Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Egiptowo - lista wylotowa, zdjęcia i rozmowy o wszystkim :)

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• EGIPTOWA LISTA WYLOTOWA

11 sierpnia 2017

rszalc - 1 dni - Pensee Royal Garden (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
    graluś - 1 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Warszawa - 10 dni
    asiczek35 - 15 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
    Kriss88 - 16 dni - Royal Brayka Beach Resort (Marsa Alam) - Katowice - 12 dni
    kazka - 26 dni - Hilton Marsa Alam Nubian Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
    lender70 - 30 dni - Albatros Palace (Hurghada) - Warszawa - 11 dni
    arecki79m - 321 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Warszawa - 15 dni

EGIPTOWE plany wyjazdowe:

Shibuya - ok. 12 października Brayka lub 30 listopada - Safaga
    sunlover - początek listopada 2017 - pierwsze lądowanie gdzieś na Marsie
    Shibuya - lipiec 2018 safari nurkowe w Egiptowie
    oldi - sierpień 2018 - Marsa Alam lub Sharm el Sheikh

Komentarz

• Taskarku bardzo Cię proszę o numer do Tomka z nurków z Hurghada. POZDRAWIAMY Was buziaczki

Komentarz

• Zamieszczone przez aga Jg Zobacz posta
        Taskarku bardzo Cię proszę o numer do Tomka z nurków z Hurghada. POZDRAWIAMY Was buziaczki
        Aguś, notuj, bo dyktuję Ci numer do Tomka

Tomasz Staś: +201142220857, tstas@tlen.pl

Napisz mi, czy doszły zdjęcia z majowego pobytu. Buziaki (dla Jarosława też, ale malutkie )

Komentarz

• Zamieszczone przez taskar Zobacz posta
          Bo chłopcy mieli Junior OWD i taplali się na 12 metrach - fajnie, ale jakim cudem ten 9-latek ma uprawnienia? Wiesz może?
          A to dziwne, że miał uprawnienia mając 9 lat. Może jednak miał 10, albo mu w Egipcie ktoś zrobił nie sprawdzając wieku.

Zamieszczone przez taskar Zobacz posta
          nie mam pomysłu na zamocowanie - ech.. trzeba by zrobić wreszcie sobie jakiś zestaw, a nie tylko te prowizorki.
          Mi się żaden uchwyt do aparatu nie sprawdził i po prostu trzymam latarkę w ręcę i sobie podświetlam dokładnie tam, gdzie chcę i pod jakim kątem chcę.

Ten Seahorse fajny, świetny nawet.. ale do czego mam se tą kulkę wsadzić hihihi?!
          Tylko nie rozumiem, czemu jej nie miałaś w Egipcie?!
          Kulkę można odkręcić, co też zrobiłam i leży sobie w szufladzie, może kiedyś się przyda haha A nie miałam w Egipcie, bo byłam głupia i jak mi Robert mówił, że ma nowe lampy to ja Mu powiedziałam, że nie chcę już lamp video, bo chcę kupić zwykłą lampę błyskową pod wodę, ale że cenowo nie znalazłam na razie nic, to po powrocie, a tak na prawdę już w Egipcie stwierdziłam, że jednak mocniejsza lampa do takiego amatorskiego podświetlania by mi się przydała.

Może pokuszę się o kupienie oryginalnej?
          http://allegro.pl/lampa-wodoszczelna...864872951.html
          Co do tej lampy to dobrze widzę, że ma tylko 400 lumenów ? Jeśli tak, to jest to bardzo mało, za mało. Mój chińczyk miał 800 i do video nadawał się tylko z bardzo, bardzo bliska. Moim zdaniem, jak nie będziesz nagrywał macro to dużo tym nie podświetlisz.

Prawie, prawie Ten sam żółw, Abu Dabbab - dwa tygodnie później Tylko moment przed oddechem.

