Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Koszt wypożyczenia auta na Krecie Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Koszt wypożyczenia auta na Krecie

Witam. W zesłym roku byłem na Rodos i tam wypożyczenie samochodu kosztowało mnie 105E (Toyota Yaris) bodajże na 5 dni. Czy może mnie ktoś poinformować czy na krecie wynajem auta jest w podobnej cenie?

105 ? to strasznie mało, nie wiem czy na Krecie znajdziesz aż tak tanią wypożyczalnię. Oczywiście wszystko jeszcze jest uzaleznione od okresu wypożyczenia, w jakiej części sezonu będziesz przebywac na Krecie. No i na koniec ważna kwestia: zakres ubezpieczenia. Z taką ceną na pewno nie możesz liczyć na pełny zakres ubezpieczenia. Licz się z tym że będzie pewnie udział własny w ewentualnych uszkodzeniach pojazdu. Co kto lubi ... ja na wakacjach wolę nie troszczyć się o cudzy samochód.

Jak masz chęć to przeczytaj sobie:

kilka moich uwag na temat wypożyczenia samochodu na Krecie.

Pozdrawiam
    .................................................. ..........

Opis miejsc we wschodniej Krecie

Komentarz

Wynajem/Wypożyczalnia aut Grecja - AUTOWAY POLSKA Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Halkidiki, Santorini, Ateny
      Zapraszamy do wypożyczalni samochodów na terenie Grecji - AUTOWAY POLSKA:
      http://www.autowaypolska.com
      http://www.autokreta.pl

Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos, Halkidiki, Santorini, Ateny

oferujemy:
      pełne ubezpieczenie aut, nowe samochody, brak limitu km, brak udziału własnego, foteliki dla dzieci, brak kaucji, bezpłatną dostawę pod hotel/lotnisko, 24-godz serwis drogowy.

Rezerwacje w Polsce i po polsku.
      Kontakt
      info@autoway-polska.com
      http://www.autagrecja.pl

Komentarz

Polecam usługi neronki - korzystałem w tamtym roku. Faktycznie najtaniej i jeszcze dostaliśmy auto z "wyższej grupy". Sympatyczny kontakt telefoniczny.

Komentarz

Ja w tamtym roku korzystałem z autoway na Rodos i nie ukrywam, że bardzo byłem zadowolony, W tym roku namówiłem siostrę na wypożyczenie autka na Zakynthos tez z tego biura

Komentarz

Z autoway napewno jest wygodniej, ale czy taniej to już wątpie. Jeśli znasz angielski to wypozyczaj tylko na miejscu-wczesniej zorientuj się w temacie jaka wypożyczalnia jest dobra.
            Wypozyczając w Bali w wysokim sezonie za 4 dni (Citroen C3) zapłaciłem 110 E, w tej cenie w autoway masz na 3 dni Pande albo Kia Picanto, więc autoway daje gorszy samochód i na krócej.

Fakt ze bałem się ze coś się stanie itd, ale przy oddawaniu nawet nie patrzyli w jakim stanie jest auto (a parę rys zrobiłem). Jedynie zapytali się czy jest taki sam poziom benzyny, co oczywiście potwierdziłem

Komentarz

hmmm.....wypożyczalni jest mnóstwo.....ale jeszcze kwestia ubezpieczenia......tu jest full w cenie www.sungo.pl/wynajem-samochodow

Komentarz

A ja nie wątpię ze było najtaniej. Obeszliśmy z żoną z 10 lokalnych biur w 7 kombinowali na ubezpieczeniu, A z tych które nie kombinowały "u nich" było najtaniej i tak jak wspominałem dostaliśmy auto z "wyzszej grupy" cenowej za cene niższej. Zeby była jasość - oni sa pośrednikami ale dobrymi - bo jak się pytaliśy w firmie z której przyjechało auto (wcześiej) ile zapłacimy to chcieli więcej.

To czego chciec więcej?

Komentarz

A co z krzesełkem dla dziecka -- trrzeba brać??? Jeżeli nie, to ile kosztuje wypozyczenie?

Komentarz

foteliki dla dzieci są bezpłatne, przynajmniej w Autoway-u

Komentarz

Witam;

Kto zna dobra miejscówke na wypozyczenie fury ?? Najlepiej u tamtejszych tubylców.
                      Nie interesuja mnie oferty Autoway'u - zdecydowanie za drogo

Komentarz

Koszt wypożyczenia samochodu na Krecie zależy od kilku czynników, m. in. od ilości dni oraz klasy samochodu. Nieduże autko idealne dla dwóch lub czterech osób mozna wyjanąć za około 30 Euro/Dzień. Przy wypożyczaniu warto zwrócić uwagę na ubezpieczenie (co obejmuje, itp.).

Komentarz

Trwa
                        X