Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Gdzie do Grecji? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie do Grecji?

Wybieram się pierwszy raz do Grecji, chcę zwiedzić Ateny, Meteory i może coś więcej.. Którą miejscowość mi polecacie, żeby było możliwie jak najbliżej...

Ja polecam Chalkidiki-Płw.Kassandra. Rewelacja. Jakieś 90 km za Salonikami. Ja byłam już 3 razy w miejscowości Kalithea. Miasteczko nieduże, ale nie jakieś tam zadu.... Restauracje, puby, sklepy. $ km od miasteczka Lidl. Ceny podobne jak u nas. Morze przepiękne - 3 kolory. Woda krystaliczna. Plaża ładna i czysta. Zejście do morza - woda dość daleko płytka.
    My mieszkaliśmy w świetnym hoteliku. Niewielki, blisko centrum, ale w spokojnej uliczce, z niewielkim basenem. Apartamenty 2-pokojowe z klimą i kuchnią. Pojechaliśmy pierwszym razem w ciemno. Cena 50 Euro za dobę za apartament (taniej niż nad Bałtykiem). W apartamencie 4-5 osób.

Dla zainteresowanych więcej szczegółów. Mogę przesłać zdjęcia na maila.

W tym roku chcemy jechać i zobaczyć coś innego - może Chorwacja, ale wiem,ze za takie pieniądze takich warunków nie znajdę nigdzie.

Komentarz

Z tym, ze z Chalkidiki (obojętnie z którego "palca" ) daleko do Aten, Meteorów. Myślę, że jeżeli to ma byc pobyt stacjonarny z wyjazdami do tych miejsc, powinnaś poszukac czegoś raczej na Riwierze Olimpijskiej. Albo po prostu zrobic sobie "objazdówkę", pare dni w jednej miejscowosci, parę dni w innej

Komentarz

Ja zwiedziłam te miejsca z Riwiery Olimpijskiej (Paralia). Do Aten wybrałam wycieczkę 2 - dniową: po drodze Delfy i Korynt, a z powrotem Termopile.

Komentarz

Na Kretę do miasta Elounda, spędziłam tam ostatni tydzień czerwca z biurem podróży FreshTours, nie nudziłam się bo jest co zwiedzać, a również wypoczełam na pięknych plażach

Komentarz

Trwa
          X