Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Zniżka dla dziecka do 14 lat Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Zniżka dla dziecka do 14 lat

Proszę o info, w którym biurze podróży i hotelu 4 i 5* z all incl. jest zniżka dla dziecka powyżej 12 roku życia. Córa kończy 12 lat w marcu i na wakacjach \"łapie\" sie już powyżej. Oczywiście w Sharm. Znam tylko Regency Plaza resort z Alfastar, ale może jest coś jeszcze? Wielkie dzięki za podpowiedzi

Ecco Holiday ma taką zniżkę w hotelu Sunrise Island <a href="http://www.wakacje.pl/hotele/tunezja/garden-beach-6744.html" target="_blank">Garden Beach</a>.

Komentarz

Zerknij w OFERTĘ TUI.Czasami stałe ceny dla młodzieży do 14 l. rekompensują wyższe ceny dla dorosłych i suma sumarum całość wychodzi rewelacyjnie.

Komentarz

Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia z Alfa Star w hotelu Desert Rose i syn 13,5 roku łapał się na znizkę do 14 lat a córka do 12.
        Hotel świetny
        polecam
        hermiona

Komentarz

Duże dzięki za odzew Hermiona dzięki, wybieramy się do DR na sylwestra, ale do Sharm chcemy pojechac w lipcu troszkę ponurkowac i może Izrael w fakultecie. W Hurghadzie byliśmy w lipcu po objazdówce i "zachorowałam" na Egipt. Jeszcze raz dzięki i może ktoś jeszcze ma jakieś sugestie co do hotelu w Sharm?

Komentarz

takie oferty ma jeszcze sky-club i Itaka

Komentarz

Mój syn skończy 14 lat w sierpniu i dostał zniżkę w Koperniku (biuro Sea Sun). Jedziemy do sea gull (all ).

Komentarz

Dla dzieci do 14 lat Scan i Neckermann mają stałe ceny w niektórych hotelach , a nie zniżki , ja za swojego malego (13lat) płaciłem 850,- za 14 dni na sierpień , cena po dopłatach paliwowych w Scanie , dwa lata temu za 13-letnią chrześnicę w Neck. płaciłem 1100,- też w sierpniu .

Komentarz

Trwa
                X