Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
właśnie dostałem pracę na Cyprze Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Cypr, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• właśnie dostałem pracę na Cyprze

witam wszystkich, jakies gdanskie biuro znalazlo mi prace projektanta wnetrz i mebli w Limassol. Za 410 funtow i mieszkanie. Poza tym 3-miesieczny okres probny. Prosze o rade: o co zadbac? jak sie przygotowac? co mnie zaskoczy jesli juz sie zdecyduje i wyjade? Jak sie zyje, ile kosztuje zycie, jak sie bawicie (bawiliscie) na Cyprze (Limassol). z gory dzieki.

Chyba zanim zada sie pytanie, warto przejrzec wczesniejsze posty w ktorych mozesz znalezc odpowiedzi na twoje pytania...
    Po raz n-ty powtarzam ze w celach zarobkowych nie ma sensu. Cypr jest bardzo drogi i te twoje 410 funtow, zwazywszy ze sam sie zywisz, nie jest zbyt wysoka pensja. Wez tez pod uwage ze funtow ze soba nie przywieziesz, tracisz wiec podwojnie na wymianie...
    Zreszta co ja sie bede rozwodzic, porozgladaj sie na forum to bedziesz wszystko wiedzial...

Komentarz

Dostales te prace bo masz takie kwalifikacje ( skonczyles studia badz studiujesz w tym kierunku czyli architektura ) czy tak po prostu... jesli mozna wiedziec?

Komentarz

tak, jestem architektem.

Komentarz

K.T napisał(a):

"Chyba zanim zada sie pytanie, warto przejrzec wczesniejsze posty (...) porozgladaj sie na forum to bedziesz wszystko wiedzial..."

Czytam posty. Czy 410 funtow pozwoli mi na mile, przecietnej jakosci zycie w
          Limassol? W/g Ciebie ile pieniedzy trzeba zarabiac, by myslec o odkladaniu?
          Moze uda mi sie znalezc lepsza prace, np. stricte architektoniczna?

Komentarz

zycie na Cyprze jest naprawde drogie...zarobisz tam troche wiecej jezeli bedziesz oszczedzal i tylko siedzial w domu...a tylko poto, to nie warto tam jechac... ok 250 f bedziesz potrzebowal na podstawowe rzeczy...wiec sie zastanow czy chcesz tam na pewno jechac....pozdrawiam

Komentarz

Czesc nie weim czy dobrze zrozumialm masz zarabiac 410i masz mieszkani zagwarantoane?? bo jesli tak to niesadze abys na jedzenie wiecej wydal niz 100 funtow i jak bedziesz dobrze gospodarowac ta kas to masz okazje sie pobawic od czasu do czasu i odlozyc troche.
              Ale powiem Ci ze nie bedziesz zalowac sama ta wyspa sprawia ze czlowik sie lepiej czuje
              Dlatego baw sie dobrze a jak po 3 miesiacach stwierdzisz ze to nie dla Ciebie to pakuj sie i wracaj do Polski.
              pozdrawiam i zycze powodzenia papa

Komentarz

zastanawiam sie wlasnie. w tym tygodniu mam dac odpowiedz, zlozyc wymowienie w obecnej pracy itd. pojechalbym zeby zobaczyc, pozyc, poznac Cypr. lubie piwo, 3 dziennie musialyby byc. ciezka decyzja mnie czeka.

Komentarz

tak. gwarantowane 410 funtow + mieszkanie. myslisz, zeby sprobowac. da sie za to wyzyc?

Komentarz

hmm...

zastanawiam sie jakie biuro z gdanska
                    chetnie bym sprobowal

grecja jest dla mnie jak dom....

Komentarz

Moze troche zejde z tematu, ale ile na cyprze kosztuja papierosy ?

Komentarz

www.centromed.com.pl

tak sie nazywaja. z gdanska. mam zagwostke - jechac czy nie

Komentarz

około 2 funtów cypryjskich )) także rzuć palenie ))!!!

Komentarz

a piwo?żaklina napisał(a):

Komentarz

>około 2 funtów cypryjskich )) także rzuć palenie ))!!!

hehe, ja nie pale, tak myslalem zeby ze soba cos zabrac i pohandlowac :-D

Komentarz

Trwa
                              X