Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
hotel sarti Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hotel sarti

czy ktoś był w miejscowości sarti na halkidiki? proszę o opinie

Byłam w Sarti w maju(pierwsza dekada) -na początku sezonu.Mnie to dpowiadalo bo nie było tlokow(plaża ,miasteczko,tawerny).Sezon zaczyna się z początkiem czerwca a lipiec i sierpień -to szyt sezonu.Plaża SUPER czysta-rozległa z wieloma INTYMNYMI zakamarkami-i ciąąąągle się ciągnie!!!raz jest piaszczysta raz kamienista. Woda czyściutka-dla mnie była ciepła!!!W centrum miasteczka fajne tawerny,dyskoteki. W tym roku planuję również tam wyjazd.Pytaj -w miarę wolnego czasu -odpowiem.
    POLECAM!!!
    Ola (a Ty?)

Komentarz

HEJ JA TEŻ BYŁAW SARTI W 2001 I 2002 ROKU W TYM ROKU JADE TRZECI RAZ. nikola napisał(a):

> Byłam w Sarti w maju(pierwsza dekada) -na początku sezonu.Mnie
      > to dpowiadalo bo nie było tlokow(plaża
      > ,miasteczko,tawerny).Sezon zaczyna się z początkiem czerwca a
      > lipiec i sierpień -to szyt sezonu.Plaża SUPER czysta-rozległa
      > z wieloma INTYMNYMI zakamarkami-i ciąąąągle się ciągnie!!!raz
      > jest piaszczysta raz kamienista. Woda czyściutka-dla mnie była
      > ciepła!!!W centrum miasteczka fajne tawerny,dyskoteki. W tym
      > roku planuję również tam wyjazd.Pytaj -w miarę wolnego czasu
      > -odpowiem.
      > POLECAM!!!
      > Ola (a Ty?)

ZNAM DOSKONALE TA MIEJSCOWOŚC I JESTEM NIA ZACHWYCONA.
      MAM MASE ZDJĘĆ
      ANETA

Komentarz

hej!
        jesli mozesz przeslac mi te zdjecia na moja skrzynke bylo by super.moj mail fonda1@wp.pl

Komentarz

Miejscowość jest warta polecenia.Szczególnie z powodu pięknego widoku na znajdującą się na sąsiednim półwyspie góre Athos ,która wyrasta na 3000m prosto z morza.My bylyśmy w Sarti już 2 dwa razy.Piękna plaża z krystaliczną wodą.Miasteczko jest małe głównie znajują się w nim tawerny,sklepy oraz hotele.Godną polecenia znajuje tawerne Nikos w centrum miasteczka za obiad na 3 osoby(jakieś mięsko,frytki,sałatki,wino,piwo ok.20 euro),po zapłaceniu właściciel częstował gratis lampką metaxy(bardzo dobry Grecki koniak) albo uzo(anyżkowa wódka zmieniająca kolor z przezroczystego na mleczny po dodaniu zimnej wody).Czasami cięzko u Nikosa dostać stolik w porze obiadowej czyli w Grecji czyli ok.20W niektórych tawernach warto udawać Węgrów wtedy dużo taniej się płaci.Jest też knajpka w ,której można dogadać sie po polsku prowadzi ją słowaczka jak ktoś nie ma talentów do języków bardzo przyjemne miejsce lecz U Nikosa dają więcej za tą samą cenę.Warto się wybrać na wycieczke stateczkiem(w biurach podrózy jest to pod nazwą Sunset).Opływa się kilka sąsiednich plaż w tym Pomarańczową plażę,bezludną wyspe.Na jescze innej plaży organizowany jest grill z szaszłykami,rybkami,sałatką Chariatiki oraz dużą ilością wina i uzo(z tego powodu w drodze powrotnej cały stateczek jest roztańczony i rozkołysany)Koniecznie trzeba zaliczyć Meteory oraz rejs wzdłuż Atos.Chcecie szczegółów pytajcie??

Komentarz

Byłem w Sarti w tamtym roku w czerwcu. Było cudownie. Super plaża, dwie fajne dyskoteki. Ceny podobne jak w Polsce. Hotel Vanini (czy jakoś tak) też fajny. Minus jak dla mnie to brak jakichkolwiek knajpek na plaży, brak muzyki, brak WC. Po piwko musiałem dylać do sklepu na szczęście nie było daleko ok.2 minuty drogi. ogólnie byłem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

Komentarz

Trwa
            X