Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
last minute z niemiec Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Krzysiu, podziwiam Cię za te szczegółowe informacje dotyczące lastów, ( są jeszcze na tym świecie dobre duszyczki...,hehe)
    pozdrawiam
    Bernadeta

Komentarz

Dzięki Bernadetko za miłe słówka . Tym tematem chciałbym zwrócić ludziom uwagę iż nie trzeba wcale dużo zapłacić żeby znależć się w raju . Reklamowane w Polsce Egipt czy Grecja wcale nie są tańsze aczkolwiek stwierdziłbym że człowiek więcej wyda pieniędzy w tych krajach a jak jeszcze nie ma opcji all to już jet koszmar . Pozdrowionka .

[%sig%]

Komentarz

TY CZŁOWIEK TOBIE TO CHYBA PŁACĄ ZA REKLAMĘ

Komentarz

Krzycho ciesz napisał(a):

> Dzięki Bernadetko za miłe słówka . Tym tematem chciałbym
          > zwrócić ludziom uwagę iż nie trzeba wcale dużo zapłacić żeby
          > znależć się w raju . Reklamowane w Polsce Egipt czy Grecja
          > wcale nie są tańsze aczkolwiek stwierdziłbym że człowiek więcej
          > wyda pieniędzy w tych krajach a jak jeszcze nie ma opcji all
          > to już jet koszmar . Pozdrowionka .
          >
          > [%sig%]
          bardzo cię proszę opisz mi pokolei wszystkie formalności załtwienia wyjazdu.wybieramy się na dominikanę na początku listopada,nie wiemy jaki hotel wybrać,ale też nie chcemy przeroczyć 900 euro na osobę.może doradzisz nam jakiś hotel/?????szczerze mówiąc nie znamy języka i nie wiemy czy my na tym niemieckim lotnisku się jakoś odnajdziemy? gdzie musielibyśmy się zgłosić,jak wygląda zapłata i odbiór biletów i vouczerów????

Komentarz

agencie niemieckich biur, jeżeli na tych stronach już robisz reklamę swoim mocodawcom to daj spokuj POLSKIM fimom i się pisz kristf albo kristofer czy cóś

Komentarz

A ty to co obronca ucisnionych??

Komentarz

~sławek napisał(a):

> agencie niemieckich biur, jeżeli na tych stronach już robisz
                > reklamę swoim mocodawcom to daj spokuj POLSKIM fimom i się pisz
                > kristf albo kristofer czy cóś

mily przyjacielu, ja tez jestem wielkim zwolennikiem niemieckich biur.
                oczywiscie chetnie przejde na nasze jak znajdziesz mi oferte na przyszly rok taką samą jak ta z ktorej korzystalem w tym roku.
                za kube 4* all incl. 2 osoby ( dorosla i dziecko) zaplacilem 1399 euro. wylot z lipska.
                chętnie dołoze 200 euro dodatkowo za wylot z wawy.
                sławku help, hilfe, pomocy!!!!! chce z polski!!!!!!!

Komentarz

~tomek001 napisał(a):

> ~sławek napisał(a):
                  >
                  > > agencie niemieckich biur, jeżeli na tych stronach już robisz
                  > > reklamę swoim mocodawcom to daj spokuj POLSKIM fimom i się
                  > pisz
                  > > kristf albo kristofer czy cóś
                  >
                  > mily przyjacielu, ja tez jestem wielkim zwolennikiem
                  > niemieckich biur.
                  > oczywiscie chetnie przejde na nasze jak znajdziesz mi oferte na
                  > przyszly rok taką samą jak ta z ktorej korzystalem w tym roku.
                  > za kube 4* all incl. 2 osoby ( dorosla i dziecko) zaplacilem
                  > 1399 euro. wylot z lipska.
                  > chętnie dołoze 200 euro dodatkowo za wylot z wawy.
                  > sławku help, hilfe, pomocy!!!!! chce z polski!!!!!!!

Brawo Tomek tak trzymac!!!

Komentarz

Pan Sławek niech omija te strony forum skoro mu się nie podoba, my wszyscy jesteśmy wdzięczni!!!!!!!!! Brawo Krzyś!!!!!! DZIęKUJEMY .Zaglądam tu zawsze bardzo chętnie i dla siebie też coś wybiorę .Aha i polecę tę stronkę znajomym .żegnamy Sławka ozięble pa pa.

