Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Wyspa Kos Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wyspa Kos

Witam.
    Czy ktoś wrócił już w tym roku z wyspy Kos? Interesują mnie wrażenia z hotelu Pyli Bay, ale także to co warto zobaczyć na wyspie. Wiem, że jest niewielka, czy wobec tego zwiedzać autem, skuterem, czy rowerem? Jakie są tegoroczne ceny w wypożyczalniach, sklepach, tawernach?
    Pozdrawiam

Pobijam z nadzieją na odpowiedź.

Komentarz

Witam, byłam rok temu na Kosie. Będąc na wielu wyspach greckich ta niestety podobała mi się najmniej.
      Warto odwiedzić miasto Kos, zwiedzać na skuterze bo to chyba największa frajda.Skosztować greckiego jedzonka. Byłam w hotelu BLUE Laggon.

Komentarz

Witam, właśnie wróciłam z Kos, wysepka faktycznie mała spokojna, , można w ciągu dnia całą objechać. Z wycieczek polecam rejs statkiem an wyspę Nisyros - uśpiony wulkan, do miasta Kos można autobusem dojechać (wycieczka fakultatywna z biura droga), jest jeszcze rejs statkiem żaglowym na dwie wyspy z piękna laguną i kąpielą w drodze powrotnej na pełnym morzu. Była tez wycieczka do Bodrum , ale niestety po dopłynięciu do Turcji, grecy nie nie wpuścili turystów ( my nie byliśmy na niej) a to dlatego że w Turcji robi się zakupy a nie u nich.
        Jeżeli wybierasz się na Kos to radzę w okolice Tiglaki-tam ładne w miarę czyste plaże. My byliśmy w Kardamenie- niestety hotel niewypał( Asteras resort), dziwię się, że RT jako biuro mające niezłą reputacje wykupiło tam miejsca.
        Pozdrwaiam

Komentarz

Dziękuję za informacje o wyspie. Wybieram się do Marmari to chyba niedaleko Tigaki. Podobno są tam długie, piaszczyste plaże, spokój i cisza, a tego właśnie oczekuję. Może ktoś wrócił w tym roku z hotelu Pyli Bay? Będę wdzięczna za opinie o hotelu i okolicy, Czy są tam w pobliżu wypożyczalnie rowerów?

Komentarz

"Grecy nie wypuścili turystów" - ktoś ma jeszcze watpliwości,że traktują ludzi jak owce do strzyżenia?

Komentarz

Jaka była pogoda, temperatura? Czy wieczorem wieje i znacznie się ochładza tak jak na Krecie?

Komentarz

Trwa
              X