Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
dominikana dla niezbyt doświadczonyc Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Do odważnych świat należy, Barbaro na lotnisko bardzo łatwo trafić! Ewelina wszystko tak ci wytłumaczy, co, jak , gdzie, że leć z Berlina bez oporów. My w tym roku pierwszy raz lecieliśmy z Niemiec, nie znamy niemieckiego w ogóle! Jest prościej niż się wydaje!!!!
    Do Vito! My z mężem mamy bliżej do 100 niż do 50 i też planujemy Kubę w okolicach lutego, więc kto wiem może się spotkamy. Będę polować na ciekawe hotele.

Komentarz

Witaj. Skontaktowałam się z P.Eweliną. Czekam na propozycje. Świat jest mały... Byłoby miło, gdyby możliwy był choćby dalszy kontakt. Będę czuwała na forum. Pozdrawiam - Barbara

Komentarz

Dzięki za odzew. Będę śledziła forum, więc kontakt mamy możliwy. Pozdrawiam serdecznie - Barbara

Komentarz

Gratuluję nie tylko turystycznego obycia, ale i pigmentów... Ja jestem typową słowianką, serdeczna ale blada!! Dla mnie pewno faktor 60+. Ale poradzę sobie z tym problemem. Obym miała tylko taki problem.
          Pozdrawiambubeczek napisał(a):

> Hotele przy plaży Punta Cana są wspaniałe, a plaża nalezy do 10
          > najpiękniejszych na świecie.W tropiku mpada codziennie głownie
          > w nocy, a słoneczko jakby zza mgiełki. Ja siedziałam w cieniu,
          > stosowałam filtr 50, a mam śniadą cerę, i wróciłam ciemniejsza
          > od murzyna.Marzą mi się swięta w tym raju, ale rodzina by mnie
          > zabiła, a wszystkim fundować nie dam rady :-)
          > Pozdrowienia dla wszystkich turystów, a przede wszystkim dla
          > tych co mi radzili , jak wybierać dobre oferty i jakie biuro.To
          > dzięki temu forum tam się wybrałam.

Komentarz

barka napisał(a):

> Gratuluję nie tylko turystycznego obycia, ale i pigmentów... Ja
            > jestem typową słowianką, serdeczna ale blada!! Dla mnie pewno
            > faktor 60+. Ale poradzę sobie z tym problemem. Obym miała tylko
            > taki problem.
            > Pozdrawiambubeczek napisał(a):
            >
            > > Hotele przy plaży Punta Cana są wspaniałe, a plaża nalezy do
            > 10
            > > najpiękniejszych na świecie.W tropiku mpada codziennie
            > głownie
            > > w nocy, a słoneczko jakby zza mgiełki. Ja siedziałam w
            > cieniu,
            > > stosowałam filtr 50, a mam śniadą cerę, i wróciłam
            > ciemniejsza
            > > od murzyna.Marzą mi się swięta w tym raju, ale rodzina by
            > mnie
            > > zabiła, a wszystkim fundować nie dam rady :-)
            > > Pozdrowienia dla wszystkich turystów, a przede wszystkim dla
            > > tych co mi radzili , jak wybierać dobre oferty i jakie
            > biuro.To
            > > dzięki temu forum tam się wybrałam.

faktor 60 to dużo...
            ja pod koniec stycznia uzywałam 20 - ale kremy firm sprzedawanych tylko w aptece i wystarczyło.dodam ze tez mam jasna karnacje i blond włosy. nie warto kupowac kremow w sklepach kosmetycznych poniewaz z takimi, nawet z filtrem 40 mialam poparzona skore

Komentarz

No tak.Bea37 Kuba ,barka Dominikana,a co mam w koncu wybrac,bo na Kube jest wiecej chetnych.Ale nie luty ,moze kwiecien .Prosze o podanie ofert cenowych na ten zimowy u nas termin.To prosba do barki.

