Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
wczasy w czarnogórze Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Czarnogora, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wczasy w czarnogórze

Niestety wszyscy piszą jak tam ładnie i miło też dałem się nabrać.Wyjechaliśmy parę dni wcześniej miło spędziliśmy parę dni w Chorwacji, nagle wjeżdżamy do Czarnogóry i szok. Po pierwsze : Bardzo nieprzyjemny celnik obok niego policjant warczą do człowieka o zieloną kartę( nie ma żadnego proszę) mimo że wna przejściu buło może 5-6 samochodów aby wjechać do tego pięknego kraju straciliśmy chyba z godziną. Pomyśleliśmy że dojedziemy do rejonów turystycznych będzie lepiej. Następnie miła wizyta na stacji paliw . Zatankowaliśmy i czekamy na kawę. Po 10 minutach pani z obsługi informuje nas że espresso się skończyło i możemy dostać tylko rozpuszczalną nescafe( notabene 2 razy droższa) mówimy trudno dalej będzie napewno lepiej. Przejechaliśmy wkoło zatoki Kotorskiej chcieliśmy pooglądać ten piękny kraj. Niestety nerwy niewytrzymywały, ONI jeżdżą nieuznając żadnych przepisów drogowych, a te ich samochody nadają się u nas na szrot lub do muzeum motoryzacji. Ciągle myśleliśmy że dalej będzie lepiej. Zajechaliśmy na miejsce do mieściny Petrovac. Sama miejscowość ładna. Szkoda że co 5-10 minut zrywał się tak silny wiatr niosący odrobiny kurzu i piasku. Mieliśmy zarezerwowany pokój w pensjonacie. Zaparkowaliśmy samochód zresztą na miejscu wyznaczonym przez właściciela i poszliśmy obejrzeć pokój na nasze \"cudowne i tanie wakacje\". Już na wstępie okazało się że nie mamy do dyspozycji łazienki a nasze dziecko ma spać z nami ponieważ zapłaciliśmy za nie 50% zresztą zgodnie z cennikiem. Opuściliśmy pensjonat i poszliśmy coś zjeść. Jedzenie i napoje mają bardzo atrakcyjne ceny coca-cola 0,25 l - ok 2 EUR mała pizza 5 EUR-smaczna, kawa 2,5 EUR. Zjedliśmy popijając colą, póżniej kawa i rachunektrzydzieściparę Euro. po posiłku udaliśmy się na poszukiwanie godniejszych warunków na spędzenie urlopu. Udało nam się znależć, Super HOTEL RIVIERA niestety cena zwaliła nas z nóg 240EUR doba ze śniadaniem. Stwierdziliśmy że wracamy do Chorwacji. Nie udało nam się odebrać pieniędzy wpłacony

Być może Ci którzy zachwalają tak bardzo Czarnogóre to ludzie z biur podróży którzy próbują naciągnąć nas klientów. Spotkałem się już z taką praktyką. Podstawa to biuro podróży sprawdzone i pewne. Pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Byłam w Czarnogórze częsciowo z pośrednictwem biura podróży i mimo to zachwalam ten kraj jako jeden z piękniejszych.Na pierwszy tydzień pobytu sama znalazłam tani apartament ,rezerwując go bezpośrednio w CZ.Kiedy po pierwszym obiedzie w restauracji w Tivacie/20 E/ zorientowałam się,że za tydzień wydam na same obiady wielkie pieniądze,przeszliśmy na półprodukty i wykorzystali do cna aneks kuchenny.
      W drugim tygodniu byliśmy już w Budvie,w Slovenskiej Plaży.Pobyt tam rezerwowałam w marcu na wrzesień /bardzo popularny hotel-miasteczko/ z Neckermanna Polska i za tygodniowy pobyt 2 dorosłych+dziecka 4-letniego/gratis/
      z dwoma posiłkami dziennie i ubezpieczeniem zapłaciłam/własny dojazd, wszystkie zniżki i promocje/- 560zł.To cena zadecydowala,że pojechaliśmy sami do Czarnogóry.Ale dobrze jest taki wyjazd dobrze zaplanować i przygotować.
      W Budvie natomiast można zjeść niedrogi obiad przy promenadzie w barach szybkiej obsługi-od 2,50 do 3,5 Euro.
      Takie okazje są ,trzeba je poprostu znaleźć i wykorzystać.
      Wtedy pobyt w Czarnogórze nie musi być drogi.

Komentarz

Mam takie same odczucia a spędzołam tam tylko 6 g.i cieszę się że to była tylko wycieczka.

