Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
hurghada - pogoda w kwietniu - wieczory Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hurghada - pogoda w kwietniu - wieczory

zazwyczaj bywałam w egipcie w styczniu/lutym
    ciekawa jestem jaka jest pogoda w kwietniu
    czy jest sens brać rzeczy z długim rękawem..jakie sa wieczory?

mi zawsze sprawdza się cieniutka bawełniana bluzka koszulowa zakładana na koszulkę na ramiączkach

Komentarz

wklep w google " pogoda w kurortach - historia " znajdziesz tam zanotowane temperatury z kwietnia z ub.r. a w przydatnych linkach aktualna temperaturę na plażach przez 24 godziny na dobę
      Nie podaje linka bo "Wakacje" blokują
      pozdrawiam

Komentarz

albo mi sie na wzrok rzuciło albo ja temperatur nocy nie widze
        choc całkiem prawdopodobne ,że jednak mi sie rzuciło bo to niemożliwe

Komentarz

nie rzuciło Ci sie. Wieczorów tam nie ma. ale stronka fajna. Najczęściej jest tak że jak chcesz zobaczyć temperaturę o 23, to najlepiej wtedy zerknąć na termometr

Komentarz

Kasiu- wróciłam 1 kwietnia z Hurghady -od rana cieplutko, w południe gorąco ok,30 stopni ,wieczorem było b, zimno - chodziłam w bluzce z długim rekawem i w kurtce skorzanej w której pojechałam,letniej sukienki nie założyłam, Byłam też w styczniu i wieczorami było cieplej .Sprawdz na onecie pogodę ,teraz noce robią się już cieplejsze 16-17 stopni.

Komentarz

to wieczory raczej chłodne?

Komentarz

no tego to się nie spodziewałam...cóż - trza spakować cosik grubszegow takim razie na wszelki wypadek

pzdr!

Komentarz

Trwa
                X