Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kreta czy Korfu? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany
Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Nieskonfigurowany widget statycznego HTML Module
Przerwany

Treść widgetu statycznego HTML
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kreta czy Korfu?

Cześć, ja trzy sezony spędziłam na Corfu. Tak pięknej i zielonej wyspy nigdy wżyciu nie widziałam. Niech się schowają wszystkie Krety świata (Kreta jest jedną z najbardziej komercyjnych wysp greckich, jeśli chcesz naprawdę wypocząć nie jedź tam). Nie polecam Ci natomiast jechać na Korfu w sierpniu, bo jest bardzo gorąco i tłoczno. Najlepiej jechać tam od maja do lipca -wszystko kwitnie. Jest cudownie! Corfu nazywana jest też "rajską wyspą" - nie bez powodu. Góry, morze, mnóstwo zieleni, której brak na innych wyspach greckich, fantastyczne widoki. Wieczorem oczywiście tawerny i dyskoteki (czynne do rana).Możesz też zastanowić się nad Thassos. Równie zielona i przyjemna, choć dużo mniejsza.

Gdzie lepiej jechać na Korfu czy na thassos? Mogłabyś podać więcej szczegółów? Z góry dziękuję.

Komentarz

jedna i druga jest równie piękna! polecam!
      Thassos jest bardziej kameralna (urocze malutkie, dzikie zatoczki) , przynajmniej była (byłam tam 4lata temu)
      Corfu więkasza i trochę bardziej rozrywkowa...
      Obie Śliczności!

Komentarz

Korfu jest przepiekna,bylismy tam w zeszłym roku i na pewno jeszcze tam wrócimy

Hania&Bartek

Komentarz

turystka napisał(a):

> Gdzie lepiej jechać na Korfu czy na thassos? Mogłabyś podać
          > więcej szczegółów? Z góry dziękuję.
          zdecydowanie KORFU!!!!

Komentarz

korfu to przepiękna wyspa .Wiem otym bo jadę tam po raz 6 i juznie moge się doczekac. To bajeczne miejsce. Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
            X