Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Jakie ceny za pamiątki z Egiptu? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jakie ceny za pamiątki z Egiptu?

Do tych co juz wrócili z Egiptu z Hurgady jakie ceny są za pamiątki ? Co, gdzie i za ile można kupic , i żeby nie przepłacić ?

Zawsze przepłacisz cena jest taka jaką UTARGUJESZ .... mozna kupić papirus za funta albo za 50 funtów ... wolnoamerykanka .... tylko w Markecie Abu Ashar ceny sa stałe na czytnik ... złoto 18 karatowe ...porównaj z cenami polskimi to samo ze srebrem i targuj .... reszta .... piramidy sfinksy i taki blam turystyczny to sa groszowe sumy ... ... nie ma co zawracac sobie nimi głowy ...

Komentarz

Złoto opłaca sie kupować tylko w Turcji. [%sig%]

Komentarz

Pewno masz racje o tej Turcji ale - tak sądzę - warto z Egiptu dla żony albo narzeczonej albo jakies tam kobiety kupic przywieszkę ze złota Nefrettete czy Sfinksem czy tez kartusz .... to w końcu za drogo nie kosztuje tez ale stanowi jakąs realna pamiątkę z Egiptu.... .... bo cała reszta to takie turystyczne " badziewie " ogólnie tanie ale i bez większej wartosci ... cenne tylko dla tego kto był w Egipcie .... pzdr

Komentarz

deo tak!!! Masz rację!!! [%sig%]

Komentarz

Ile się utargujesz za tyle będziesz miał!!!

Komentarz

a moim zdaniem najlepsze pamiątki z Egiptu to ich przyprawy i herbatki. Oczywiście tym lepsze im bardziej utargowane [%sig%]

Komentarz

wychodz na to,ze za wszystko przeplacalam.Nawet w aptece przy naszym hotelu (Siva Grand Beach)przekrecili i to ostro.Szkoda,ze nawet na lekach skubia. Tez naczytalam sie przed wyjazdem dobrych rad,ale w rzeczywistosci glupio bylo mi sie targowac ostro,bo w porownaniu z cenami w Niemczech to i tak malo wszysto kosztuje.

Komentarz

Hmmm z Egiptu przywozi się najtaniej:
                  - hibiscus - za śmieszne pieniądze
                  - kartusze - ale trzeba wiedzieć gdzie zamówić by znaki nie były przyklejane
                  - przyprawy - ale trzeba mieć serce do gotowania, chcieć i umiec ich używać
                  - pocztówki - przeważnie brzydkie ale śmiesznie tanie - oczywiście jezeli ktoś lubi.
                  Ponadto polecam w Egipcie skosztowanie owoców morza - langusty, krabów, krewetek itp. - znacznie tańsze niz w Europie - choć w Hiszpanii np sa tańsze ale żywe i trzeba je zrobić samemu Co jest proste.
                  A najlepiej - przywieżć miłe wspomnienia I wracać - tak jak ja - jesienią wrócę po raz dziewiąty

Komentarz

Beatko skoro Ci było głupio-to po co tam robiłaś zakupy????Ja często latam z Niemiec,ale prezenty ze swoich podróży kupuję za grosze na flomarku w Diseldorfie......nawet z Hawajów.Dosłownie grosze!! [%sig%]

Komentarz

No tutaj trudno się z Tobą nie zgodzić. Zawsze najtaniej na lotnisku po przylocie 0 mądrzy ludzie o tym wiedza ale chyba nie chodzi o to by najtaniej - chodzi o to by to było stamtąd i SŁUSZNIE!

Komentarz

cairo,pamietasz mnie? masz racje,nie musialam kupowac,ale te ceny o ktorych czytalam na forum,ze ,antybiotyk tyle,to absolutnie nie wchodzilo w rachube. Przeciez w aptece nie bede sie targowac. Fajnie,ze kupujesz prezenty na flohmarkach,ale mialam na mysli leki

Komentarz

~BeataG napisał(a):

> cairo,pamietasz mnie? masz racje,nie musialam kupowac,ale te
                          > ceny o ktorych czytalam na forum,ze ,antybiotyk tyle,to
                          > absolutnie nie wchodzilo w rachube. Przeciez w aptece nie bede
                          > sie targowac. Fajnie,ze kupujesz prezenty na flohmarkach,ale
                          > mialam na mysli leki
                          Targować się nie trzeba ale trzeba wiedzieć ile co kosztuje Np. ANTINAL kosztuje 10 egipskich funtów a będą Ci mówić że masz zaplacić 20 albo 25...
                          Jak Cię ciśnie to się nie potargujesz.... Inaczej można poszukać innej apteki.

Komentarz

To gdzie zamowic/ kupic kartusze, zeby nie byl jakis badziew. I ile kosztuje takie cacko
                            Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz

wróciłam w piatek z Hurgady i w aptece przy Sea Gullu płaciłam za Antinal 5 funtów.

Komentarz

Trwa
                              X