Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
gdzie do chorwacji Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie do chorwacji

Wiele osób zastanawia się, które miejsce w Chorwacji wybrać na swoje wyczekane wakacje. Dla tych, którzy jadą do tego pięknego kraju po raz pierwszy, właściwie wszystkie miejsca wydadzą się malownicze i atrakcyjne... Ja po raz pierwszy odwiedziłam południe-rejon Makarskiej. Ogólnie świetny punkt wypadowy na wycieczki-Split, Trogir, wyspy Brac i Hvar oraz Dubrovnik. Po jednym dniu spędzonym w Dubrovniku już wiedziałam, że następne wakacje spędzę w Dubrovniku, i tak też się stało. Drugi tydzień warto zjechać jeszcze n apołudnie i zobaczyć nadal trochę dziką Czarnogórę. W tym roku, z uwagi na krótszy urlop, pojechałam na Istrię. Spotkałam się z opiniami, że południe jest piękniejsze-myślę jednak, że po prostu inne... Jako miejsce wypoczynku wybrałam Rovinji-piękne, romantyczne, pełne uroku miasteczko. PO zobaczeniu Puli, Poreca, i innych miejsc-Rovinji był najlepszym wyborem. Trudno, go porównać z ukochanym Dubrovnikiem, ale jego urok jest niezaprzeczalny... Pozdrowienia dla wszystkich miłośników Chorwacji. alex [%sig%]
Trwa
X