Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
jakie wtyczki na Dominikanie ? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Dominikana, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jakie wtyczki na Dominikanie ?

Witam,

Mam pytanie jakie kontakty są w hotelach na Dominikanie, takie jak w Europie czy takie jak w USA?
    Dokladnie chodzi o hotel Barcelo Bavaro Beach ale pewnie w każdym są takie same...

wtyczki, standard amerykański jak w tej części swiata i napięcie 110V
    Pozdrawiam
    Marcin

Komentarz

Tu się z kolegą Marcinem nie zgodzę ... napięcie, a i owszem 110 V, ale wtyczki 50/50 standart amerykański/europejski ... PS. Po prostu część hoteli na potrzeby turystów wymieniła kilka gniazek np. w swoich lobby, łazienkach w pokojach i innych częściej uczęszczanych miejscach na gniazdka europejskie ... co wcale nie znaczy, że nie ma sensu zabierać adaptera :-)) PZDR

Komentarz

nie miałam adaptera ale w hotelu za ok 3 dolary kupiłam bez problemu

Komentarz

Witam,
          tak niektóre hotele mają takie gniazdka, ale na prwdę niektóre, a standard pozostaje standardem amerykańskim
          Co do przejściówek, to normalna cena w przeliczeniu na dolory wynosi ok. 0.3 USD i dla naszych klientów
          rozdajemy takie za darmo
          Pozdrawiam
          Marcin-villapolonia.pl

Komentarz

Trwa
          X