Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Atlas Tour autobus +prom Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Witajcie. PO tegorocznej Teneryfie jestem teraz oczarowany opisami Korfu. Mapy przewodniki już kupione, planujemy rozpisujemy i jestem pewnien na 99% że pojedziemy. Jedynym problemem jest zgranie urlopu z żoną w tym samym terminie Narazie pozdrawiam i napewno będę pytał...narazie czekamy na katalog

Komentarz

Witaj. W ubiegłym roku skorzystaliśmy z oferty Atlas Tours promem z Wenecji na Korfu - wspaniała wyprawa wyprawa, mnóstwo wrażeń. Szczegóły opisaliśmy na stronce z tychże wakacji: http://agiosgeorgios.w.interia.pl Zobaczysz tam także nieco fotek z miejsc, które, mam nadzieję wkrótce odwiedzisz.

Komentarz

Wyskoczył mi ,,nieprawidłowy adres strony" i niestety, nie przeczytałam i nie zobaczyłam.
        Interesuje mnie jeszcze, jak długo trwa podróż aut. + prom.

Komentarz

Podroz autokarem to ok14 godz. z Katowic,nastepnie krotkie zwiedzanie Wenecji i o 14 wyplyniecie promem.Na Korfu jestes 13.30 nastepnego dnia czasu greckiego czyli ok. 22,5 godz sympatycznego rejsiku po Adriatyku.
          Pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Promy mozesz zobaczyc na www.minoan.pl

[%sig%]

Komentarz

Długa ta podróż. No i kto mi zagwarantuje dobre samopoczucie na morzu?!

Komentarz

Gwarantuje,ze wszystko bedzie ok.Podroz moze i dluga ale jak wezmiesz kabine na promie to Twoj wypoczynek zacznie sie juz od Wenecji.Adriatyk w okresie wakacyjnym jest jak"stol" i ciezko go rozbujac.Promy Minoana to duze jednostki wiec nie powinno byc problemu.

[%sig%]

Komentarz

Wiesz, my już wracaliśmy 40 godzin z Grecji. Koszmar!! Wtedy postanowiliśmy,że w tamtym kierunku tylko samolotem.Zaczekam na ofertę samolotową.

Komentarz

No jest to napewno szybsze i wygodniejsze rozwiazanie.Ja jestem fanatykiem plywania i nie pamietam kiedy lecialem do Grecji samolotem.Do Grecji bo wciagu roku korzystam z samolotow kilkanascie razy.Ale to moja pasja(przedkladam wypoczynek na wodzie nad tym nad woda) i nie kazdy ja musi podzielac.
                    Pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Dziękuję za informacje i za cierpliwość.

Komentarz

Chciałabym się jeszcze odnieść do polemiki Marcina6666 na innym watku pod innym nickiem. Sprawa dotyczyła formy podróży. Marcinie, masz całkowitą rację! Podróż samolotem pozbawia nas wielu wrażeń. Sama przejechałam część Europy autokarem lub samochodem i to, co zobaczyłam to moje, tego mi nikt nie odbierze. Kiedyś jadąc do Grecji na Riwierę ubolewałam,że nie lecimy samolotem /4 osoby/, moje dzieci były jednak zadowolone, pamiętają szczególnie przejazd przez Macedonię w rejonie baz wojskowych / mam synów/. Każda forma podróży ma swoje uroki.
                        Teraz jednak,ze względu na zdrowie, preferuję szybsze formy podróży.

Komentarz

Karolina ja również potwierdzam, że o statek sam w sobie nie masz się co bać. Szczególnie z kabiną. Koszt i tak niższy wyjdzie lub porównywalny jak dolot tanią linią, a wypoczynek naprawdę świetny. Nie buja, jeśli już to naprawdę minimalnie.

No i wypłynięcie z Wenecji, czy też wypatrywanie stałego lądu na pełnym morzu - bezcenne

Co do podróży to ja też cenię sobie samolot dla czasu (chociaż loty stresuja mnie najbardziej ze wszystkich form podróżowania ), ale nie zamieniłbym najlepszych pierwszych klas za przygody jakie przeżyłem autokarem, czy też promem. Nie każdy musi mieć taką żyłkę, ale też nie fair jest selekcjonowanie ludzi, bo latają czy też nie latają.

Anyway ja też już się wygodny robie. Kiedyś się jeździło w pociągach 10-12H i ok było, teraz to już nezbyt fajna perspektywa Tak czy siak - wygodnym autokarem po fajnej trasie jeszcze bym pojechał

Co do samolotu to Centralwings latał z Wawy i chyba w 2007 też będzie.

Komentarz

My nie traktujemy etapu z Wenecji jako część podrózy tylko część wypoczynku.Biorac kabinę na promie już zaczynasz wczasy.Fakt,że większość klientów wykupuje tańsze opcje jak deck czy fotel lotniczy co napewno nie jest tak wygodne jak kabina.Kabiny natomiast w ofercie są i nalezy je moim zdaniem traktować jak pokój w hotelu.Podróż do Wenecji to 13 godzin z granicy w Cieszynie więc nie jest to Riwiera Olimpijska czy Bułgaria.

Komentarz

czekamy z niecierpliwością na nową ofertę Atlasu na stronach www

Komentarz

Kiedy bedzie aktualna oferta na stronie Atlasu? Ktos pisal ze od 12 grudnia i narazie nic nie ma...czekamy

Komentarz

Trwa
                                X