Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
ile kosztuje utrzymanie na Cyprze? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Cypr, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

  • ile kosztuje utrzymanie na Cyprze?

    mam możliwość podjęcia pracy za 400 funtów w tym jeden posiłek dziennie i zakwaterowanie zapewnione, praca w stolarni przez 6 dni w tygodniu po 8 godzin. Kto jest w stanie podać mi przykładowe ceny produktów żywnościowych bo opinie są różne. Nie mam zamiaru pracować tylko na jedzenie

  • #2
    ile kosztuje utrzymanie na cyprze

    Bolo napisał(a):

    > mam możliwość podjęcia pracy za 400 funtów w tym jeden posiłek
    > dziennie i zakwaterowanie zapewnione, praca w stolarni przez 6
    > dni w tygodniu po 8 godzin. Kto jest w stanie podać mi
    > przykładowe ceny produktów żywnościowych bo opinie są różne.
    > Nie mam zamiaru pracować tylko na jedzenie

    Wszystko droższe 2 do 4 razy niż w Polsce.

    Komentarz


    • #3
      Z września 2003:
      Piwo KEO 0,33 l - 0,6 funta
      Soczek dla dzieci 0,25 l - 0,42 funta
      Gałka lodów - 0,5 funta
      Woda mineralna 1,5 l - 1,2 funta

      Drogo jak pies!!!
      W Ayia Napie 3 posiłki dziennie zjesz za 20-25 euro

      Komentarz


      • #4
        masło kerrygold - 0,45
        ziemniaki - 0,30 - 0,40
        ryż - 0,40
        makaron - 0,45
        nie jest źle w supermarketach

        Komentarz


        • #5
          Graża wiesz, tak czytam te forum i widzę że strasznie dużo o tym wszystkim (Cyprze) wiesz. Czy mogłabyś podac mi swój nr gg? ALbo jak nie to napisz mi na maila gwiazdeczka_star@o2.pl
          Interesuje mnie wszystko, być moze około 25 bede leciała do pracy :-))) W końcu...

          Czekam na odp.

          Pozdrawiam!

          Komentarz


          • #6
            cześc Gwiazdeczko! Wiem, bo dużo czytam i interesuję się tym , a po drugie pracuję w biurze podróży więc...
            Moje gg 6587143, ale rzadko włączam, mozesz do mnie napisać. graza1@onet.pl
            Jeśli będę mogła to Ci pomogę i odpowiem na pytania. :-)
            widzę że też jeszcze czekasz... :-( tak jak ja.
            pozdrawiam!

            Komentarz


            • #7
              chleb 1kg 0.75F
              mleko 1l 0.55
              wedlina za kg 3-15F
              mieso za kg 1.5-3F
              maslo 0.9F

              Dane z dzis z wizyty w hipermarkecie
              Przeliczajac na zl nie jest tanio, ale z tych pieniedzy majac jeden posilek i mieszkanie na poczatku mozesz sie utrzymac, pracy tu nie jest malo ale najlepiej znac jezyk
              --
              Pozdrowienia z Cypru
              Ioanna

              Komentarz


              • #8
                Ioanna Napisał(a):
                -------------------------------------------------------
                > chleb 1kg 0.75F
                > mleko 1l 0.55
                > wedlina za kg 3-15F
                > mieso za kg 1.5-3F
                > maslo 0.9F
                >
                > Dane z dzis z wizyty w hipermarkecie
                > Przeliczajac na zl nie jest tanio, ale z tych
                > pieniedzy majac jeden posilek i mieszkanie na
                > poczatku mozesz sie utrzymac, pracy tu nie jest
                > malo ale najlepiej znac jezyk
                > --
                > Pozdrowienia z Cypru
                > Ioanna


                drogo? Wy chyba w UK nie byliscie,tam to jest dopiero drogo.. Piwa za pol funta na pewno tez nie kupicie.

                Komentarz

                Trwa
                X