Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
ciche miejsca - opalanie nago Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ciche miejsca - opalanie nago

Witam Was, chcielibysmy sie dowiedziec cos na temat miejsc na Krecie gdzie mozna sie spokojnie polozyc w zacisznym pieknym miejscu i delektowac sloncem zupelnie nago? Jezdzimy z chlopakiem co roku do innego kraju i zdarza sie ze mamy problemy z takim miejscem - wszedzie duzo ludzi albo jak juz to brzydka okolica i kiepskie wejscie do wody. Czy na wyspie Balos - podobno swietny piasek i woda - warto szukac? Ze mna jest mniejszy problem ale facet ma gorzej zeby zdjac majtki i zeby nie wzbudzalo sensacji Prosimy o szczere porady.

Polecam własną działkę. Albo wakacje poza sezonem....

Komentarz

... w Bieszczadach .. ;-)

Komentarz

Poza sezonem w Bieszczadach? Zimno by im było... Nawet w sezonie...

Komentarz

.. ale intymnie .. ;-)

Komentarz

dziekuje Wam! to jest wlasnie Polska i Polacy... Dlatego nigdy u nas nie bedzie tak jak na zachodzie. Bawelniani gaciarze.. Naprawde nikt tutaj nie pomoze?

Komentarz

Na południu Krety jest kilka miejsc gdzie spotykają się nie-tekstylni, poza tym jest mnóstwo cichych zatoczek, osłoniętych od drogi gdzie można praktykować taką formę opalania. Balos (półwyspu) nie polecam, dużo ludzi, wycieczkowicze ze statku i ci którzy przyjadą tam samochodem.

Komentarz

Dziewczyno, pomyśl logicznie! Jak chcesz się opalać nago, to nie jedź na wakacje w szczycie sezonu, kiedy plaże okupują rodziny z dziećmi!!! I nie obrażaj się jak ktoś Ci zwraca na to uwagę!

Komentarz

nie przesadzaj, można na Krecie opalać się nago, ale wyłącznie na południu. Dojazd własny - samochodem.

Komentarz

Ja osobiście nie widziałam tam ani kawałka w miarę pustej plaży... Ale Kreta jest duża...

Komentarz

to chyba mało pojeżdziłaś Na trasie między Moni Preveli do Agios Pavlos (tylko tej szutrowej nad samym morzem) mnóstwo pustych plaż Nie mówię o tych typowo turystycznych miejscach jak choćby7 Moni Preveli czy Matala.

Komentarz

Fakt, nie zwiedzałam plaż, tylko zabytki... Mówię o tych, które widziałam w okolicach hotelu i przejazdem

Komentarz

No to te faktycznie mało się nadają Ja zabytki zwiedzałam przy pierwszych wyjazdach, a teraz to tylko przejazdem ostatnio fascynują nas szutrowe drogi w głębi wyspy i nad samym morzem na południu. CUDNE!

Komentarz

W Hersonissos jest sympatyczna i kameralna dzika plaża dla nagusków.

Komentarz

W Matali jest Czerwona Plaża gdzie zgodnie koegzystują tekstylni i naturyści. Nie wiem jednak jak będzie się tam czuć autorka wątku, bo sądząc z jej agresywnego tonu należy do rych co lubią epatować otoczenie gołą d...ą, bez względu na to co sądzą o tym inni....

Komentarz

Trwa
                              X