Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Dominikana w październiku... Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dominikana w październiku...

Jak w temacie... czy myślicie, że to dobry kierunek na październik ??
    Hotel Gran Bahia Principe Bavaro, decyzja już "prawie,prawie"....

Ja zawsze wybieram wrzesień lub pazdziernik.Co prawda jest to pora huraganów, ale ryzykowałam i nie żałuję.Cieplutko, nawet gorąco i parno.Mniej ludzi, co mi odpowiada.

Komentarz

Dla nas październik to w tym roku jedyny możliwy termin wyjazdu, mam nadzieję, że żaden huragan nie odważy się stanąć nam na drodze:P

Komentarz

Aga Aga co ja tu widze .. przekonalismy was jednak na dom.rep?
        Jak super, szkoda ze nie mozemy jechac z wami -D
        Hotel ok. a o pogode i huragany wogole sie nie martw - huragany omijaja Punta Cana.. spokojnie leccie!!!
        X(

Komentarz

Bachulka -D
          Twoja siła przekonywania, nie pozwoliła nam na inny wybór o
          decyzja mogła być tylko jedna X(

Komentarz

Bahia Bavaro to fajny hotelik, ale strasznie tam tłoczno.
            Normalnie są dni że jeden turysta ociera się o drugiego na plaży i w wodzie.
            Kumpel pokazywał mi fotki robione dwa tygodnie temu na plaży Bahia Principe.
            Ja byłem w RIU Bambu jeszcze przed remontem i również zauważyłem w Bahii dzikie tłumy.
            Za bardzo hipermarketowo się zrobiło w tym miejscu.

Komentarz

Hej j.w. !
              Mam nadzieję, że paździrnik nie będzie taki tłoczny - Bubeczek pisał, że we wrześniu i październiku jest mniej ludzi, więc może nie będziemy się ocierać (:P)

Komentarz

No to decyzja podjęta! 6 październik, Bahia Principe Bavaro ><.... i już mamy na co czekać X( X( X(

Komentarz

Super hotel, gratuluję.Teraz spokojnie czekać na lasty i w drogę!

Komentarz

Hej Bubeczek!
                    Cieszę się, że hotel super><
                    Zaliczka już wpłacona, na lasta już nawet nie spojrzę ... Lecimy w 4-kę i chciałam mieć pewność, że znajdę wymarzony hotel, z wylotem z Berlina. Bałam się czekać, bo o dobrego lasta na 4 osoby może nie być łatwo.

Komentarz

ja lecę 4 sierpnia mam nadzieję że nie będzie takich tłumów o jakich pisze j.w.
                      Aga którą cześć zarezerwowałaś?

Komentarz

Ja Cię rozumiem, bo sama nie wytrzymałam i córce kupowałam lasta , pobyt od 9 czerwca .A gdybym poczekała, to byłoby jeszcze taniej .(Ale własnie wrócili i są chorzy na Dominikanę.Do tego stopnia,że chcą wręcz tam zamieszkać, ha,ha.-D
                        Tam jest nie tylko cudnie, ale jest to magia Karaibów.Muzyka, klimat, drinki....cuuudo.Ja byłam dwa razy i ciągle chcę tam wracać.

Komentarz

Część Bavaro. Ja też nie lubę tłumów, ale październik chyba nie sprzyja tłumom

Komentarz

Aga niestety ja nie mogę wybrać innego terminu ze względu na szkołę chyba że będzie wyjazd bez dziecka. My też zarezerwowaliśmy część Bavaro.
                            Bubeczku napisz w jakim hotelu była córa jak pogoda?

Komentarz

My jedziemy bez dziecka, nasze już dorosło, jeździ samo ><

Komentarz

Trwa
                              X