Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
PILNE! Sposób na ekspresowy paszport? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• PILNE! Sposób na ekspresowy paszport?

Witam, mam taki problem ze wykupilem wycieczke last minute do egiptu ale nie wiedizalem ze paspzort musi miec 6 miesiecy ważności. Paszport dziewczyny konczy sie 16. stycznia a my lecimy 14-19 grudnia. Podobno nie ma co ryzykowac, ale slyszalem ze sa sposoby na wyrobienie ekspres paszportu (no albo chcociaż przedłużenia jego długości o 3 miesiące...) Czy ktoś ma może taki sposób? Bardzo prosze o jakieś wskazówki, rady, sposoby. W sumie to może to być jakiś dużo płatny sposób ale cokolwiek po prostu...

Do paszportówki jutro, do terminu wyjazdu powinien być!!!Mi wyrobili w niecałe dwa tyg.O innych metodach nie słyszałam i jest to mało prawdopodobne,jedynie przy składaniu podania uśmiechnąć się do Pani i powiedzieć jak wygląda sytuacja,powinno pomóc!!!Spoko,zdążycie!!!!!!!!!!

Komentarz

wyjazd jest w środe czyli paszport by musieli zrobic w 4 dni robocze... jakos nie wierze w to w tym kraju...

Moze jakieś przełużenie wyjątkowe o 3 miechy, no cokolwiek kurna :/

Komentarz

Ja też jestem z Gdyni,oni tam są dosyć mili w paszportowym,jedź jutro i się zapytaj jak wybrnąć z tej sytuacji bo innego wyjścia nie widzę)))))))))))

Komentarz

hehehe bede probowal
          mam znajomych wszedzie gdzie trzeba ale oni rozkladaja rece, zobaczymy, licze na fart...

nawet jakies gowniane pismo po angielsku tylko zeby pajac w egipcie sie odczepil...

Komentarz

Znajomi to ci nie pomogą,nikt nie da rady z biurokracją)))))))))Powodzenia

Komentarz

podbijam, nadal prosze o pomoc

Komentarz

Trwa
              X