Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Dominikana z Anglii Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dominikana z Anglii

Znalazłam dobrą ofertę do hotelu Sirenis Cocotal z www.thomascook.com. Tylko właśnie, czy Polacy mają możliwość załatwienia wyjazdu z tego biura? Jeżeli ktoś wyjeżdżał z tym biurem , to proszę o wskazówki w jaki sposób można to zrobić.

hejka.my wlasnie lece z tego biura podrozy.do tej pory korzystalismy 2 razy z ich uslug i jest bez zastrzezen.poprostu kupujesz bilet i tyle.najlepeij jakbys jeszcze mieszkala na terenie UK wowoczas nie musissz tracic na dodatkowy przelot z PL.my lecimy na pocz marca ale w innym kierunku (playa dorada).no chyba ze jeszcze nie podjelas decyzji to zapraszmy do gran ventana hotel.pozdro

Komentarz

My wróciliśmy 09.01.2010 właśnie z wycieczki wykupionej przez thomas cook (angielską stronę) w Polsce Jeśli chodzi o zakup przez tą właśnie stronkę to wymagają konta angielskiego i adresu w Anglii. Dokumenty wysyłają na podany własnie adres chyba że zaznaczy się że odbierze się je na lotnisku. Nie wiem jak to jest jakby wykupywał ktoś kto mieszka w Anglii i nie leci. Musiałabyś spróbować zrobić wstepną rezerwację i w jej trakcie albo e-mailem wszystkie informacje od nich uzyskasz.

Komentarz

ja lecialem w styczniu z angli z thomsona.

kolega musial zaplacic na miejscu za wycieczke.
        polskich kart nie honoruja

Komentarz

My bylismy juz dwa razy z Thomas Cook i niema najmniejszego problemu ze jestesmy Polakami ! Super biuro i naprawde bardzo dbaja o klienta !! pozdrawiam Jacek

Komentarz

Kiedy najlepiej jest wykupić wczasy z Anglii , czyli miesiące w których jest najtaniej?
            Oczywiście oprócz lastów

Komentarz

możecie poradzić jak zarezerwować i zaplacić wyjazd z Londynu na Dominikanę przez angielską stronę First choice ?Czy może zrobic to ktoś kto mieszka w anglii a nie będzie osobą wyjeżdzajacą ? Czy wpisuje nasze polskie dane do rezerwcji ?

Komentarz

napewno przez internet nie ma takiej mozliwosci, bo adres do wysylki dokumentow w internetowym formularzu musi byc w UK, sprobuj wiec przez telefon bo wydaje mi sie ze mika.miki korzystala kiedys z firstchoice bedac w PL

Komentarz

Że on-line niemożliwe to już wiem. Identyfikuje nasze IP i nie ma możliwości przejścia do formularza płatności Nie wiem jak obejść ten adres angielski bo mieszkam w Polsce Dzwonić próbowaliśmy ale się drze że niema takiego numeru -a spisaliśmy go ze strony firsta Nie bardzo wiem co źle robimy... Proszę o pomoc kogoś kto przećwiczył już tę stronę i osiągnął sukces

Komentarz

Jeżeli chodzi o telefony to też mieliśmy problem z dodzwonieniem się. Jednak miła pani z TP poinformowała, że może nas połączyć z danym nr tel. w Anglii. Nie wiem, czy jest to usługa dodatkowo płatna

Komentarz

no tak zapewne dzwonilas na 0871 200 7799 ktory jest oficjalnym numerem dla first choice, ale numery zaczynajace sie na 0870 rzeczywiscie moga byc nie osiagalne w polsce, sproboj wiec zadzwonic na
                      +44 24 7628 2828, jest to numer "nie premium", wziety ze strony SAYNOTO0870.COM ,

Komentarz

A udało się skontaktować ? rozmawialiście czy jest możliwość rezerwacji z Polski? proszę o info i z gory dziękuję

Komentarz

Jeżeli to pytanie do mnie, to jeszcze nie dzwoniliśmy.
                          Mnie bardziej interesuje biuro thomascook.com.
                          Wybrałam ofertę online i próbowałam przejść 3 etapy, udało się dojść do ostatniego.
                          Jednak wpisałam, że jestem rezydentem UK i angielski email. Ktoś wyżej napisał,że honorują zapłatę tylko angielską kartą. Więc myślę, że mając kogoś w Anglii jest to do przeskoczenia.

Komentarz

co do thomasa cooka sproboj +44 733 335500

Komentarz

do bigelvis
                              Dziękuję bardzo - dokładnie tak robiliśmy jak napisałeś .Będziemy próbować na ten nowy numer
                              do ilsa
                              Tez o tej opcji myślałam ale trochę się boję ryzyka z fałszowaniem danych i podawania adresu znajomych w anglii Nie wiem czy thomas cook w jakikolwiek sposób weryfikuje dane osób wyjeżdżających z danymi osób płacących / karta / Potwierdzenie rezerwacji też wyślą na adres angielski Bilety ewentualnie można odebrać na lotnisku Jaki masz pomysł żeby obejść wszystkie przeszkody?
                              Liczę że odezwie się ktoś kto już taką opcję przerabiał
                              a na first choice nie wymagają zaznaczenia czy jest sie rezydentem czy obywatelem UK tylko niestety system on-line blokuje IP komputera z Polski i nie można przejść do opcji rezerwacje

Komentarz

Trwa
                              X