Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
wakacje w Egipcie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wakacje w Egipcie

Witam ! Chciałabym dołączyć do tych co pokochali ten kraj tak samo jak ja. W zasadzie tak do końca nie wiedziałam gdzie mam jechać. Padło na Egipt i Hurgadę.Trafiłyśmy z siosrą do hotelu SeaGull.(5*), pomimo że w umowie miałyśmy hotel kategorii 3*. Hotel w samym centrum miasteczka.Ten hotel to po prostu raj na ziemi.Ogrody, 3 baseny, miła obsługa. Cały kompleks składał się z kilku segmentów,kina,tawern i sklepików. Bardzo polecam ten hotel. Zwiedziłam Kair,Luksor, przepiękną wyspę Giftun, safari, i oczywiście Gizę. Polecam również dyskotekę w hotelu ROMA, po prostu obłęd. Niestety czas nie ubłaganie zleciał i 14 dni również. Wiele jeszcze chciałabym zobaczyć i dlatego wybieram się w grudniu do Egiptu. Polecam wszystkim wypoczynek w Hurgadzie, gdyż tam na prawdę człowiek zapomina o wszystkim.
Trwa
X