Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Zniżka dla dziecka do 14 lat Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Zniżka dla dziecka do 14 lat

Proszę o info, w którym biurze podróży i hotelu 4 i 5* z all incl. jest zniżka dla dziecka powyżej 12 roku życia. Córa kończy 12 lat w marcu i na wakacjach \"łapie\" sie już powyżej. Oczywiście w Sharm. Znam tylko Regency Plaza resort z Alfastar, ale może jest coś jeszcze? Wielkie dzięki za podpowiedzi

Ecco Holiday ma taką zniżkę w hotelu Sunrise Island <a href="http://www.wakacje.pl/hotele/tunezja/garden-beach-6744.html" target="_blank">Garden Beach</a>.

Komentarz

Zerknij w OFERTĘ TUI.Czasami stałe ceny dla młodzieży do 14 l. rekompensują wyższe ceny dla dorosłych i suma sumarum całość wychodzi rewelacyjnie.

Komentarz

Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia z Alfa Star w hotelu Desert Rose i syn 13,5 roku łapał się na znizkę do 14 lat a córka do 12.
        Hotel świetny
        polecam
        hermiona

Komentarz

Duże dzięki za odzew Hermiona dzięki, wybieramy się do DR na sylwestra, ale do Sharm chcemy pojechac w lipcu troszkę ponurkowac i może Izrael w fakultecie. W Hurghadzie byliśmy w lipcu po objazdówce i "zachorowałam" na Egipt. Jeszcze raz dzięki i może ktoś jeszcze ma jakieś sugestie co do hotelu w Sharm?

Komentarz

takie oferty ma jeszcze sky-club i Itaka

Komentarz

Mój syn skończy 14 lat w sierpniu i dostał zniżkę w Koperniku (biuro Sea Sun). Jedziemy do sea gull (all ).

Komentarz

Dla dzieci do 14 lat Scan i Neckermann mają stałe ceny w niektórych hotelach , a nie zniżki , ja za swojego malego (13lat) płaciłem 850,- za 14 dni na sierpień , cena po dopłatach paliwowych w Scanie , dwa lata temu za 13-letnią chrześnicę w Neck. płaciłem 1100,- też w sierpniu .

Komentarz

Trwa
                X