A przy okazji, Shibi - żeby nie było wątpliwości: nie udało mi się niestety drugi raz być na Abu Dabbab, zatem nie mam dla Ciebie Tego, czego tak bardzo pożądasz i pragniesz Może Lechu się wybierze? Albo Graluś?
          Zdjęcie super A co do mojej przesyłki to jest już w Polsce i w poniedziałek zostanie do mnie wysłana Także nie ma problemu

Komentarz

• 12 sierpnia 2017

Bawcie się dobrze i wróćcie do nas z relacją i zdjęciami

rszalc - To już dzisiaj - Pensee Royal Garden (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
            graluś - To już dzisiaj - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Warszawa - 10 dni

asiczek35 - 14 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
            Kriss88 - 15 dni - Royal Brayka Beach Resort (Marsa Alam) - Katowice - 12 dni
            kazka - 25 dni - Hilton Marsa Alam Nubian Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
            lender70 - 29 dni - Albatros Palace (Hurghada) - Warszawa - 11 dni
            arecki79m - 320 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Warszawa - 15 dni
            Shibuya - 334 dni - safari wrakowe w Egipcie "Wraki Północy" - 7 dni

Shibuya - 7 października Brayka lub 30 listopada - Safaga
            Shibuya - czerwiec - sierpień 2018 - gdzieś w Egiptowie
            Ostatnio edytowane przez Shibuya ; http://www.wakacje.pl/forum/member/36650-shibuya o 12th August 2017, H:i

Komentarz

• Zamieszczone przez taskar Zobacz posta

Haha... Muszę Ci powiedzieć, że Marsa Egla w tym roku była jednym z najpiękniejszych nurów!
              Muszę Ci powiedzieć, że raz Marsa Egla też mnie całkowicie zaskoczyło. Było cudnie, a to wszystko za sprawą Glassfish Sweepers, które wtedy tam spotkaliśmy. To było 2014 roku, od tamtej pory do Marsa Egla nie wróciłam.
              Ich widok formujący się był niezapomniany

Przepływaliśmy przez nie, a one robiły nam ścieżkę i wracały do kolumny. Pływaliśmy z nimi, aż powietrze się zaczęło kończyć.
              To było jedno z fajniejszych nurkowań, jakie pamiętam.

Janie jest tak wsadzić w nie głowę

No, jak chcesz do mnie dołączać, to super - ale miej na uwadze, że w 2018 na pewno nie lecę podczas wakacji - małolat absolutnie i kategorycznie powiedział, że już nigdy więcej z nami tam nie leci, więc.. Egiptowo będziemy sobie teraz dopasowywać cenowo, a nie pod kątem wakacji szkolnych. Zatem raczej będzie maj (tydzień) i wrzesień/październik - może 11 dni, może 14? Kto wie Cena, cena, cena - żeby na nurkowanie zostało jak najwięcej
              Moja też już z nami nie lata ale mimo wszystko zawsze jakoś latam w wakacje. W tym roku wstępnie planuję w sierpniu, ze względu na to, że w lipcu mam safarii. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy ale w tym miesiącu już będę wszystko wiedziała. Zobaczę co czas pokaże, bo jak już wspominałam, chyba zdecydujemy się na lasta tym razem.

Komentarz

• Zdjęcia przecudne. Jej mój już mówi że zbieramy na lepszy sprzęt fotograficzny i wracamy do Egiptu (haha). A tak na poważnie mojego wysłałam na kurs AOWD. Także jeszcze jedno zejście zostało mu. (porządną żoną jestem!) Gorzej ze mną niestety, ja chyba nie stworzona do nurkowania jestem (panikara jestem za szybko za nerwowo robię - złości mam na siebie). Taskar woda na 18 m - 17 stopni ma nadal na Koparach także może na koniec wakacji.... A jakie plany na kolejny rok macie jakie hotele? Ja myśle czy Brayki nie wybrać za rok ale zobaczymy ważne aby była zatoka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Shibuya Zobacz posta

A to dziwne, że miał uprawnienia mając 9 lat. Może jednak miał 10, albo mu w Egipcie ktoś zrobił nie sprawdzając wieku.
                  No dziwne, dziwne, ale miał. Nie wiem, jakie, ale miał lat 9,5 - osobiście jego tato mi to powiedział. Może w CMASie mają takie jakieś... przedszkolne. Naprawdę był znudzony i zmęczony całym tym nurkowaniem, ubieraniem.. wolał zostawać co drugie nurkowanie na brzegu i grać na smartfonie...

