Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Wycieczki do Paryża Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Francja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wycieczki do Paryża

Cześć,
    Zajmuje się turystyką w Paryżu i chętnie pomogę każdemu kto wybiera się właśnie do Paryża. Prowadzę stronę internetową od kilku lat z hotelami w Paryżu i innych miastach Francji. Możecie wejść na stronę www.france-hotel-online.com albo napisać do mnie na adres reservation@france-hotel-online.com. Na stronie podany jest także mój polski numer komórkowy.

Podaję także mój Skype gdybyście chcieli ze mną porozmawiać nt organizacji całego pobytu : kijkowna.

Znam dokładnie miasto bo sama spędziłam tam już rok. Wiem co zwiedzić i gdzie pójść oraz jak przemieszczać się po mieście. Jeśli będziecie potrzebowali pomocy chętnie podzielę się swoją wiedzą i coś może będę mogła zaoferować to dobrej cenie.

Olka

Witaj !! Wybieram się do Paryża z mężem i 11 letnim synem w okresie 29,04 do 04,05/2011. Podróżować zamierzamy samochodem. w/g km.trasy, którą musimy pokonać(ok.1300km) w Paryżu będziemy w godz. wieczornych 29,04. Do dyspozycji mamy 4 dni. A więc mało. W związku z Twoją ofertą pomocy mam prośbę- może będziesz mogła nam zaoferować : hotel *** w pobiżu Paryża ,wycieczki po Paryżu, no i disneyland czy park asterix oceanarim, mam duży problem aby to połączyć i zmieścić się w czasie.

Z poważaniem Alina
    Ps. Jeśli można to proszę o szybką odpowiedź.

Komentarz

witam hotel *** hmmm nie polecam raczej hotele sieci BB ETAP PREMIER FORMULA sa najtańsze druga sprawa poruszanie sie po Paryzu samochode KOSZMAR ale na tym weekendzie wszedzie bedzie duzo ludzi czy Dysney czy Asterix ostrzegam może byc kiepsko z wolnymi miejscami w Paryżu polecam coś obok ale zeby była stacja RER zeby dostac sie do centrum Paryza ja bym szukał noclegu miedzy Paryzem a Disneyem polecam hotel prowadzony przez polke Pani Krystyna www.ambiance-hotel.fr cena za pok 3 os ok 45 EUR do Paris ok 20 min blisko Disneya DROGO jest w POlsce ale Paryz to szcyt drożyzny chodz można tez tanio przetrwa PAMIETAJ PARYŻ to najbardziej polskie miasto od 2 wieków w centrum Polski Kościół z 3 polskie biura podróży a w Paryżu rządzi PODKARPACIE KOLBUSZOWA I NOWA SARZYNA czyli elektorat PIS ale jak sie ich zapytasz kto to jest HERBERT nikt niewie oni tylko znajaq kto to jest PATRON

Komentarz

odpuśc sobie samochód najlepiej zostawcie go. Metro w Paryżu jest bardzo dobrze rozwiniete i bardzo dobrze rozrysowane - nie musisz nawet znać języka aby trafić w konkretne miejsce. Kup sobie przewodnik po Paryżu a tam masz juz gdzie i jakim kolorem metra jedziesz. Disneyland????? tylko RER szybko i pod sam park tylko obawiam się że 1 dzień na Disneyland to trochę za mało. Z mężem za pierwszym razem byliśmy w Disneylandzie 1 dzień i czuliśmy ogromny nie dosyt kilka lat później z córcią 4 dni i 3 noce (hotek w Disneylendzie) i dopiro poczuliśmy spełnienie. Hotel Etap o którym pisała koleżanka 2 lata temu 53EUR za 3 osoby ze śniadaniem ale w Paryżu nie pod Paryżem.
        Zazdroszczę Wam tej wycieczki to moje ukochane miasto mogę tam wracać co jakiś czas.
        Pozdrawiam i życzę samych wrażeń

Komentarz

Zwierzak a co poza Disneylandem polecasz do obejrzenia w Paryżu?

Komentarz

w dzielnicy Montmarte (mogłam źle napisać) jest super stała wystawa figur woskowych gdzie można bez problemu robić sobie zdjęcia - super na nas zrobiło olbrzymie wrażenie, a córka do dzisiaj wspomina, tam musisz zarezerwować sobie min 2-3 godziny, wiesz co? napiszę do Ciebie na privacie

Komentarz

niemówię o zobaczeniu b****ych zabytków jak Eiffla czy Łuk triumfalny bo to chyba oczywiste. Nie jestem niestety specem mogę tylko podzielić się doświadczeniami i tym co znalazłam
              pozdrawiam

Komentarz

dzielnice gdzie mieszkaja ARABY tam stajesz sie rasistą i masz dosc wyjazdow do Egiptu i Tunezji

Komentarz

Jadę we wrześniu do Paryża plus zamki nad Loarą mamy mieszkać w Hotelu Eden proszę o opinię o tym hotelu ,pozdrawiam.

