Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Urlop Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Cypr, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Urlop

Za tydzień wybieram się na urlop do Larnaki. Proszę o informacje na temat tego miejsca, pogody, gdzie można dobrze i tanio zjeść. Któe wycieczki warto zaliczyć. Czy ktoś był na wycieczce w Egipcie? Czy ktos tam wędkował? Jak fajnie spędzić tam urlop?

Byłam w takim rejsie w 1999r, wtedy jeszcze w połączeniu z Izraelem.
    Statek - mv Princessa Marissa, organizacja na 5+.
    Ok. 11.00 wypłynięcie z Limassol, dzień i noc na statku (kolacja), po śniadaniu ok 7.00 zawinięcie do Hajfy, wycieczka do Betlejem i Jerozolimy, powrót późnym popołudniem, wypłynięcie do Port Saidu (kolacja), zawinięcie ok. 6.00 (śniadanie pakietowe w autokarze), po 3,5 godz jeździe wzdłuż Kan Suezkiego: Giza i Kair (piramidy, wytwórnia papirusów i Muzem Egipskie), powrót na kolację na statek, rano śniadanie i powrót na Cypr ok 11-12.00. W Izraelu i Egipcie odiad w postaci lunch pakietów.

Pzdr
    Belika

Komentarz

Ja tez sie bardzo dolaczam do powyzszych pytan, wprawdzie jade do Limassol, ale bardzo mi zalezy na wiesci o pogodzie itp.
      pozdrawiam
      maraska

Komentarz

Trwa
      X