Komentarz

• Zamieszczone przez avabela Zobacz posta
                    Zdjęcia przecudne. Jej mój już mówi że zbieramy na lepszy sprzęt fotograficzny i wracamy do Egiptu (haha). A tak na poważnie mojego wysłałam na kurs AOWD. Także jeszcze jedno zejście zostało mu. (porządną żoną jestem!) Gorzej ze mną niestety, ja chyba nie stworzona do nurkowania jestem (panikara jestem za szybko za nerwowo robię - złości mam na siebie). Taskar woda na 18 m - 17 stopni ma nadal na Koparach także może na koniec wakacji.... A jakie plany na kolejny rok macie jakie hotele? Ja myśle czy Brayki nie wybrać za rok ale zobaczymy ważne aby była zatoka.
                    Avabela, Brayka jest niewykluczona, bo ciekawi jesteśmy tamtej zatoki, chociaż hotel niezbyt zachęcał w tym roku. Ale wszędzie było podobnie, więc nie ma większego znaczenia Zobaczymy jakie będą ceny. Na pewno do jesieni czekamy na firsty, a potem się zobaczy

Komentarz

• Cmasie: stopień brązowy 8 lat - 2 m, srebrny 9 lat od 3 - 6m, złoty 11 lat do 13 lat - 12 m, potem już może robić P1.

Komentarz

• To nadal nie tłumaczy 9-latka na 12 m.

Komentarz

• 13 sierpnia 2017

asiczek35 - 13 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
                          Kriss88 - 14 dni - Royal Brayka Beach Resort (Marsa Alam) - Katowice - 12 dni
                          kazka - 24 dni - Hilton Marsa Alam Nubian Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
                          lender70 - 28 dni - Albatros Palace (Hurghada) - Warszawa - 11 dni
                          arecki79m - 319 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Warszawa - 15 dni
                          Shibuya - 333 dni - safari wrakowe w Egipcie "Wraki Północy" - 7 dni

Shibuya - czerwiec - sierpień 2018 - gdzieś w Egiptowie

Komentarz

• Zamieszczone przez Shibuya Zobacz posta
                            To nadal nie tłumaczy 9-latka na 12 m.
                            Tłumaczy wszystko - napisałem oględnie, że taplali się na 12 metrach, ale faktycznie to guide może i pływał z tym najmłodszym pod powierzchnią prawie - pewnie na 7-8 metrach, a tatuś ze starszym synem - tym 11 letnim - do 12 metrów. Nie wiedziałem, dlaczego trzymają się na różnych głębokościach, a teraz to jasne wszystko. Avabela - wiesz, co? Jesteś niemożliwa! Jak mogłaś wysłać męża na AOWD, a sama się wymiksowałaś od ukończenia prawie skończonego kursu?! Nie gadam z Tobą, normalnie <foch>!!!
                            Ja myśłałem, że Ty na Jaworznie na koparkach to chcesz nam pokazać świeżą licencję nurka, której ponoć nie zdążyłaś zrobić przed wczasami... A tu taka ściema Ech, ech... I co, z powodu wody w oczach Jarek sam będzie nurkował, a Ty, na brzegu, z termosem kawy chcesz stać?! Eeeee... Bosz, moją żonę też 3 lata musiałem prosić i namawiać...

Komentarz

• A to tego wcześnie nie pisałeś, ze był wyżej. Zrozumiałam, ze był na 12 metrach.
                              Avabela nie poddawaj się. Poproś instruktora o indywidualna lekcje, jeśli masz problem. Warto to przezwyciężyć. Potem staje się to normalną czynnością.

Komentarz

• 14 sierpnia 2017

asiczek35 - 12 dni - Aurora Bay Resort (Marsa Alam) - Poznań - 14 dni
                                Kriss88 - 13 dni - Royal Brayka Beach Resort (Marsa Alam) - Katowice - 12 dni
                                kazka - 23 dni - Hilton Marsa Alam Nubian Resort (Marsa Alam) - Katowice - 14 dni
                                lender70 - 27 dni - Albatros Palace (Hurghada) - Warszawa - 11 dni
                                arecki79m - 318 dni - Jungle Aqua Park (Hurghada) - Warszawa - 15 dni
                                Shibuya - 332 dni - safari wrakowe w Egipcie "Wraki Północy" - 7 dni

Shibuya - czerwiec lub sierpień 2018 - gdzieś w Egiptowie

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X