Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
biuro www.airtour.pl ??? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• biuro www.airtour.pl ???

mam pytanie, byłabym wdzięczna za odpowiedz pierwszy raz lecimy z Berlina do Grand Flamenco Punto Cana, zawsze lataliśmy z kraju i mam obawy co do tego biura czy można im zaufać ? może ktoś już był i mógłby mi pomóc ? bardzo dziękuje

poszukaj wpisujac slowo kluczowe tego biura w wyszykiwarke na forum i może kogos korzystajacego znajdziesz ale jak narazie pani prowadzaca to biuro dziala pod 4 nickami sama robiąc z siebie klientke..

[%sig%]

Komentarz

ja trochę z innej beczki ile płaciliście za wczasy i na jak długo lecicie?

z góry dzięki za odp.

pozdrawiam
      Kamil

nicola1977 napisał(a):

> mam pytanie, byłabym wdzięczna za odpowiedz pierwszy raz lecimy
      > z Berlina do <a href="http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/hotel-grand-7003.html" target="_blank">Grand</a> Flamenco Punto Cana, zawsze lataliśmy z
      > kraju i mam obawy co do tego biura czy można im zaufać ? może
      > ktoś już był i mógłby mi pomóc ? bardzo dziękuje

Komentarz

Hej!
        Byliśmy z tego biura na Dominikanie w Hotelu Grand Palladium. Wyjazd zorganizowany rewelacyjnie. Wspaniała pogoda była tylko dodatkiem do wspaniałego pobytu i serwisu który oferował nam hotel i dobrze dobrany termin wyjazdu. Biuro poleciła mi koleżanka, która miała okazje niedawno wrócić równie zadowolona z wycieczki do Grecji.
        Gorąco polecam, naprawdę warto. Sugeruje pogadać dłużej z właścicielką a dowiecie się naprawdę dużo o miejscu waszego pobytu. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.

Komentarz

Witam all.

Biuro "Airtour" skleiło mi fajniusią wycieczkę. Troszkę podróżuje mam czas i kasę więc korzystam do bólu z takich przyjemności. Korzystałem z różnych biur podróży w swoim życiu i nie ma co mówić to wywarło na mnie znaczące wrażenie. Obsługa w porządku na 6 z + dodatkowo oferty porządne i nie trafiasz do obskurnego motelu z grzybem na ścianie, nie martwisz się że w ofercie masz piękny basen a w rzeczywistości trafiasz na bagno do którego nie wpóściłbyś żadnego płaza... co tu więcej mówić szkoda słów.
          Ja byłem na Kubie a dokładniej Varadero i w hoteliku Gran Caribe Villa Cuba Resort, czas pobytu 14 dni, Było świetnie nic dodać ani ująć.

Leć w ciemno.... Ja zaufałem i skorzystałem z oferty tego biura i chyba już go nie zmienię, następny wyjazd również z pomocą biura "Airtour"

Komentarz

My byliśmy z tym biurem na Maledivach
            To była podróż naszego życia! jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po wyjeździe.
            Wróciliśmy 2 tygodnie temu. Polecamy hotel Sun Island resort !

~~mati

Komentarz

nicola1977 napisał(a):

> mam pytanie, byłabym wdzięczna za odpowiedz pierwszy raz lecimy
              > z Berlina do Grand Flamenco Punto Cana, zawsze lataliśmy z
              > kraju i mam obawy co do tego biura czy można im zaufać ? może
              > ktoś już był i mógłby mi pomóc ? bardzo dziękuje

Nazwa tego biura przywołuje mi miłe wspomnienia
              W ubiegłym roku byłam z tym biurem w podróży poślubnej na Maledivach.
              Mieliśmy do wyboru oferty z kilku biur ale z tego właśnie przebiła wszystkie
              W tym roku wybieramy się z Air tour do Egiptu wyjazd już za 3 tygodnie -
              po powrocie zdamy relację

Pozdrawiamy Elwirka I Tomek

Komentarz

o które biuro podróży chodzi ??? tzn. z jakiego miasta ??

Komentarz

Ja też lecę na Dominikanę i to już 28 sierpnia
                  Niestety nie do Grand Flamenco, a do Natura Park Resort.
                  W sumie lecę z nimi pierwszy raz ale namiary mam od koleżanki, która lata od nich zawsze i poleca więc my też pewnie się nie zawiedziemy.
                  Już nie mogę się doczeka! Lecimy z Berlina, dodatkowo kupiliśmy nocleg dzień wcześniej w Berlinie, żeby troszkę pozwiedzac.
                  Może ktoś był już w tym hotelu albo się wybiera w tym terminie ?
                  Udanych wakacji

Komentarz

mati - w jakim pokoju mieszkaliscie ?

[%sig%]

Komentarz

elwirka- w jakim hotelu byliście w ubiegłym roku w podróży poslubnej ?

[%sig%]

Komentarz

Cześć Iza
                        Byliśmy w hotelu Kuramathi Cotage Resort & Spa.
                        Gdybyś wybierała się na Maledivy to tylko tam
                        Chociaż nie mam porównania z innymi hotelami ten wywarł na mnie naprawde duże wrażenie! Położony jest na przepięknej wyspie tonącej w kwiatach.
                        A tak bajecznie ubarwionych rybek jakie tam byly jeszcze w życiu nie widziałam!
                        Mieszkaliśmy w bungalowie na plaży, koło nas mieszkali również polacy
                        ( pozdrowienia dla Asi i Marcina ).
                        Chłopacy nurkowali wśród przepięknych raf, ja niestety nie bo się bałam
                        nie umiem nawet pływać i bardzo tego żałuje
                        Ale za to razem z Asią korzystałam z uroków SPA.
                        Ogólnie wrażenia z pobytu niesamowite!
                        To była nasza pierwsza podróż na Malediwy ale na pewno nie ostatnia.

Pozdrawiam Elwirka

Komentarz

I z a napisał(a):

> mati - w jakim pokoju mieszkaliscie ?

Wygląda na to, że Pani Iza boi się konkurencji..!!
                          Sory ale trochę śmieszą mnie te twoje uwagi i pytania!
                          Dla zainteresowanych mieszkałem w pokoju deluxe.

~~mati

Komentarz

hmm... poprostu probuje udowodnic iż mati to kolejny klon pani z biura airtour która w nieuczciwy sposób chce pozyskać klienta, jeśli natomiast jest inaczej to proszę odpowiedz mi na 3 ptania :
                            podaj numer pokoju w jakim mieszkaleś ?
                            w jakim kolorze jest wnętrze recepcji ?
                            rano o ktorej godzinie był wylot z Male ?

[%sig%]

Komentarz

cześć izo ja zrobie tak ,poprostu zadzwonie do organizatora 5 VON Flug i zapytam czy mają z tym biurem podpisaną umowę, poprosze kogoś kto zna niemiecki, jak bym znała to bezpośrednio bym u nich sobie załatwiła (

Komentarz

Trwa
                              X