Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Jakie wtyczki do kontaktu? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Jakie wtyczki do kontaktu?

Czy może mi ktoś powiedzieć, jakie wtyczki psują do egipskich kontaktów? Chchemy wziąć kilka rzeczy na prąd i nie wiemy, jakie będziemy mogli podłączyć. Z góry dzięki za pomoc. Monika

Takie jak w Polsce.

Komentarz

ja też sie zastanawiam jakie są wtyczki, wszysy mówią, że takie jak w Polsce a czasami zdarzają się płaskie i wtedy lepiej miec ze sobątzw adapter.

Komentarz

.. zamiast kupować adapter, lepiej zapytać ludzi na forum o konkretny hotel ..
        .. ja z innym standardem sie nie spotkalem w Egipcie .. ;-)

Komentarz

a jakie wtyczki w Maroku i jakie kontakty, breą adapter czy nie, lecę na &+7 do Maroka 21 sierpnia, będę wdzieczna za wiesci

Komentarz

Pytam więc o konkretny hotel - Sunrise Select Garden - jakie wtyczki??

Komentarz

jakie wtyczki do kontaktu w grecji?

Komentarz

Sunrise Select Garden tam są uniwersalne kontakty więc nie ma problemu możesz mieć i naszą i angielską wtyczkę na pewno będą pasować

Komentarz

angielskie wtyczki nie pasuja,maja kierownice z prawej strony

Komentarz

Polecam zrobić sobie przedłużacz z listwą 4 gniazdową z jednej strony, z drugiej zaś zamontować rozbieralną wtyczkę płaską. Pasuje wszędzie.

Pozdrawiam
                    Moje podróże małe i duże | noclegi karpacz | noclegi krynica zdrój | noclegi w górach | wynajem busów kraków | snowboard

Komentarz

i zabrac ze soba malego UPS'a lub agregacik,bo czasami brakuje pradu

Komentarz

taaaaaaaaa

Komentarz

wtyczka taka jak u nas

Komentarz

Trwa
                          X