Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
biuro www.airtour.pl ??? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• biuro www.airtour.pl ???

mam pytanie, byłabym wdzięczna za odpowiedz pierwszy raz lecimy z Berlina do Grand Flamenco Punto Cana, zawsze lataliśmy z kraju i mam obawy co do tego biura czy można im zaufać ? może ktoś już był i mógłby mi pomóc ? bardzo dziękuje

poszukaj wpisujac slowo kluczowe tego biura w wyszykiwarke na forum i może kogos korzystajacego znajdziesz ale jak narazie pani prowadzaca to biuro dziala pod 4 nickami sama robiąc z siebie klientke..

[%sig%]

Komentarz

ja trochę z innej beczki ile płaciliście za wczasy i na jak długo lecicie?

z góry dzięki za odp.

pozdrawiam
      Kamil

nicola1977 napisał(a):

> mam pytanie, byłabym wdzięczna za odpowiedz pierwszy raz lecimy
      > z Berlina do <a href="http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/hotel-grand-7003.html" target="_blank">Grand</a> Flamenco Punto Cana, zawsze lataliśmy z
      > kraju i mam obawy co do tego biura czy można im zaufać ? może
      > ktoś już był i mógłby mi pomóc ? bardzo dziękuje

Komentarz

Hej!
        Byliśmy z tego biura na Dominikanie w Hotelu Grand Palladium. Wyjazd zorganizowany rewelacyjnie. Wspaniała pogoda była tylko dodatkiem do wspaniałego pobytu i serwisu który oferował nam hotel i dobrze dobrany termin wyjazdu. Biuro poleciła mi koleżanka, która miała okazje niedawno wrócić równie zadowolona z wycieczki do Grecji.
        Gorąco polecam, naprawdę warto. Sugeruje pogadać dłużej z właścicielką a dowiecie się naprawdę dużo o miejscu waszego pobytu. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.

Komentarz

Witam all.

Biuro "Airtour" skleiło mi fajniusią wycieczkę. Troszkę podróżuje mam czas i kasę więc korzystam do bólu z takich przyjemności. Korzystałem z różnych biur podróży w swoim życiu i nie ma co mówić to wywarło na mnie znaczące wrażenie. Obsługa w porządku na 6 z + dodatkowo oferty porządne i nie trafiasz do obskurnego motelu z grzybem na ścianie, nie martwisz się że w ofercie masz piękny basen a w rzeczywistości trafiasz na bagno do którego nie wpóściłbyś żadnego płaza... co tu więcej mówić szkoda słów.
          Ja byłem na Kubie a dokładniej Varadero i w hoteliku Gran Caribe Villa Cuba Resort, czas pobytu 14 dni, Było świetnie nic dodać ani ująć.

Leć w ciemno.... Ja zaufałem i skorzystałem z oferty tego biura i chyba już go nie zmienię, następny wyjazd również z pomocą biura "Airtour"

Komentarz

My byliśmy z tym biurem na Maledivach
            To była podróż naszego życia! jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po wyjeździe.
            Wróciliśmy 2 tygodnie temu. Polecamy hotel Sun Island resort !

~~mati

Komentarz

nicola1977 napisał(a):

> mam pytanie, byłabym wdzięczna za odpowiedz pierwszy raz lecimy
              > z Berlina do Grand Flamenco Punto Cana, zawsze lataliśmy z
              > kraju i mam obawy co do tego biura czy można im zaufać ? może
              > ktoś już był i mógłby mi pomóc ? bardzo dziękuje

Nazwa tego biura przywołuje mi miłe wspomnienia
              W ubiegłym roku byłam z tym biurem w podróży poślubnej na Maledivach.
              Mieliśmy do wyboru oferty z kilku biur ale z tego właśnie przebiła wszystkie
              W tym roku wybieramy się z Air tour do Egiptu wyjazd już za 3 tygodnie -
              po powrocie zdamy relację

Pozdrawiamy Elwirka I Tomek

Komentarz

o które biuro podróży chodzi ??? tzn. z jakiego miasta ??

Komentarz

Ja też lecę na Dominikanę i to już 28 sierpnia
                  Niestety nie do Grand Flamenco, a do Natura Park Resort.
                  W sumie lecę z nimi pierwszy raz ale namiary mam od koleżanki, która lata od nich zawsze i poleca więc my też pewnie się nie zawiedziemy.
                  Już nie mogę się doczeka! Lecimy z Berlina, dodatkowo kupiliśmy nocleg dzień wcześniej w Berlinie, żeby troszkę pozwiedzac.
                  Może ktoś był już w tym hotelu albo się wybiera w tym terminie ?
                  Udanych wakacji

Komentarz

mati - w jakim pokoju mieszkaliscie ?

[%sig%]

Komentarz

elwirka- w jakim hotelu byliście w ubiegłym roku w podróży poslubnej ?

[%sig%]

Komentarz

Cześć Iza
                        Byliśmy w hotelu Kuramathi Cotage Resort & Spa.
                        Gdybyś wybierała się na Maledivy to tylko tam
                        Chociaż nie mam porównania z innymi hotelami ten wywarł na mnie naprawde duże wrażenie! Położony jest na przepięknej wyspie tonącej w kwiatach.
                        A tak bajecznie ubarwionych rybek jakie tam byly jeszcze w życiu nie widziałam!
                        Mieszkaliśmy w bungalowie na plaży, koło nas mieszkali również polacy
                        ( pozdrowienia dla Asi i Marcina ).
                        Chłopacy nurkowali wśród przepięknych raf, ja niestety nie bo się bałam
                        nie umiem nawet pływać i bardzo tego żałuje
                        Ale za to razem z Asią korzystałam z uroków SPA.
                        Ogólnie wrażenia z pobytu niesamowite!
                        To była nasza pierwsza podróż na Malediwy ale na pewno nie ostatnia.

Pozdrawiam Elwirka

Komentarz

I z a napisał(a):

> mati - w jakim pokoju mieszkaliscie ?

Wygląda na to, że Pani Iza boi się konkurencji..!!
                          Sory ale trochę śmieszą mnie te twoje uwagi i pytania!
                          Dla zainteresowanych mieszkałem w pokoju deluxe.

~~mati

Komentarz

hmm... poprostu probuje udowodnic iż mati to kolejny klon pani z biura airtour która w nieuczciwy sposób chce pozyskać klienta, jeśli natomiast jest inaczej to proszę odpowiedz mi na 3 ptania :
                            podaj numer pokoju w jakim mieszkaleś ?
                            w jakim kolorze jest wnętrze recepcji ?
                            rano o ktorej godzinie był wylot z Male ?

[%sig%]

Komentarz

cześć izo ja zrobie tak ,poprostu zadzwonie do organizatora 5 VON Flug i zapytam czy mają z tym biurem podpisaną umowę, poprosze kogoś kto zna niemiecki, jak bym znała to bezpośrednio bym u nich sobie załatwiła (

Komentarz

Trwa
                              X