Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
pogoda we wrześniu Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pogoda we wrześniu

Jak pogoda na Chalchidiki w drugiej połowie wrzesnia

Chciałem jechać w drugiej połowie września i nie wiem jakich temperatur nalezy się spodziewać .

Komentarz

ja bylam w grecji na poczatku wrzesnia i bylo okolo 27 stopni takze w sam raz jak dla mnie, znajomi byli w 2 polowie wrzesnia i tez tak mowili

Komentarz

bardzo bym chciał by tak było-planuję od 21 wrzesnia na 14 dni-do Grekina Beach -odpocząc -bezkarnie na słońcu poleżeć pozwiedzac

Komentarz

mysle ze pogoda dopisze, moze upalow 35-stopniowych nie bedzie ale napewno na plazowanie mozna sobie bedzie pozwolic;-)

Komentarz

A nie orientujecie się jaka pogoda może być na Riwierze Olimpijskiej - Paralina. A może coś słyszłayście na temat tej miejscowości - wdzięczna będę za info każde

Komentarz

o paralinie nie wiem slyszalam tylko o paralii;-)

Komentarz

Oj dobra dobra, przejęzyczenie hihihi
                A jak z tą pogoda tam jest w końcu?

Komentarz

;-) ja w paralii nie bylam, ale bylam niedaleko tez na riwierze olimpijskiej we wrzesniu i pogoda byla spoko, okolo 28 stopni slonce caly czas, ale wieczory juz raczej chlodnawe ze trzeba bylo czesto zakladac cos z dlugim rekawem

Komentarz

dziękuję Ci bardzo za info, napewno mi się przyda przy pakowaniu
                    Jeśli masz jeszcze jakieś fajne wskazówki to z chęcią przeczytam.
                    A może mogłabyś mi doradzić co do wycieczek, czy lepiej je sobie samemu organizować czy z miejscowych biur, jeśli tak to jakie są ceny.
                    Z gór dziękuję - pozdrtawiam

Komentarz

nie ma za co, po to jest to forum grecja napewno ci sie spodoba;-) co do wycieczek to ja bylam w atenach i na wyspie skiathos, ale teraz jesli mialabym wybierac to zamiast aten wybralabym meteory bo to ponoc jedna z najwiekszych atrakcji grecji! w atenach moze i jest fajny klimat, akropol oczywiscie jest piekny, ale czasu bardzo malo, praktycznie goni sie ciagle za przewodnikiem i nawet uczciwe zdjecia trudno zrobic bo wszystko odbywa sie w biegu. Co do rejsu na wyspe skiathos to polecam, naprawde bardzo fajny relaksik, na statku mozna sie opalac, potanczyc zorbe itp, poogladac fajne widoczki;-) nie wiem z jakiego biura jedziesz i jakie wam oferuja wycieczki, ja bylam na tych dwoch, ale od nas ludzie tez byli na wieczorze greckim i mowili ze bylo super. Zarowno za ateny jak i za skiathos placilam 35 euro z tego co pamietam, ale to bylo 2 lata temu wiec cos sie pewnie pozmienialo

Komentarz

Polecam Meteory i Saloniki, nie polecam Aten jedzie się tam z Parali całą noc, od rana zwiedzanie, po południu powrót, wycieczka bardzo męcząca, Saloniki o wiele ciekawsze i bliżej

Komentarz

a jaka woda w morzu, wciaz jeszcze dosc ciepla?

Komentarz

tak bez problemu mozna sie kapac;-)

Komentarz

cały czas mam dylemat czy nie wybrac którejś cieplejszej wyspy-Rodos czy Kos

Komentarz

Trwa
                              X