Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Sea Club - KOSZMAR!!! PRZESTRZEGAM Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Egipt, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Sea Club - KOSZMAR!!! PRZESTRZEGAM

Sea Club
    Luksusowy pieciogwiazdkowy hotel z rafa polozony z dala od miasta
    Taki jest opis tego hotelu
    W rzeczywistosci - hotel o slabiutkich 3 gwiazdkach
    zadko odwiedzany
    wiec obsluga wrecz naskakuje na ludzi
    plaza malutka, rafa to szara martwa skala, ciagle wieje, basen do bani, a w morzu takie prady i fale ze nie da sie plywac
    wiec tak naprawde nadaje sie tylko jako baza wypadowa do innych wyjazdow
    Ukaradli nam z pokoju aparat wart wiecej niz dwa tygodnie w tym hotelu dla czteroosobowej rodziny, i ktos macal mi laptopa
    Nie warto oszczedzac na wyborze hotelu
    Nie ktorzy dogadywali sie z rezydentem , placili za inny hotel i sie wynosili
    zazdroszcze i zaluje ze my tego nie zrobilismy
    Jeszcze jedno
    po co placic za pieciogwiazdkowy hotel
    skoro Ci z czterogwiazdkowych korzystaja z tych samych atrakcji, basenow, plazy, restauracji , barow itd
    a ich pokoje wygladaja identyczne
    Wiele rzeczy w Egipcie jest dla mnie abstrakcja, to jedna z nich

ogolnie nie polecam tego hotelu
    i nie rozumiem skad takie pozytywne opinie o nim
    Kiedy ja na stronie tripadvisor chcialam ocenic go na zero , nie zamiescili mojej opini, ponoc ja tylko ocenzurowali, a w rzeczywistosci jej nie zamiescili

moze na innch portalach rowniez pokazuja tylko pozytywne opnie...

Miałam to samo z umieszczeniem negatywnej opini o hotelu w Turcji a jak się już pojawiła to po paru dniach zniknęła.Moi znajomi z tego hotelu też powstawiali negatywne opinie ku przestrodze i co?Jak zajrzałam tam niedawno to tylko opinie super pozytywne były!Oni chyba kasują te zle opinie w strachu,że nikt tam nie pojedzie...i czasami nic nie daje czytanie opini wcześniej,bo człowiek na miejscu się nacina!!!

Komentarz

nie rozumiem tego
      skoro w egipcie nie ma co sie sugerowac gwiazdkami
      bo zdarzylo nam sie ze lepszy standard byl w 3,5* niz 5* (mam tu na mysli wlasnie sea club) to myslalam ze chociaz opinie sa wiarygodne
      Zanim wybralismy ten hotel naczytalam sie pozytywow o tym hotelu
      i co...??
      porazka
      jak bylo spotkanie z rezydentem to wiekszosc ludzi siedzialo ze spuszczonymi nosami
      wiec to nie tylko my bylismy rozczarowani

dalej nie rozumiem czy ludzie naprawde oceniaja ten hotel tak wysoko czy opinie sa mocno ocenzurowane ?
      i wlasciwie dlaczego nie mozna ocenic zadnego hotelu na zero?
      najnizsza ocena to 1

Komentarz

Ja wspomniany hotel w Turcji oceniałam najniżej jak się dało a i tak średnia oceny wyszła 1,6!Myślę,że mocno są cenzurowane negatywne opinie o hotelach,a niektóre wręcz usuwane!A żeby tego wszystkiego było mało,to po powrocie walczyliśmy z organizatorem o odszkodowanie lub zwrot części kosztów,ale oczywiście nic nie wskóraliśmy.Przez pół roku nas zbywali a naszych zdjęć dołączonych do reklamacji chyba wogóle nie oglądali!Więc póżniejsza walka o odszkodowanie to niestety walka z wiatrakami!!!

Komentarz

Cenzura wynika pewnie z tego ,że portale, fora sam zajmują sie sprzedażą wycieczek. Dla mnie negatyw to automatycznie odrzucenie hotelu. Jas naciąłem się na Magic Life w Tunezji- Africana. Totalna porażka. Widac ,że Magic life jada na opinii.

Komentarz

Racja...niektóre portale wogóle nie zamieszczają negatywnych opini np.sky club...wysłałam moją opinię która nyła srednia a i tak nie nie dali...

dałam opinie na wakacje.pl i tam są...sa tez na oceniacz.pl...

