Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
pogoda we wrześniu Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• pogoda we wrześniu

Jak pogoda na Chalchidiki w drugiej połowie wrzesnia

Chciałem jechać w drugiej połowie września i nie wiem jakich temperatur nalezy się spodziewać .

Komentarz

ja bylam w grecji na poczatku wrzesnia i bylo okolo 27 stopni takze w sam raz jak dla mnie, znajomi byli w 2 polowie wrzesnia i tez tak mowili

Komentarz

bardzo bym chciał by tak było-planuję od 21 wrzesnia na 14 dni-do Grekina Beach -odpocząc -bezkarnie na słońcu poleżeć pozwiedzac

Komentarz

mysle ze pogoda dopisze, moze upalow 35-stopniowych nie bedzie ale napewno na plazowanie mozna sobie bedzie pozwolic;-)

Komentarz

A nie orientujecie się jaka pogoda może być na Riwierze Olimpijskiej - Paralina. A może coś słyszłayście na temat tej miejscowości - wdzięczna będę za info każde

Komentarz

o paralinie nie wiem slyszalam tylko o paralii;-)

Komentarz

Oj dobra dobra, przejęzyczenie hihihi
                A jak z tą pogoda tam jest w końcu?

Komentarz

;-) ja w paralii nie bylam, ale bylam niedaleko tez na riwierze olimpijskiej we wrzesniu i pogoda byla spoko, okolo 28 stopni slonce caly czas, ale wieczory juz raczej chlodnawe ze trzeba bylo czesto zakladac cos z dlugim rekawem

Komentarz

dziękuję Ci bardzo za info, napewno mi się przyda przy pakowaniu
                    Jeśli masz jeszcze jakieś fajne wskazówki to z chęcią przeczytam.
                    A może mogłabyś mi doradzić co do wycieczek, czy lepiej je sobie samemu organizować czy z miejscowych biur, jeśli tak to jakie są ceny.
                    Z gór dziękuję - pozdrtawiam

Komentarz

nie ma za co, po to jest to forum grecja napewno ci sie spodoba;-) co do wycieczek to ja bylam w atenach i na wyspie skiathos, ale teraz jesli mialabym wybierac to zamiast aten wybralabym meteory bo to ponoc jedna z najwiekszych atrakcji grecji! w atenach moze i jest fajny klimat, akropol oczywiscie jest piekny, ale czasu bardzo malo, praktycznie goni sie ciagle za przewodnikiem i nawet uczciwe zdjecia trudno zrobic bo wszystko odbywa sie w biegu. Co do rejsu na wyspe skiathos to polecam, naprawde bardzo fajny relaksik, na statku mozna sie opalac, potanczyc zorbe itp, poogladac fajne widoczki;-) nie wiem z jakiego biura jedziesz i jakie wam oferuja wycieczki, ja bylam na tych dwoch, ale od nas ludzie tez byli na wieczorze greckim i mowili ze bylo super. Zarowno za ateny jak i za skiathos placilam 35 euro z tego co pamietam, ale to bylo 2 lata temu wiec cos sie pewnie pozmienialo

Komentarz

Polecam Meteory i Saloniki, nie polecam Aten jedzie się tam z Parali całą noc, od rana zwiedzanie, po południu powrót, wycieczka bardzo męcząca, Saloniki o wiele ciekawsze i bliżej

Komentarz

a jaka woda w morzu, wciaz jeszcze dosc ciepla?

Komentarz

tak bez problemu mozna sie kapac;-)

Komentarz

cały czas mam dylemat czy nie wybrac którejś cieplejszej wyspy-Rodos czy Kos

Komentarz

Trwa
                              X