Komentarz

Nie da się poczuć atmosfery Czarnogóry w 6 godzin.Tam trzeba być.
          Wyobraźcie sobie sytuację odwrotną:jesteście na wczasach pobytowych w Czarnogórze i rano robicie wypad na kilka godzin do Dubrovnika.
          Owszem,Dubrovnik jest piękny na tyle,że chce się do niego wracać,a nie tylko być przez 6 godzin.Zaraz po wojnie w Jugosławii próbowałam się przedrzeć z Cavtatu do Herceg Novi,ale wtedy granice były zamknięte.I może dobrze,że tak było bo pewnie też skończyłoby się na jednodniowym wypadzie.A tak,po kilku latach Czarnogóra doczekała się oddzielnego,pięknego rozdziału.

Komentarz

Tajga napisał(a):

> Nie da się poczuć atmosfery Czarnogóry w 6 godzin.Tam trzeba
            > być.

Zgadzam się w 100% . Chorwacja jest przepiękna / byłem 4-razy / ale tak
            zadeptana przez turystów/szczególnie niemców/ i tak nastawiona na zysk ,
            że atmosfera już nie ta !!! Byłem w Czarnogórze w zeszłym
            roku i odnalazłem w dzikości przyrody i szczerej życzliwości czarnogórców
            to czego już niestety nie ma w Kroatii .
            Granicę też przekraczaliśmy kilkakrotnie i czepiali się tylko serbów i tych co podejrzanie się zachowywali

Komentarz

Tajgo My byliśmy tam dłużej niż 6 h. Atmosfera to pijackie ekscesy w najlepszym hotelu w kotorze, wrzaski i śpiewy do białego rana. No i to w środku tygodnia. W nocy wypływające statki które przy okazji nie żałują dźwięku. Ludzie piękny kraj ale nie mówcie tylko o jego pięknie. Policja na każdej krzyżówce. Patrzą jak chcieli nas zjeść no minimum wyrwać parę EUR. Warunki bytownia i ceny to poprostu dwa różne bieguny. Jak chce się spędzić miło czas moim zdaniem wolę Chorwację. Jeżeli mam za coś zapłacić to niech to jest godne. Czarnogóra przychylam się do zdania ludzi tak piękna ale wycieczka jeden dzień pooglądać, pstryknąć fotki i wrócić do cywilizacji. A jeszcze jedna uwaga Rafajlovici nie ma w całej mieścinie dostępu do netu daje do myślenia najbliżej w Budvie.

Komentarz

No to tragedia, dostęp do internetu jest bowiem podstawą udanych wakacji...

Komentarz

Spędziłam w Czarnogórze dwa piękne tygodnie;żyłam godnie bo w pierwszym tygodniu w apartamencie z klimatyzacją,balkonem i aneksem kuchennym.
                  W drugim w hotelu z dwoma posiłkami bufetowymi,których nie sposób zjeść.
                  Moje dziecko miało zaplacze w postaci placu zabaw,ogródka przy pokoju,bliskości morza.Spacerkiem bliziutko do Budvy.Sama sobie takie wakacje wybrałam i byłam zadowolona.Czarnogórcy,których spotkałam-przemili,często podróżowaliśmy sami i zdarzało się,że za tzw.okazję nie brali pieniędzy.Właściciel,u którego wynajęłam apartament odebrał nas wieczorem z dworca,a po tygodniu tam zawiózł.Kiedy popsuły mi się jedyne buty /ceny obuwia w Czarnogórze horendalne/własnym sumptem je naprawił i nie wziął ani grosza.
                  Zatem ja spędziłam te dwa tygodnie w dobrych warunkach,bez ekscesów,w miłym towarzystwie i dlatego polecam.Akurat Chorwacja,mimo swego piękna,nie jest przykładem luksusu.Znam bardziej luksusowe hotele niż chorwackie i znacznie milszą obsługę i lepszy stosunek do turystów.Ja nie jestem przeciwniczką Chorwacji bo często tam jeżdżę,ale odkryłam dla siebie Czarnogórę i zapewne nie raz tam wrócę.

Komentarz

Ja też znam bardziej luksusowe hotele ale mniej luksusowych nie. Do Chorwacji jeździmy od 1996 roku. wiele tam widziałem. Zależy co dla kogoś jest najważniejsze.

Komentarz

Co do ostatniego zdania przedmówcy-zgadzam się.Każdy ma swoje priorytety i niech tak zostanie.

Komentarz

Moim zdaniem Chorwacja jest ładniejsza,a szczególnie Dubrovnik.To,że byłam w Czarnogórze 6 g. nie świadczy o tym,że nie wiem jak tam wygląda.Dla mnie to komuna.

Komentarz

Jeśli był do hotel Obala to "gratuluję".

Komentarz

Dla mnie i Chorwacja i Czarnogóra to pozostałości po wspomnianym systemie.
                            Ale obie piękne.Dubrovnik jest dla mnie jednym z najpiękniejszych miast w Europie,ale Bokę Kotorską mogę przyrównać do norweskich fiordów.

Komentarz

A czy Czarnogórców uważasz za równie dostępnych i miłych jak Norwegowie?

Komentarz

Trwa
                              X