Komentarz

A ja pozwole sobie polecic wakacje na Teneryfie,bylismy z rodzina dwa tygodnie w osrodku Marina Club.
              Mielismy do dyspozycji w pelni wyposazony apartament z pralka,lodowka,etc..
              Takich wakacji jeszcze nie mialem,spokoj,zadowoleniewszystko pod reka.
              I placilismy tylko 290 euro za cala rodzine.wlasnie z DWE Polska.Pozdrawiam Robert.

Komentarz

No to super, jadę tam we wrześniu-czwarty raz Sharm el Sheikh i takie rzeczy czytam. Oczywiście w wyborze hotelu sugerowałam się opiniami, sprawdzałam, czytałam. Wyeliminowałam 8 innych hoteli i postawiłam na Sea Club. Może nie będzie tak źle? Pocieszcie mnie, proszę!

Komentarz

Współczuję utraty aparatu za więcej niż warte całe wakacje.
                  Kiedyś w jakimś wątku o Dominikanie też pisałem że obsługa kradnie.
                  Nauczeni doświadczeniem nie wypakowujemy prawie nic z walizek, są zamknięte na kłódkę. Nie wiele da bowiem potem zgłaszanie kradzieży (kogo to obchodzi).
                  Aparat (też za tyle co Twój) noszę zawsze przy sobie (nawet na śniadania - dynda na szyi - trudno), nigdy nie zostawiam ani na chwilę niepilnowanego. Laptop w walizce.
                  Wiem że to upierdliwe , ale zero strat to podstawa dobrego samopoczucia na wakacjach

Komentarz

magdzia Napisał(a):
                    -------------------------------------------------------
                    > No to super, jadę tam we wrześniu-czwarty raz
                    > Sharm el Sheikh i takie rzeczy czytam. Oczywiście
                    > w wyborze hotelu sugerowałam się opiniami,
                    > sprawdzałam, czytałam. Wyeliminowałam 8 innych
                    > hoteli i postawiłam na Sea Club. Może nie
                    > będzie tak źle? Pocieszcie mnie, proszę!

droga Madziu
                    pociesze Cie
                    bylam w tym roku
                    najpierw zla wiadomosc-bylam jedna z tych ktorzy uciekli z tego hotelu
                    nie wiedzialam ze ktos jeszcze to zrobil
                    my z mezem zmienilismy hotel po pierwszym dniu
                    naszczescie trafilismy na fajnego rezydenta z alfa star - Mine (pozdrow go jak bedzie )
                    umozliwil nam zmiane
                    co nas bardzo cieszy
                    ...ale wracajac do pocieszania
                    hotel nie jest najgorszy
                    to zalezy od oczekiwan
                    My jezdzimy zeby polezec na plazy i ponurkowac
                    baseny raczej nas nie interesuja
                    super ekskluzywne pokoje tez, wystarczy zeby bylo w miare czysto i zeby klima dzialala
                    Zasugerowalismy sie opiniami ktore faktycznie sa bardzo pozytywne
                    na miejscu okazalo sie ze nie mozna wchodzic do wody
                    faktycznie wialo
                    fale, prady i do tego czerwona flaga
                    nie dalo sie plywac
                    Ponoc nie zawsze tam tak jest
                    ale fakt ze na pomoscie wogole istnieje flaga zakazujaca kapieli oraz parawany na plazy przed wiatrem jest dosc mocno zastanawiajacy...

pokoje...-ujda... niczym nie odbiegaja od standardow w egipcie
                    jedzenie ... - w miare
                    obsuga...-ok
                    faktycznie basen jest malutki ale nie widzialam zeby byl mocno zatloczony , chyba bylo za malo ludzi, nie wiem bylismy tam tylko dwa dni

nas glownie wkurzyla plaza - wialo jak na helu
                    poza tym ludzie ktorzy pisza ze tam jest piekna rafa - lekko przesadzaja

ogolnie hotel nie odstrasza
                    jednak to zalezy od nastawienia i oczekiwan

jezeli liczysz jak my na snurkowanie
                    to raczej wykup kilka wycieczek jednodniowych...

Komentarz

Dzięki za słowa otuchy wiki13. Choć w sumie to nie wiem czy to, że uciekliście stamtąd, otuchą można nazwać. Nie powiem, ale my też liczymy na snurkowanie, wszędzie pisali, że rafa piękna, no ale albo ktoś nie widział pięknej rafy i to co zobaczył powaliło go na kolana, albo tak jak wszyscy piszą wyżej, to te naciągane mocno opinie. Byłam w Fanarze parę lat temu i nigdzie przy innym hotelu nie widziałam lepszej rafy, zatem nie nastawiam się na wiele, ale może chociaż coś tam będzie. Fanary nie wybralismy po raz kolejny ponieważ sam hotel jest taki nieco starszawy, poza tym jest tak nudny, żadnych animacji w dzień, wieczorem to juz tragedia, po 22giej niemalże cisza nocna(hotel opanowany przez Niemców, panuje "niemiecki ornung"). A czy w Sea Club są jakieś rozrywki? Czytałam, że a i owszem, ale już teraz nie wiem, czy mam wierzyć tym wcześniejszym opiniom. Może ktoś coś dorzuci na ten temat?

