Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
dominikana dla niezbyt doświadczonyc Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Do odważnych świat należy, Barbaro na lotnisko bardzo łatwo trafić! Ewelina wszystko tak ci wytłumaczy, co, jak , gdzie, że leć z Berlina bez oporów. My w tym roku pierwszy raz lecieliśmy z Niemiec, nie znamy niemieckiego w ogóle! Jest prościej niż się wydaje!!!!
    Do Vito! My z mężem mamy bliżej do 100 niż do 50 i też planujemy Kubę w okolicach lutego, więc kto wiem może się spotkamy. Będę polować na ciekawe hotele.

Komentarz

Witaj. Skontaktowałam się z P.Eweliną. Czekam na propozycje. Świat jest mały... Byłoby miło, gdyby możliwy był choćby dalszy kontakt. Będę czuwała na forum. Pozdrawiam - Barbara

Komentarz

Dzięki za odzew. Będę śledziła forum, więc kontakt mamy możliwy. Pozdrawiam serdecznie - Barbara

Komentarz

Gratuluję nie tylko turystycznego obycia, ale i pigmentów... Ja jestem typową słowianką, serdeczna ale blada!! Dla mnie pewno faktor 60+. Ale poradzę sobie z tym problemem. Obym miała tylko taki problem.
          Pozdrawiambubeczek napisał(a):

> Hotele przy plaży Punta Cana są wspaniałe, a plaża nalezy do 10
          > najpiękniejszych na świecie.W tropiku mpada codziennie głownie
          > w nocy, a słoneczko jakby zza mgiełki. Ja siedziałam w cieniu,
          > stosowałam filtr 50, a mam śniadą cerę, i wróciłam ciemniejsza
          > od murzyna.Marzą mi się swięta w tym raju, ale rodzina by mnie
          > zabiła, a wszystkim fundować nie dam rady :-)
          > Pozdrowienia dla wszystkich turystów, a przede wszystkim dla
          > tych co mi radzili , jak wybierać dobre oferty i jakie biuro.To
          > dzięki temu forum tam się wybrałam.

Komentarz

barka napisał(a):

> Gratuluję nie tylko turystycznego obycia, ale i pigmentów... Ja
            > jestem typową słowianką, serdeczna ale blada!! Dla mnie pewno
            > faktor 60+. Ale poradzę sobie z tym problemem. Obym miała tylko
            > taki problem.
            > Pozdrawiambubeczek napisał(a):
            >
            > > Hotele przy plaży Punta Cana są wspaniałe, a plaża nalezy do
            > 10
            > > najpiękniejszych na świecie.W tropiku mpada codziennie
            > głownie
            > > w nocy, a słoneczko jakby zza mgiełki. Ja siedziałam w
            > cieniu,
            > > stosowałam filtr 50, a mam śniadą cerę, i wróciłam
            > ciemniejsza
            > > od murzyna.Marzą mi się swięta w tym raju, ale rodzina by
            > mnie
            > > zabiła, a wszystkim fundować nie dam rady :-)
            > > Pozdrowienia dla wszystkich turystów, a przede wszystkim dla
            > > tych co mi radzili , jak wybierać dobre oferty i jakie
            > biuro.To
            > > dzięki temu forum tam się wybrałam.

faktor 60 to dużo...
            ja pod koniec stycznia uzywałam 20 - ale kremy firm sprzedawanych tylko w aptece i wystarczyło.dodam ze tez mam jasna karnacje i blond włosy. nie warto kupowac kremow w sklepach kosmetycznych poniewaz z takimi, nawet z filtrem 40 mialam poparzona skore

Komentarz

No tak.Bea37 Kuba ,barka Dominikana,a co mam w koncu wybrac,bo na Kube jest wiecej chetnych.Ale nie luty ,moze kwiecien .Prosze o podanie ofert cenowych na ten zimowy u nas termin.To prosba do barki.

