Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Ciekawi Polacy na Dominikanie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ciekawi Polacy na Dominikanie

Z nieznanych przyczyn z Dominikany zbiegł wspaniały człowiek ks. Wojciech G. Proboszcz parafii Juancalito z 9-letnim stażem, założyciell Szwadronu Ratunkowego Ederepajun (ratowników górskich "szkolonych" w Polsce, major Policia Municipal- szef Ederepajce, (kapelan Policji Munycypialnej), twórca internatu dla chłopców z młodzieży społecznie zaniedbanej, twórca jednostki straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.
    Z niepojętych przyczyn media dominikańskie podają, że ten wspaniały polski kaznodzieja to pedofil ks. Marek Gil z podwarszawskich Marek ( cyt. in ekstenso ) z mediów RD, członek Zakonu Michalitów pw. Michała Archanioła. Zdumiewający jest brak wdzięczności tego narodu za Jego dokonania, lecz też dziwna jego ucieczka, bo jak wiadomo nie mamy umowy o ekstradycję. Jako turyści musimy przygotować się o ewidentne pomówienia o pedofilię i przygotować na to ! Polak pedofil to niemożliwe - pedófilo Polo es imposible, oprócz emulsji do opalania trzeba się tego zdania koniecznie nauczyć.
    Da Admina - chcesz usunąć ten post podaj mi pkt regulaminu.

.. Larsen .. podzielając Twoją zrozumiałą odrazę do pedofili ale też i do facetów którzy z uporem paradują w śmiesznych czarnych sukienkach jednoczesnie wyrazam obawę że i Ciebie dotknęła jakaś przykra dolegliwość .. obsesja maniakalna .. ?? .. natręctwo myślowe .. ???
    .. i myślę że ten wątek absolutnie powinien iść pod nóż Admina .. nie to forum .. !!

Komentarz

Jestem przekonany, że diametralnie zmienisz zdanie i nie będziesz pisał o obsesji, jeżeli sytuacja dotknie ( czego Ci absolutnie nie życzę !) kogoś z Twoich najbliższych, gdy 7 letni chłopiec przestanie nagle mówić. Uważam, że trzeba tych zboczeńców stygmatyzować. Bez względu na to czy działają w polskiej gminie, Somalii czy na Dominikanie. Uwierz mi w mediach dominikańskich to duży problem, a przez chwasta będą mu stawiać czoła turyści z Polski.

Komentarz

.. Twoje samonakrecanie potwierdza tylko moją diagnozę .. może raczej nieśmiałą próbe diagnozy ..
        .. Pani/e Admin prosimy o nożyk .. ;-))

Komentarz

Byłem już diagnozowany w wątku, który dzisiaj wyciął admin. Zdiagnozowano u mnie chamstwo, ****fabetyzm, buractwo itd. Dziwne, że tylko jedna osoba podjęła się w tamtym wątku diagnozy zboczeńca w sukience. Z uwagi na bezsilność spadam i na koniec polecam wszystkim wyjeżdżającym na Dominikanę nauki tych kilku słów po hiszpańsku.

Komentarz

.. ze wszech miar słuszna decyzja .. ;-) .. a jeszcze raz mogę Ci powtórzyć że co do meritum .. to zgoda .. ;-)

Komentarz

Objawił się i zbiegł z wyspy kolejny ciekawy Polak na Dominikanie. Wesołowski - nuncjusz, arcybiskup, dyplomata watykański, nie to zwyczajnie zboczeniec. Jak pisałem, że na Dominikanie zboczeńcy w czarnych sukienkach stworzyli sobie eldorado ****ualne admin skasował wątek. Jak pisałem, że Gil wywozi do Polski dominikańskich chłopców na ****ualne wycieczki zdiagnozowano mnie jako chorego psychicznie. Obsesja, natręctwo ? Na szczęście jak to w życiu, prawda broni się sama.
              Nie piszcie, że to forum turystyczne a nie o pedofilach w sutannach, to prawda ale afera na Dominikanie jest nadal jednym z wiodących tematów. Oprócz wysokości filtra w olejku do opalania polski turysta na Dominikanie powinien wiedzieć, że przez niektórych tubylców będzie postrzegany przez pryzmat klechów - zboczeńców z Polski czyhających na ich dzieci.

Komentarz

niestety opinia poszła w świat.... a na dominikanie szczególnie będą Polaków oceniać przez pryzmat księży....

.................................................. .................................................. ....................
                podróże to moja pasja.Powyższy link jest umieszczony za zgodą administracji forum
                Ostatnio edytowane przez david1 ; http://www.wakacje.pl/forum/member/33539-david1 o 17th September 2013, 16:06:57

Komentarz

Trwa
                X