Komentarz

no to teraz Cie załamie!
                        my zmienilismy wlasnie na el faraana

tez bylismy tam wczesniej i wspominalismy ze tam byla najladniejsza rafa, a hotel nam sie calkiem podobal

wiec doplacilismy i pojechalismy posnurkowac wlasnie tam

jezeli obie bylysmy w tych dwoch hotelach to Ci je porownam
                        jedzienie takie samo (chociaz w sea club za duzo nie probowalam -dwie kolacje ), ale smak i ilosc takie same
                        obsluga taka sama -
                        pokoje ladniejsze w el faraana, chociaz czytajac juz nawet po powrocie opinie o sea club zaczynam podejrzewac ze trafily nam sie chyba te najgorsze (zmienialismy pokoj pare razy dlatego pisze w liczbie mnogiej)
                        basen duzo fajniejszy w el faraana, ciekawszy, bardziej urozmaicony
                        plaza i rafa - tego bym nawet nie wrzucala do jednego worka
                        jedynie porownujac knajpe nad morzem wygra sea club bo w el faraana dalej jest ta dziwna budka na plazy i malutkie kubeczki
                        animacje? tu ciezko mi cos powiedziec bo zadko korzystamy, tacy z nas nudziarze
                        wiem ze w sea club ludzie gdzies jezdza wieczorami sie bawic , bo nas gdzies ktos zaczepial i pytal czy jedziemy z nimi, za to w tym roku w el faraana byl jeden wieczor kiedy wyjatkowo bawilismy sie z rodakami na animacjach
                        zrobili impreze w basenie w nocy
                        nawet fajnie

co sie martwisz , jak okaze sie ze dalej nie mozna sie kapac w morzu z powodu fal i pradow pogadaj z Mina
                        zartuje, chyba z kazdym rezydentem to mozna zalatwic

Komentarz

Wiki13, my byliśmy w Fanara Family7Residence to ten obok El Faraana, też na klifie, tyle, że to niemiecki czy belgijski obiekt, El Faraana to hotel włoski. Plaża i rafa ta sama, jednak to są inne hotele, wiele osób je myli z racji podobnej nazwy. Więc my bliśmy w tym sztywnym niemieckim, dla nas odpada, bo lubimy się powygłupiać na wakacjach trochę, przez co czasem nas pytają czy naprawdę jesteśmy z Polski Jej, teraz mi przychodzi do głowy czy czasem nie dzwonić jutro do wakacje.pl i nie podpytać na jakich warunkach można zmienić hotel na niespełna miesiąc przed wyjazdem. Hmmm, jak już, to na jaki???

Komentarz

aaaaaaa
                            widzisz a my bylismy w el farana dwa razy i zawsze sie zastanawialismy czy ten obok jest fajny

podaj meila wysle Ci troche zdjec z el faarana , jak lubisz snurkowac to tam jest cudnie
                            a w razie zalamki na miejscu bedziesz miala jakas alternatywe
                            jak lubisz sie pobawic to powinno CI sie tam bardziej podobac niz sea club
                            a poza tym z el faraana mozesz wszedzie isc pieszo
                            wszedzie masz blisko
                            tam jestes skazana na hotel lub podrozowanie taksowkami

nie wiem czy wogole mozna tak zmienic hotel
                            ale wiesz co...
                            moze jedz do sea club zobacz cczy ci sie podoba
                            (bo ja juz nie wiem
                            moze ja i zalozycielka watku mamy dziwny gust
                            bo wiekszosc opini jest jednak pozytywna)
                            a jak nie bedziesz zadowolona to zalatwisz z rezydentem
                            nie wiem ile my do tego doplacilismy
                            musze zapytac meza
                            ale pamietam ze w sumie wyszlo mniej niz wykupienie wycieczki do tego hotelu

Komentarz

Wiki13, a może na gg pogadamy? 5621648-to mój numer. Zapraszam też wszystkich, którzy chcą mnie zniechęcić/zachęcić do Sea Club.

Komentarz

Trwa
                              X