Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
gdzie do chorwacji Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Chorwacja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie do chorwacji

Wiele osób zastanawia się, które miejsce w Chorwacji wybrać na swoje wyczekane wakacje. Dla tych, którzy jadą do tego pięknego kraju po raz pierwszy, właściwie wszystkie miejsca wydadzą się malownicze i atrakcyjne... Ja po raz pierwszy odwiedziłam południe-rejon Makarskiej. Ogólnie świetny punkt wypadowy na wycieczki-Split, Trogir, wyspy Brac i Hvar oraz Dubrovnik. Po jednym dniu spędzonym w Dubrovniku już wiedziałam, że następne wakacje spędzę w Dubrovniku, i tak też się stało. Drugi tydzień warto zjechać jeszcze n apołudnie i zobaczyć nadal trochę dziką Czarnogórę. W tym roku, z uwagi na krótszy urlop, pojechałam na Istrię. Spotkałam się z opiniami, że południe jest piękniejsze-myślę jednak, że po prostu inne... Jako miejsce wypoczynku wybrałam Rovinji-piękne, romantyczne, pełne uroku miasteczko. PO zobaczeniu Puli, Poreca, i innych miejsc-Rovinji był najlepszym wyborem. Trudno, go porównać z ukochanym Dubrovnikiem, ale jego urok jest niezaprzeczalny... Pozdrowienia dla wszystkich miłośników Chorwacji. alex [%sig%]
Trwa
X