polecam poszukać czegos na forum www.cro.pl. Naprawdę, skarbiec wiedzy!!!

Komentarz

Witaj mam super ofertę do odsprzedaży.
            termin: 03.07.2005 - 10.07.2005 - DOJAZD WŁASNY hOTEL MINCETA***(Dubrownik)- hotel bardzo fajny z ofertą allinclusive i w super cenie.
            Do odstąpienia mam pokój 2B (46112A) cena: 1113 zł/os.
            Jeśli kotoś jest chętny to proszę o kontakt: tel. 087 6103851 lub mailowy

Pozdrawiam
            p.s. Polecam okolice Dubrovnika, bo są super. A Hotel ten możesz sobie obejrzeć w ofercie www.neckermann.pl, już od stycznia brakuje miejsc na terminy lipcowe, to też o czymś świadczy.

[%sig%]

Komentarz

Chorwacja jest bardzo droga więc faktycznie lepiej mieszkac w namiotach, ale jak już chcecie w hotelu, polecam firme adriatica.pl czy .net, nie pamiętam, to jest biuro podróży, które wszystko załatwia, myśmy u nich załatwili nocleg w chorwacji, polecam.

Komentarz

jak licza sie z budzetem to najtaniej bedzie jak pojada na wlasna reke i sami poszukaja kwater bez posrednikow
                tak mysle

Komentarz

Trwa
                X