Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Gdzie do Grecji? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Gdzie do Grecji?

Wybieram się pierwszy raz do Grecji, chcę zwiedzić Ateny, Meteory i może coś więcej.. Którą miejscowość mi polecacie, żeby było możliwie jak najbliżej...

Ja polecam Chalkidiki-Płw.Kassandra. Rewelacja. Jakieś 90 km za Salonikami. Ja byłam już 3 razy w miejscowości Kalithea. Miasteczko nieduże, ale nie jakieś tam zadu.... Restauracje, puby, sklepy. $ km od miasteczka Lidl. Ceny podobne jak u nas. Morze przepiękne - 3 kolory. Woda krystaliczna. Plaża ładna i czysta. Zejście do morza - woda dość daleko płytka.
    My mieszkaliśmy w świetnym hoteliku. Niewielki, blisko centrum, ale w spokojnej uliczce, z niewielkim basenem. Apartamenty 2-pokojowe z klimą i kuchnią. Pojechaliśmy pierwszym razem w ciemno. Cena 50 Euro za dobę za apartament (taniej niż nad Bałtykiem). W apartamencie 4-5 osób.

Dla zainteresowanych więcej szczegółów. Mogę przesłać zdjęcia na maila.

W tym roku chcemy jechać i zobaczyć coś innego - może Chorwacja, ale wiem,ze za takie pieniądze takich warunków nie znajdę nigdzie.

Komentarz

Z tym, ze z Chalkidiki (obojętnie z którego "palca" ) daleko do Aten, Meteorów. Myślę, że jeżeli to ma byc pobyt stacjonarny z wyjazdami do tych miejsc, powinnaś poszukac czegoś raczej na Riwierze Olimpijskiej. Albo po prostu zrobic sobie "objazdówkę", pare dni w jednej miejscowosci, parę dni w innej

Komentarz

Ja zwiedziłam te miejsca z Riwiery Olimpijskiej (Paralia). Do Aten wybrałam wycieczkę 2 - dniową: po drodze Delfy i Korynt, a z powrotem Termopile.

Komentarz

Na Kretę do miasta Elounda, spędziłam tam ostatni tydzień czerwca z biurem podróży FreshTours, nie nudziłam się bo jest co zwiedzać, a również wypoczełam na pięknych plażach

Komentarz

Trwa
          X