Komentarz

DO KRZYCHA
                      Chcę lecieć z Niemiec na Dominikane. Niestety nie znam ani niemieckiego ani angielskiego. Jestem pewna że w języku włoskim nie dogadam się i nie wykupię wczasów. Co poleciłbyś zrobić?

Komentarz

Ala1 napisał(a):

> sławek, to co napisałeś nie mieści się w kanonach dobrego
                        > wychowania, nie mówiąc już,że spokój pisze się właśnie tak, a
                        > nie spokuj.
                        > Nie byłabym złośliwa, gdyby nie fakt, że rugasz kogoś, kto
                        > zasługuje na UZNANIE, a nie na słowa krytyki. Ciekawa jestem,
                        > czy tobie by się chciało tak pomagać ludziom?? Na pewno nie.
                        > A to, że podaje przykładowe ceny niemieckich biur to dobrze, bo
                        > nasze nie oferują niczego, chyba że przedwyjazdowy stres. Nie
                        > neguję ofert z polskich katalogów, ale....
                        > Sama jeżdżę od lat z TUI i jestem bardzo zadowolona, otrzymuję
                        > to, za co zapłaciłam.
                        >
                        > Krzysiowi BARDZO dziękujemy za pomoc. Już raz napisałam, że
                        > nie wybieram się na Dominikanę i mogłoby mi "wisieć" czy ktoś
                        > zyska, czy straci na wycieczce, ale cenię bezinteresowność.
                        > Dlatego BRAWA dla Krzysia.
                        > Pozdrawiam wszystkich miłośników tego 'raju" na ziemi.
                        > Dobrej nocy.

DO ALI ----------------------------------------------------------------------------------

JESTEŚ TAK CIEMNA JAK NIEBO NOCĄ ... DOBRANOC

----------------------------------------------------------------------------------------------

Komentarz

> Ala1 napisał(a):
                          >
                          > > sławek, to co napisałeś nie mieści się w kanonach dobrego
                          > > wychowania, nie mówiąc już,że spokój pisze się właśnie tak, a
                          > > nie spokuj.
                          > > Nie byłabym złośliwa, gdyby nie fakt, że rugasz kogoś, kto
                          > > zasługuje na UZNANIE, a nie na słowa krytyki. Ciekawa jestem,
                          > > czy tobie by się chciało tak pomagać ludziom?? Na pewno nie.
                          > > A to, że podaje przykładowe ceny niemieckich biur to dobrze,
                          > bo
                          > > nasze nie oferują niczego, chyba że przedwyjazdowy stres. Nie
                          > > neguję ofert z polskich katalogów, ale....
                          > > Sama jeżdżę od lat z TUI i jestem bardzo zadowolona,
                          > otrzymuję
                          > > to, za co zapłaciłam.
                          > >
                          > > Krzysiowi BARDZO dziękujemy za pomoc. Już raz napisałam, że
                          > > nie wybieram się na Dominikanę i mogłoby mi "wisieć" czy ktoś
                          > > zyska, czy straci na wycieczce, ale cenię bezinteresowność.
                          > > Dlatego BRAWA dla Krzysia.
                          > > Pozdrawiam wszystkich miłośników tego 'raju" na ziemi.
                          > > Dobrej nocy.

Podpisuje się pod tym co napisała magdus. ~MAGDUŚ napisał(a):

Komentarz

~sławek napisał(a):

> agencie niemieckich biur, jeżeli na tych stronach już robisz
                            > reklamę swoim mocodawcom to daj spokuj POLSKIM fimom i się pisz
                            > kristf albo kristofer czy cóś

popieram!!!

Komentarz

KRZYCHO TYY POPAPRAŃCU WSZYSCY MAJA CIE W D..IE ...

Komentarz

o co wam znowu chodzi? nikt nie zmusza do wyjazdow z biur niemieckich. kto chce moze korzystać z triady, wezyra, orbisu i wielu, wielu innych. wolna droga....

Komentarz

Trwa
                                X