Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.
Hotel Elpida Tytuł strony Module
Przenieś Usuń Przerwany

Zobacz także Zobacz także Module
Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Grecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
X
Szczegóły rozmowy Module
Przerwany
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Elpida

Witam!
    Mam pytanie. Czy ktoś wybiera się do hotelu Elpida 20 czerwca z Katowic?

Pozdrawiam.

ja sie nie wybieram, ale chcialam tylko napisac,ze bylam w tym hotelu w ubieglym roku i bardzo milo wspominam swoje wakacje ))

Komentarz

Witam. Dzięki za odp. Czy pamiętasz może jakieś szczegóły odnośnie cen. Jedziemy z pakietem all ale wiadomo, że co nieco trzeba kupić. Jeżeli możesz to prześlij jakiś fotki. Podaję swojego e-maila bublle@go2.pl. Z góry dzięki.

Komentarz

właśnie wysłałam maila
        pozdrawiam,
        Ewelina

Komentarz

15.08 lecimy z rodzinką(2+1) właśnie do Elpidy z Ecco Holiday. Będę wdzięczna za opinie( czy hotel jest zaciszny czy raczej nie....) i przydatne rady-szczególnie interesuje mnie pakiet all-czy jest ok, co warto zobaczyć-chcemy wynająć samochód, na jakie wycieczki fakultatywne warto się skusić

Komentarz

czy ktoś wybiera się do Elpidy 15.08 z Katowic?

Komentarz

Bylam w tym hotelu w ubieglym roku.Piekne miejsce i cudowne niezapomniane widoki.Hotel maly,kameralny.Nie spodziewajcie sie tam luksusow,jest on dla ludzi ktorzy nie szukaja dziury w calym.Mysle,ze na Krete nie powinno sie jechac z zamiarem siedzenia w pokoju hotelowym.Jest mnostwo miejsc ,ktore warto zwiedzic.Z wycieczek organizowanych przez biuro to polecam Wieczor grecki i Santorini.Natomiast samodzielnie (dojezdzajac spod hotelu autobusem} warto zwiedzic pobliskie Agios Nikolaos ,a z tamtad poplynac statkiem na wyspe Spinalonga.Z innych wycieczek autobusowych{autobus takze spod hotelu} to poludnie Krety z miasteczkiem Ielapetra,a z tamtad konieczna jest wycieczka statkiem na przepiekna wysepke Chrissi.No i oczywiscie obowiazkowe jest wypozyczenie auta,aby spokojnie samemu zwiedzic ciekawe miejsca .Na wschod Sitia,dalej plaza Vai,kierujac sie na poludnie przepiekna zapierajaca dech w piersiach zatoka Kato Zakros,dalej plaza Xerokambos ze skala Argilos i dla odwaznych powrot niesamowitymi serpentynami na polnoc do hotelu.Samochodem warto sie udac do wioski Kritsa i do wioski Kalamafka z warta zobaczenia kapliczka na wzgorzu.W drodze do Kalamafki przejezdzamy przez najwezsze miejsce na Krecie,jest tam taras widokowy na ktorym stojac widzimy polnoc z Morzem Srodziemnym i poludnie z morzem Libijskim.Polecam takze droge w gory Dikti z plaskowyzem Lassithi i podejscie do jaskini Diketon Andron{podobno miejsce narodzin Zeusa}Bedac w hotelu niedaleko jest wioska kretenska Kalo Chorio,do ktorej mozna sie udac spacerkiem.Wypozyczajac samochod na wieksza ilosc dni,napewno mozna zwiedzic wiecej innych ciekawych miejsc na wyspie.Wracajac do tematu hotelu,to jest tam cisza i blogi spokoj.My bylismy w czerwcu,wiec zadnych animacji nie bylo.All bylo w porzadku,niczego nie brakowalo,jedzenia i picia az za duzo.Jedzcie spokojnie,napewno bedziecie zadowoleni z miejsca,ktore wybraliscie.Widoczki z hotelu niezapomniane.

Komentarz

julka2 dziękuję za super opis - pozdrawiam

Komentarz

Opis miejsc wartych zobaczenia wraz ze zdjęciami i cenami mogę podesłąć na priv.

Komentarz

suuper, proszę- mój adres amadeo97@wp.pl, pozdrawiam,

Komentarz

Trwa
                    X

Fatal error: Access to undeclared static property: vB5_Autoloader::$_paths in /data/www/forum/forum/includes/vb5/autoloader.php on line 26