Komentarz

Jak dostanę konkretną propozycję z El-mundo niezwłocznie podzielę się informacją. Pozdrawiam

Komentarz

Dziekuje za szybka reakcje,a teraz ide troche popracowac na te oferty.Rowniez pozdrawiam i obserwuje z zainteresowaniem to forum.

Komentarz

Nie masz się co obawiać wiek nie ma znaczenia. My mamy po 62 lata i latamy tylko z Niemiec. Jedziemy samochodem dzień wcześniej śpimy w hotelu blisko lotniska,zostawiamy samochód na parkingu hotelowym/bez dodatkowej opłaty/ i wypoczęci po śniadanku odwożą nas busikiem hotelowym na lotnisko. Powrót jest podobny, na lotnisku czeka transfer do hotelu/wszystko bez dodatkowej opłaty/ Tak praktykujemy od 5 lat i nigdy nie było problemów. Odwagi i w drogę.Na Dominikanie byliśmy kwiecień/maj.
                    W przyszłym roku planujemy po raz drugi Meksyk.
                    pozdrawiam

Komentarz

my też mamy w planach w lutym,marcu Dominikanę,jesteśmy nieco młodsi i chcemy jechac z naszą córcią,jestesmy ze Śląska.Może uda nam się razem wybrać?Szkoda tylko że ostatnio tak w górę poszły dolary i euro...
                      pozdrawiam
                      powoli szukam jakichś ciekawych ofert

Komentarz

Witajcie. termin luty 2009 chyba niezbyt trafny. Okazuje się, że wówczas są wakacje niemieckie, a więc tłoczno i drożej niestety. P.Ewelina z el-mundo proponuje koniec marca. Śledzę oferty także innych biur. Niby czasu jeszcze dużo, więc spoko.Ciekawa jestem jak wygląda sprawa rezydenta polskiego przy wyjazdach organizowanych przez biura niemieckie. El-mudo nie zapewnia. Czułabym się bezpieczniej mając możliwą "opiekę" w języku ojczystym w razie "cóś" przy założeniu, że pomyślnie wsiądę do odpowiedniego samolotu... Wiem, że za każdym razem leci wielu rodaków i myślę, że będzie OK.
                        Kusi mnie na początek np. Riu Taino - nie wiem czy słusznie. Cóż na to np. "aniaduza" lub "borowik" ?
                        pozdrawiam

Komentarz

Nie popisałam się chyba... Pytania i uwagi kieruję do całej reszty grupy dyskusyjnej przeca także. Pozdrawiam więc wszystkich.

Komentarz

tez myslę że jędnak marzec bedzie trochę tańszy,Basiu sprawdzaj oferty z el-mundo a ja czekam na jakieś dobre oferty z apollotour.Mam nadzieję ze zawirowania z cenami walut się uspokoją i uda nam się wybrać jakąś dobra ofertę.dobrze by było wybrac się razem jakąs większą polską grupą a na miejscu dograć jakieś fakultety np z villapolonia.Niemieckim nie władam ale w angielskim jakos daję sobie radę.Trochę po świecie jeździliśmy z mężem i zawsze jakoś było fajnie.Grunt do dobre nastawienie!

Komentarz

Super, więc szukamy. Muszę popatrzeć na apollotor - nie znam tego biura. Prawda est taka, ze jesli ceny wyjazdów pójdą w górę, to i tak będziemy jeździć.
                              Ps. też nie znam niemieckiego, angielski najlepiej wychodzi mi w porywach złości...
                              Kiedyś może opowiem o co chodzi, a właściwie chodziło.
                              Barbara

Komentarz

przepraszam za pomyłkę-informacje mam od miłej pani z biura acapulcotravel.Tez podaje oferty z wylotem z Niemiec ale załatwia też doloty z Polski do Niemiec.Miejmy nadzieje że cos z tego wyjdzie

Komentarz

Trwa
                                X