Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Egiptowo - lista wylotowa, zdjęcia i rozmowy o wszystkim :)

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Dominno, taskar spakowani czy też tak macie jak ja: " na wariata pakowanie".

Komentarz

• A ja Wam zazdroszczę tej nerwówki przed wylotem, też bym tak chciała Bawcie się dobrze i nie przejmujcie się tym, co inni gadają.
      Taskar, nie wiem, jak często zaglądasz na komunikatory, ale masz tam wiadomość

Lechu jutro wysyłam karty

A teraz idę grzecznie spać, bo od jutra do roboty i to jeszcze na 12 godzin

Komentarz

• A ja Wam nie zazdroszczę nerwówki ,bo sama ją mam od jakiegoś czasu i to jaką ,a dokładnie ponad m-c...i jeszcze niewiele brakowało ,a prosiłabym o wykreślenie mnie z naszej listy/tak jeszcze chyba nie było ?na forum/....tzn. ktoś bliski walczył o życie ,ale najważniejsze że już jest OK wszystko jest już na dobrej drodze ....a po ostatnich wydarzeniach w Egiptowie mój twierdzi ,że to już ostatni raz i tak co roku mówi i nie wie biedaczek ,że się głęboko myli ...już tylko 3 dni i fru ...teraz mogę powiedzieć że się cieszę.
        Wszystkim wylatującym życzę superowych wakacji na ziemi egipskiej !!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez avabela Zobacz posta
          taskar my mamy wylot 18.07 o 05:05 Enter Air? a Ty bo ja już zaczynam nerwówkę. My chyba mamy inne wyloty??
          Żartujesz chyba? My lecimy o 20.20 dnia 18.07.2017 Z tym, że my mamy wczasy z Rainbow - może Wasze biuro daje Wam dwa dni dłuższe wczasy - jeśli tak, to macie super!

Komentarz

W tym roku to w ogóle jest jakaś masakra, dzisiaj cały dzień prałam bo syn z obozu wrócił jutro jeszcze lece do kosmetyczki rano syn z mężem do fryzjera mało tego jeszcze butów do wody nie ma syn bo się okazały za małe....... Jak zwykle na wariata. Jeszcze rodzinka mnie znów denerwuje tym czy jest bezpiecznie także chodzę jak tykająca bomba
            Fryzjer!!!! Kuźwa, wiedziałem, że coś miałem jeszcze zrobić przed wyjazdem hahahaa!

Komentarz

• Zamieszczone przez jola8000 Zobacz posta
              A ja Wam nie zazdroszczę nerwówki ,bo sama ją mam od jakiegoś czasu i to jaką ,a dokładnie ponad m-c...i jeszcze niewiele brakowało ,a prosiłabym o wykreślenie mnie z naszej listy/tak jeszcze chyba nie było ?na forum/....tzn. ktoś bliski walczył o życie ,ale najważniejsze że już jest OK wszystko jest już na dobrej drodze ....a po ostatnich wydarzeniach w Egiptowie mój twierdzi ,że to już ostatni raz i tak co roku mówi i nie wie biedaczek ,że się głęboko myli ...już tylko 3 dni i fru ...teraz mogę powiedzieć że się cieszę.
              Wszystkim wylatującym życzę superowych wakacji na ziemi egipskiej !!!!
              No tak jakoś to bywa.. Nieszczęścia chodzą po ludziach - także i tych będących tutaj, na naszym forum. Dobrze, że już się wyjaśniło i jest lepiej. Jola8000 - Tobie także cudownego wypoczynku - pozdrów ode mnie Hurghadę

Komentarz

• Nam biuro też dało 2dni extra Oby częściej :-)

Komentarz

• Zamieszczone przez taskar Zobacz posta

Żartujesz chyba? My lecimy o 20.20 dnia 18.07.2017 Z tym, że my mamy wczasy z Rainbow - może Wasze biuro daje Wam dwa dni dłuższe wczasy - jeśli tak, to macie super!

Witaj
                  Dopisuje -Royal Beatka Resort no my się nie zobaczymy bo ja też mam wylot o 5.05 jutro tj.18.07.17 jak avabela i nam też wychodzi 2 dni więcej z Itaki
                  Jeszcze nigdy tak szybko nie rezerwowała wyjazdu.Dziś o 10. 30 wariatów nawet do fryzjera nie zdążę. Pozdrowienia dla wszystkich

Komentarz

• Witam, trochę nie pisałam ale jestem co dzień i czytam czytam, sama już nie mogę się doczekać. Mam pytanie, bo ITAKA trochę nas wkurzyła niby w hotelu jesteśmy do 22 08 ale wylot mamy 23 o 3 rano czy ktoś wie jak jest z dokupieniem do wieczora pokoju i wyżywienia bo nie wyobrażam sobie do 12 w nocy od 12 w południe koczołować na walizkach hotel Aurora Bay. Pozdrawiam