Komentarz

Jak dostanę konkretną propozycję z El-mundo niezwłocznie podzielę się informacją. Pozdrawiam

Komentarz

Dziekuje za szybka reakcje,a teraz ide troche popracowac na te oferty.Rowniez pozdrawiam i obserwuje z zainteresowaniem to forum.

Komentarz

Nie masz się co obawiać wiek nie ma znaczenia. My mamy po 62 lata i latamy tylko z Niemiec. Jedziemy samochodem dzień wcześniej śpimy w hotelu blisko lotniska,zostawiamy samochód na parkingu hotelowym/bez dodatkowej opłaty/ i wypoczęci po śniadanku odwożą nas busikiem hotelowym na lotnisko. Powrót jest podobny, na lotnisku czeka transfer do hotelu/wszystko bez dodatkowej opłaty/ Tak praktykujemy od 5 lat i nigdy nie było problemów. Odwagi i w drogę.Na Dominikanie byliśmy kwiecień/maj.
                    W przyszłym roku planujemy po raz drugi Meksyk.
                    pozdrawiam

Komentarz

my też mamy w planach w lutym,marcu Dominikanę,jesteśmy nieco młodsi i chcemy jechac z naszą córcią,jestesmy ze Śląska.Może uda nam się razem wybrać?Szkoda tylko że ostatnio tak w górę poszły dolary i euro...
                      pozdrawiam
                      powoli szukam jakichś ciekawych ofert

Komentarz

Witajcie. termin luty 2009 chyba niezbyt trafny. Okazuje się, że wówczas są wakacje niemieckie, a więc tłoczno i drożej niestety. P.Ewelina z el-mundo proponuje koniec marca. Śledzę oferty także innych biur. Niby czasu jeszcze dużo, więc spoko.Ciekawa jestem jak wygląda sprawa rezydenta polskiego przy wyjazdach organizowanych przez biura niemieckie. El-mudo nie zapewnia. Czułabym się bezpieczniej mając możliwą "opiekę" w języku ojczystym w razie "cóś" przy założeniu, że pomyślnie wsiądę do odpowiedniego samolotu... Wiem, że za każdym razem leci wielu rodaków i myślę, że będzie OK.
                        Kusi mnie na początek np. Riu Taino - nie wiem czy słusznie. Cóż na to np. "aniaduza" lub "borowik" ?
                        pozdrawiam

Komentarz

Nie popisałam się chyba... Pytania i uwagi kieruję do całej reszty grupy dyskusyjnej przeca także. Pozdrawiam więc wszystkich.

Komentarz

tez myslę że jędnak marzec bedzie trochę tańszy,Basiu sprawdzaj oferty z el-mundo a ja czekam na jakieś dobre oferty z apollotour.Mam nadzieję ze zawirowania z cenami walut się uspokoją i uda nam się wybrać jakąś dobra ofertę.dobrze by było wybrac się razem jakąs większą polską grupą a na miejscu dograć jakieś fakultety np z villapolonia.Niemieckim nie władam ale w angielskim jakos daję sobie radę.Trochę po świecie jeździliśmy z mężem i zawsze jakoś było fajnie.Grunt do dobre nastawienie!

Komentarz

Super, więc szukamy. Muszę popatrzeć na apollotor - nie znam tego biura. Prawda est taka, ze jesli ceny wyjazdów pójdą w górę, to i tak będziemy jeździć.
                              Ps. też nie znam niemieckiego, angielski najlepiej wychodzi mi w porywach złości...
                              Kiedyś może opowiem o co chodzi, a właściwie chodziło.
                              Barbara

Komentarz

przepraszam za pomyłkę-informacje mam od miłej pani z biura acapulcotravel.Tez podaje oferty z wylotem z Niemiec ale załatwia też doloty z Polski do Niemiec.Miejmy nadzieje że cos z tego wyjdzie

Komentarz

Trwa
                                X