Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Kreta czy Korfu? Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kreta czy Korfu?

Cześć, ja trzy sezony spędziłam na Corfu. Tak pięknej i zielonej wyspy nigdy wżyciu nie widziałam. Niech się schowają wszystkie Krety świata (Kreta jest jedną z najbardziej komercyjnych wysp greckich, jeśli chcesz naprawdę wypocząć nie jedź tam). Nie polecam Ci natomiast jechać na Korfu w sierpniu, bo jest bardzo gorąco i tłoczno. Najlepiej jechać tam od maja do lipca -wszystko kwitnie. Jest cudownie! Corfu nazywana jest też "rajską wyspą" - nie bez powodu. Góry, morze, mnóstwo zieleni, której brak na innych wyspach greckich, fantastyczne widoki. Wieczorem oczywiście tawerny i dyskoteki (czynne do rana).Możesz też zastanowić się nad Thassos. Równie zielona i przyjemna, choć dużo mniejsza.

Gdzie lepiej jechać na Korfu czy na thassos? Mogłabyś podać więcej szczegółów? Z góry dziękuję.

Komentarz

jedna i druga jest równie piękna! polecam!
      Thassos jest bardziej kameralna (urocze malutkie, dzikie zatoczki) , przynajmniej była (byłam tam 4lata temu)
      Corfu więkasza i trochę bardziej rozrywkowa...
      Obie Śliczności!

Komentarz

Korfu jest przepiekna,bylismy tam w zeszłym roku i na pewno jeszcze tam wrócimy

Hania&Bartek

Komentarz

turystka napisał(a):

> Gdzie lepiej jechać na Korfu czy na thassos? Mogłabyś podać
          > więcej szczegółów? Z góry dziękuję.
          zdecydowanie KORFU!!!!

Komentarz

korfu to przepiękna wyspa .Wiem otym bo jadę tam po raz 6 i juznie moge się doczekac. To bajeczne miejsce. Pozdrawiam

Komentarz

Trwa
            X