Komentarz

Muzeum figur woskowych to Graivan, rzeczywiście warte zobaczenia. Spokojnie można sobie odpuścić Luwr, bo wejście do niego na kilka godzin i tak nie ma sensu.
                    Polecam spacer po dzielnicy Marais. Fantastyczny klimat !
                    Pieniędzy szkoda na wjazd na Łuk w La Defense, lepiej wdrapać się (wieczorem) na Łuk Triumfalny i pooglądać pięknie oświetlone Pola Elizejskie i niepowtawrzalny ruch samochodów na rondzie wokół łuku. Komedia
                    Za każdym razem, gdy jestem w Paryżu, płynę też statkiem wycieczkowym po Sekwanie (chyba nigdy mi się nie znudzi) i włóczę się po dzielnicy łacińskiej. Tam chyba można najtaniej zjeść. Są świetne knajpki francuskie i włoskie z widokiem na katedrę Notre Dame. Najtaniej, nie znaczy tanio, bo Paryż faktycznie jest niewiarygodnie drogi. Kolacja dla 2 osób w średniej restauracji to spokojnie 80-100 euro. Kufel piwa za 10 euro, to nic wyjątkowego. Za 6-7 to raczej tylko w spelunkach na peryferiach. Wejścia do muzeów i innych obiektów też dużo droższe niż w innych stolicach europejskich. Zdzierstwo po prostu... Proponuję sprawdzić ulotki dla turystów, które są zostawiane w pokojach hotelowych. Często są w nich kupony upoważniające do zniżek na bilety. Można tak zaoszczędzić kilkanaście euro. Niedużo, ale zawsze
                    Odradzam też poruszanie się po mieście samochodem. Korki to jeden problem, ale parkowanie to kolejna sprawa. Paryżanie parkują dość radykalnie, obijając sąsiadujące auta. Samochody zostawiane są na luzie, bez zaciągniętego hamulca ręcznego, po to żeby inni mogli go przepchnąć. Dla pielęgnujących swoje auta Polaków, widok poobijańców może być szokujący
                    Zdecydowanie lepiej kupić karnety na metro (w automacie albo w kasie - pakiet 10 biletów). Są tańsze niz pojedyncze i nie trzeba co chwilę biegać po kolejne.

Komentarz

Witam. Dziś wróciliśmy z Paryża z tej właśnie wycieczki. Opisze to tak:
                      Dowiedz się kto jest pilotem. Nas pilotowała pani Lidia N. Fajna kobieta, dużo wie i widać, że chce dzielić sie wiedzą. Jest obyta i fajna fajnie poprowadziła i w Pradze i w Paryżu. Obiadokolacje w barze "Gi Gi" jedzenie i obsługa fajne. Problem jest właśnie z hotelem Eden. kilka osób zablokowało się w windzie, trochę śmierdzi, ja poprosił bym o zmianę hotelu. Dużo lepszy jest hotel York koło Pilzna w którym spaliśmy pierwszą noc. Ogólnie polecam całą wycieczkę, tylko gdybym mógł to podziałał bym w stronę zmiany hotelu Eden na inny. Aha taka pozytywna wiadomość że wszyscy, którzy nie ukończyli 26 roku życia na wszystkie wszystkie wstępy potrzebują nie 95, a 40 euro ale o tym informuje już pilotka

Komentarz

zwierzak1709 Napisał(a):
                        -------------------------------------------------------
                        > odpuśc sobie samochód najlepiej zostawcie go.
                        > Metro w Paryżu jest bardzo dobrze rozwiniete i
                        > bardzo dobrze rozrysowane - nie musisz nawet znać
                        > języka aby trafić w konkretne miejsce. Kup sobie
                        > przewodnik po Paryżu a tam masz juz gdzie i jakim
                        > kolorem metra jedziesz. Disneyland????? tylko RER
                        > szybko i pod sam park tylko obawiam się że 1
                        > dzień na Disneyland to trochę za mało. Z
                        > mężem za pierwszym razem byliśmy w
                        > Disneylandzie 1 dzień i czuliśmy ogromny nie
                        > dosyt kilka lat później z córcią 4 dni i 3
                        > noce (hotek w Disneylendzie) i dopiro poczuliśmy
                        > spełnienie. Hotel Etap o którym pisała
                        > koleżanka 2 lata temu 53EUR za 3 osoby ze
                        > śniadaniem ale w Paryżu nie pod Paryżem.
                        > Zazdroszczę Wam tej wycieczki to moje ukochane
                        > miasto mogę tam wracać co jakiś czas.
                        > Pozdrawiam i życzę samych wrażeń

zgadzam się
                        ja byłam w Paryżu w tamtym roku i muszę stwierdzić że auto tam jest do niczego nie potrzebne, tylko nerwy i stres bo żeby się poruszać po mieście trzeba go znać, a jak każdy wie jest ono trochę zakręcone.
                        Ja będąc pierwszy raz w Paryżu zwiedzałam sobie wszystko sama wszędzie można dotrzeć albo metrem albo autobusem. Wystarczy dobra mapka i lista miejsc, którą chcecie zobaczyć

Komentarz

Trwa
                        X