Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Lipiec-sierpien Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Lipiec-sierpien

Czy ta pora wyjazdu to dobry pomysl na lot do egiptu nie jest troche za cieplo w tym terminie z dziecmi 5 i 12 lat dzieki za pomoc a moze ktos wie jakie temperatury sa w tedy

nie jest duza temperatura ale wigotnosc mala i duuuuzo wody do kapieli

Komentarz

A jakie są wtedy temperatury ktoś wie.Bo słyszałem że nawet po 50 stopni może być

Komentarz

Temperatury są wysokie zazwyczaj spokojnie przekraczają 40 ale naprawdę da się spokojnie wytrzymac trzeba tylko dużo pić.

Komentarz

Leć śmiało. Ja byłam z dzieckiem 6-letnim i rok później synek nie mógł się doczekać kolejnych wakacji w Egipcie. Przy 40 stopniach i pełnym słońcu niewątpliwie jest ciepełko ale dzięki niewielkiej wilgotności powietrza czujesz gorąco a nie upał. Poza tym morze i baseny wydają się chłodne i często wieje od morza (przynajmniej w Hurghadzie), no i wszędzie doskonale działa klimatyzacja.

Komentarz

Byłam wraz z dzieckiem (11 lat) w tym roku w Egipcie od 12go sierpnia, jak dla mnie pogoda rewelacyjna,temperatury do 40 stopni ale wilgotność inna. Dziecko zadowolone, wiaterek w Hurghadzie przy brzegu morza czasem bardzo silny :-)

Komentarz

Trwa
            X