Komentarz

• My z Itaki lecimy, taskar jak ogarne sie to na e-maila wyśle Ci nasze fotki jak wygladamy haha mam nadzieje że się znajdziemy. Ps wracamy wieczorkiem tez bedziemy do wieczora sie belontać haha

Komentarz

My z Itaki lecimy, taskar jak ogarne sie to na e-maila wyśle Ci nasze fotki jak wygladamy haha mam nadzieje że się znajdziemy. Ps wracamy wieczorkiem tez bedziemy do wieczora sie belontać haha
                        Haha, nie musisz Jakoś zawsze się znajdujemy z ludźmi z naszego forum - chyba że masz tatuaż na łydce LOL, nie chce mi się powtarzać tego samego - opowiem Wam przy piwku w Orientalu, o tym, jak.. szukałem Wojtka w Orientalu właśnie
                        Ale oczywiście fotki zawsze mile widziane!

Komentarz

• Zamieszczone przez graluś Zobacz posta
                          Witam, trochę nie pisałam ale jestem co dzień i czytam czytam, sama już nie mogę się doczekać. Mam pytanie, bo ITAKA trochę nas wkurzyła niby w hotelu jesteśmy do 22 08 ale wylot mamy 23 o 3 rano czy ktoś wie jak jest z dokupieniem do wieczora pokoju i wyżywienia bo nie wyobrażam sobie do 12 w nocy od 12 w południe koczołować na walizkach hotel Aurora Bay. Pozdrawiam
                          Negocjujcie! Myślę, że 20-30 USD to będzie OK (za pokój! nie za osobę!), skoro nie macie zapewnionego w umowie pokoju. Nie ma sensu koczować, to fakt. My zawsze w takim razie bierzemy pokój na jakieś kilka osób - a tutaj szczególnie, skoro jeszcze można pospać przed podróżą. Negocjować, mocno i grzecznie. Nie powiem, ale w maju w Beau Rivage, gdy już pożegnaliśmy Agę Jg i jej "mąża" Jarka, to poszedłem ponowić negocjacje (bo ugadałem się na 20USD za przedłużenie pokoju i opcji ALL IN).. Jakoś tak się skończyło, że... dostaliśmy nasz pokój za darmo. Nie powiem, że to żadna sztuka, bo.. negocjowałem po niemiecku A akurat to nie jest język, którym władam haha! Ale jakoś poszło.

Komentarz

Ps wracamy wieczorkiem tez bedziemy do wieczora sie belontać haha
                            No to se to mocie piykne Ja, jo tyż se spomnioł tyn wic, kiej Masztalski flilgrem lecioł.. A belonce, a belonce Pyrsk, ludkowie!

Komentarz

• EGIPTOWA LISTA WYLOTOWA

17 lipca 2017

aga Jg - 1 dzień!!! - Royal Brayka Resort (Marsa Alam) - Katowice 14 dni
                              avabela -
                              1 dzień!!! - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Katowice - 12 dni
                              coralowyzawrotglowy -
                              1 dzień!!! - Otium Amphoras (Sharm el Sheikh) - Warszawa - 14 dni
                              Dominno -
                              1 dzień!!! - Aurora Bay Resort (Marsa Alam)
                              taskar -
                              1 dzień!!! - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
                              aniula35 - 3 dni - Albatros Aqua Park (Hurghada) - Katowice - 14 dni
                              jola8000 - 3 dni - Jaz Aquamarine Resort (Hurghada) - Katowice - 14 dni
                              mirgos - 3 dni - Amwaj Blue Beach (Hurghada) - Warszawa - 14 dni
                              joshinka - 8 dni - Aqua Blu Resort (Sharm el Sheikh) - Katowice - 14 dni
                              lechu - 15 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
                              rypson - 17 dni - Sea Gull Beach Resort (Hurghada) - Poznań - 14 dni

rszalc - 26 dni - Pensee Royal Garden (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
                              graluś - 26 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Warszawa - 10 dni
                              asiczek35 - 40 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
                              Kriss88 - 42 dni - Royal Brayka Beach Resort (Marsa Alam) - Katowice - 12 dni
                              kazka - 50 dni - Hilton Marsa Alam Nubian Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
                              Ostatnio edytowane przez taskar ; http://www.wakacje.pl/forum/member/70680-taskar o 17th July 2017, H:i

Komentarz

• Zamieszczone przez aga Jg Zobacz posta
                                Dopisuje -Royal Beatka Resort no my się nie zobaczymy bo ja też mam wylot o 5.05 jutro tj.18.07.17 jak avabela i nam też wychodzi 2 dni więcej z Itaki
                                Jeszcze nigdy tak szybko nie rezerwowała wyjazdu.Dziś o 10. 30 wariatów nawet do fryzjera nie zdążę. Pozdrowienia dla wszystkich
                                Wariaci rządzą! Na forum, bo w Polsce to nie, tam rządzą popieeeerrrdoleńcy Aga, gratuluję - to się nazywa mistrzostwo: przyczajony tygrys, ukryty smok, czy jakoś tak?! Z nicości od razy JEEEEB: na pierwsze miejsce. Bez żenady

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X