Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Rodos w maju Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Rodos w maju

Jaka jest temperatura w maju na Rodos. Czy woda w morzu i w basenach jest wystarczająco ciepła?

Byłam na początku maja. Pogoda idealna do zwiedzania, nie za ciepło i nie za zimno. Wieczory zimne. Woda niestety jeszcze zimna. Ale było paru odważnych co weszło do basenu, ale na niezbyt długo, w morzu podobnie.

Komentarz

a ja byłam w maju-dziecko miało 2 latka
      temperatura i w morzu i w basenie-akurat
      a i opalić się mozna
      pozdrawiam

Komentarz

A wiecie może jak wygląda woda w parku wodnym w Faliraki?? Może mają podgrzewane baseny?

Komentarz

Nie ma podgrzewanych basenów.

Komentarz

neronka Napisał(a):
            -------------------------------------------------------
            > Nie ma podgrzewanych basenów.

A w maju myslisz, że wogóle da się w nich wykąpać?

Komentarz

Na 100% bedzie mozna sie wykapac w maju na Rodos.W zeszlym roku kapalam sie na wyzej polozonych wyspach greckich juz pod koniec kwietnia(:P)

Komentarz

Kąpać to się można zawsze, ale nie każdy lubi zimną wodę. Tak jak mówiłam jak ja byłam woda była zimna. A pierwsze dni maja było w ogóle bardzo zimno i całe dwa dni padał non stop deszcz. Więc z pogodoą różnie bywa. Nawet dwa dni temu pokazywali ile śniegu spadło w Grecji, a u nas było ciepło.

Komentarz

No tak takie sytuacje sie zdarzaja,ale ogolnie nie spotkalam nikogo kto bylby na Rodos w maju i nie korzystal z kapili w morzu(:P)To juz bardziej prawdopodobne na wyspach Morza Jonskiego-Zakynthos,Corfu,bo to zimne morze,ale tez sie tam kapalam wiosna(:P)

Komentarz

spokojnie można się kąpać - woda w maju na Rodos jak Bałtyk w lipcu ok. 20 stopni.

Komentarz

Trwa
                    X