Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
IFA Villas Bavaro z Berlina....:) Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• IFA Villas Bavaro z Berlina....:)

Kto był w tym hotelu z dziećmi?Interesuje mnie wszystko, jaki lot,ile godz?przesiadka?posiłki?B)
    Jaki hotel, pokoje, basen,jedzenie ,plaża....Proszę o wszelkie info...
    Ktoś kupował wczasy ( ja na 2 tyg.) przez biuro El Mundo?

Witam Ja byłam w tym hotelu z el mundo ,chętnie odpowiem na pytania ...proszę o kontakt na skype barbara 34420 pozdr

Komentarz

Byliśmy w czerwcu z z Dreamturs.pl , Przelot Berlin Tegel z międzylądowaniem w Madrycie , ogolnie hotel dla nie wymagających ale nie ma na co narzekać , super plaża i położenie w Bavaro

Komentarz

tak jak napisal mankface dla nie wymagajacych ja sie tam culem bardzo dobrze i dlatego wracam w pazdzierniku tam

Komentarz

Bylam tam z dwulatkiem, hotel w porzadku, ale bez szału. Plaza ładna, tu nie ma co narzekac. Jedzenie mnie nie zachwycilo. Nie bylo basenu ani animacji dla dzieci.

Komentarz

animacji ??? aha to chyb z dzieckiem noca chodzilas :-) sorry pozdrawiam juz nie wspomne ze kazdego dnia o 13:00 w basenie graja dzieciaki w pilke co mnie denerwowalo hahaha ale urlop to urlop wszyscy moga

Komentarz

Trwa
            X