Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Ciekawi Polacy na Dominikanie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ciekawi Polacy na Dominikanie

Z nieznanych przyczyn z Dominikany zbiegł wspaniały człowiek ks. Wojciech G. Proboszcz parafii Juancalito z 9-letnim stażem, założyciell Szwadronu Ratunkowego Ederepajun (ratowników górskich "szkolonych" w Polsce, major Policia Municipal- szef Ederepajce, (kapelan Policji Munycypialnej), twórca internatu dla chłopców z młodzieży społecznie zaniedbanej, twórca jednostki straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.
    Z niepojętych przyczyn media dominikańskie podają, że ten wspaniały polski kaznodzieja to pedofil ks. Marek Gil z podwarszawskich Marek ( cyt. in ekstenso ) z mediów RD, członek Zakonu Michalitów pw. Michała Archanioła. Zdumiewający jest brak wdzięczności tego narodu za Jego dokonania, lecz też dziwna jego ucieczka, bo jak wiadomo nie mamy umowy o ekstradycję. Jako turyści musimy przygotować się o ewidentne pomówienia o pedofilię i przygotować na to ! Polak pedofil to niemożliwe - pedófilo Polo es imposible, oprócz emulsji do opalania trzeba się tego zdania koniecznie nauczyć.
    Da Admina - chcesz usunąć ten post podaj mi pkt regulaminu.

.. Larsen .. podzielając Twoją zrozumiałą odrazę do pedofili ale też i do facetów którzy z uporem paradują w śmiesznych czarnych sukienkach jednoczesnie wyrazam obawę że i Ciebie dotknęła jakaś przykra dolegliwość .. obsesja maniakalna .. ?? .. natręctwo myślowe .. ???
    .. i myślę że ten wątek absolutnie powinien iść pod nóż Admina .. nie to forum .. !!

Komentarz

Jestem przekonany, że diametralnie zmienisz zdanie i nie będziesz pisał o obsesji, jeżeli sytuacja dotknie ( czego Ci absolutnie nie życzę !) kogoś z Twoich najbliższych, gdy 7 letni chłopiec przestanie nagle mówić. Uważam, że trzeba tych zboczeńców stygmatyzować. Bez względu na to czy działają w polskiej gminie, Somalii czy na Dominikanie. Uwierz mi w mediach dominikańskich to duży problem, a przez chwasta będą mu stawiać czoła turyści z Polski.

Komentarz

.. Twoje samonakrecanie potwierdza tylko moją diagnozę .. może raczej nieśmiałą próbe diagnozy ..
        .. Pani/e Admin prosimy o nożyk .. ;-))

Komentarz

Byłem już diagnozowany w wątku, który dzisiaj wyciął admin. Zdiagnozowano u mnie chamstwo, ****fabetyzm, buractwo itd. Dziwne, że tylko jedna osoba podjęła się w tamtym wątku diagnozy zboczeńca w sukience. Z uwagi na bezsilność spadam i na koniec polecam wszystkim wyjeżdżającym na Dominikanę nauki tych kilku słów po hiszpańsku.

Komentarz

.. ze wszech miar słuszna decyzja .. ;-) .. a jeszcze raz mogę Ci powtórzyć że co do meritum .. to zgoda .. ;-)

Komentarz

Objawił się i zbiegł z wyspy kolejny ciekawy Polak na Dominikanie. Wesołowski - nuncjusz, arcybiskup, dyplomata watykański, nie to zwyczajnie zboczeniec. Jak pisałem, że na Dominikanie zboczeńcy w czarnych sukienkach stworzyli sobie eldorado ****ualne admin skasował wątek. Jak pisałem, że Gil wywozi do Polski dominikańskich chłopców na ****ualne wycieczki zdiagnozowano mnie jako chorego psychicznie. Obsesja, natręctwo ? Na szczęście jak to w życiu, prawda broni się sama.
              Nie piszcie, że to forum turystyczne a nie o pedofilach w sutannach, to prawda ale afera na Dominikanie jest nadal jednym z wiodących tematów. Oprócz wysokości filtra w olejku do opalania polski turysta na Dominikanie powinien wiedzieć, że przez niektórych tubylców będzie postrzegany przez pryzmat klechów - zboczeńców z Polski czyhających na ich dzieci.

Komentarz

niestety opinia poszła w świat.... a na dominikanie szczególnie będą Polaków oceniać przez pryzmat księży....

.................................................. .................................................. ....................
                podróże to moja pasja.Powyższy link jest umieszczony za zgodą administracji forum
                Ostatnio edytowane przez david1 ; http://beta.wakacje.pl/forum/member/33539-david1 o 17th September 2013, 17:06:57

Komentarz

Trwa
                X